Gelinim Mutfakta 6 Nisan Kim Kazandı? Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 4. haftasında da 5 altın bileziği hak edeni ile buluşturdu. Kanal D ekranlarında hafta içi her gün izleyici hem güldüren hem eğlendiren hemde bilgilendiren yarışma ve eğlence programı Gelinim Mutfakta bu hafta da dolu dolu bir içerikle karşımızdaydı.

Gelinim Mutfakta 6 Nisan Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 6 nisan cuma günü yapılan oylamada 5 altın bileziğin sahibi 68 puanla yeni gelin Cansu oldu. Cansu haftanı birincisi olduğu için çok sevindi ve göz yaşlarına boğuldu

Cansu’ya Hatice’nin kaynanası Hüsniye Karabulut’tan eleştiri geldi. Cansu’ya yapılan eleştiriler ise Hatice’nin dikkatini dağıtacak konuşmalar yapması nedeniyle geldi.

Cansu hanım hafta boyunca zaten aldığı puanlar ile birinci olarak devam ediyordu. Diğer taraftan Emel’de 60 puan alarak ikinci oldu. Cansu hamile olduğu için bebişinin kısmeti olarak değerlendirdi.

Şuan Gelinim Mutfakta yarışmasında sadece Emel hanım altın bilezik alamadıGelinim Mutfakta 6 Nisan Kim Kazandı

 

Gelinim Mutfakta 6 Nisan Kim elendi?

Gelinim Mutfakta yarışmasına  6 Nisan  cuma günü veda eden isim bu haftaya yarışmaya yeni gelen Elif Çelik oldu. elif bir hafta bile kalamadan Gelinim Mutfakta’ya veda etti. Elif Çelik 29 yaşında  ve ev hanımıydı. 7 yıldır evli ve 2 çocuk annesi olan Elif Çelik Gelinim Mutfakta yarışmasından eli boş döndü.

Elif Çelik Gelinim Mutfakta  yarışmasından sadece 49 puan alabildi. Hatice ise  56 puan alarak kötü bir hafta ve performans geçirdi.

Gelinim Mutfakta 6 Nisan Kim Kazandı? Kim Elendi? (1 Yorum)

  1. cansu süper birgelin onu tebrikediyorum ben erkek annesiyim cansu gibi gelinleri görünce oğlumu evlendirme k gelinimin onun gibi seviyeli ve tatlı olmasını istiyorum