Kaderimin Oyunu Çok Yakında Star TV’de

Kaderimin Oyunu isminde yeni bir dizi için Star Tv NGM Medya arasında sözleşme imzalandı. Etkileyici hikayesi ile Star TV yönetimini büyülemeyi başaran Kaderimin Oyunu dizisi Star TV’nin 2021 2022 yeni sezonunda en çok beğenilen dizileri arasında yer almaya aday.

Geçen sezon hem Star TV için Seerin Kızı dizisini çeken NGM Medya diğer taraftan da Atv için Kardeşlerim dizisini çekmiş iki dizide de mutlu sona ulaşmayı başarmıştı.

Emre Kabakuşak’ın yönetmenliğini üstleneceği Kaderimin Oyunu dizisi için çekimlere eylül ayında başlanacak. Kaderimin Oyunu yayın tarihi ekim veya kasım 2021 olarak planlanıyor; her şey yolunda giderse Kaderimin Oyunu dizisi en az 1 sezon 30 bölüm yayında kalacak. Kaderimin Oyunu dizisi yeterli reytingleri alırsa o zaman 2. sezon senaryosu için kollar sıvanacak. kaderimin oyunu yeni dizi

Kaderimin Oyunu Konusu

Kaderimin Oyunu dizisinde Asiye isminde bir annenin verdiği etkileyici mücadele anlatılacak. Bir yandan geçim derdi ile mücadele eden Asiye diğer taraftan da kendisini bırakıp giden kocasından da intikam almaya çalışacak.

Kaderimin Oyunu dizisi ile ilgili yeni gelişmeler oldukça sayfamıza eklenecektir;