Yemin Gülperi Kimdir? Setenay Süer Biyografisi Yaşı Kilosu Sevgilisi

Yemin dizisinde kadın başrol değişikliği yaşandı. Hatırlanacağı üzere ilk sezon Yemin dizisinin kadın başrol oyuncusu Özge Yağız olmuştu. Reyhan karakteri ile milyonları ekrana kilitlemeyi başaran Özge Yağız’ın ayrılmasının ardından Yemin dizisine Cansu Tuman Feride karakteri ile dahil olmuştu. Yemin dizisinin 3. sezonunda ise diziye Setenay Süer  Gülperi karakteri ile dahil olacak. Böylece Yemin dizisinde 3. kez kadın başrol oyuncusu değişikliği yaşanmış olacak. Yemin Gülperi Kimdir? Setenay Süer Kimdir? İşte detaylar

Setenay Süer Kimdir? Setenay Süer Biyografisi

Kuaförüm Sensin’in 30. haftasında model olarak dahil olan Setenay Süer Yemin dizisinin yeni kadın başrol oyuncusu olacak. Setenay Süer Kütahya doğumlu olsa da İstanbul’da yaşamaktadır. Üniversite de avcılık ve yaban hayatı eğitimi alan Setenay Süer daha önce bir çok dizi de ekran deneyşm yaşadı. Deli Gönül, Ufak Tefek Cinayetler ve Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizilerinde küçük rollerde yer alan Setenay Süer ekran ışığı Yemin dizisi seçmelerinde çok beğenildi ve Yemin dizisinin yeni kadın başrol oyuncusu olarak sözleşmeye imza attı.

Setenay Süer’in oyunculuk kariyeri Yemin dizisinde hayat vereceği Gülperi karakteri ile çok değişecek. Setenay Süer Yemin dizisinden sonra akşam yayınlanacak dizilerde de başrolde yer almak istiyor. Şimdi de Yemin Gülperi Kimdir? sorusuna cevap verelim.

Yemin Gülperi Kimdir Gülperi Emir Tarhun'un yeni sevgilisidir.

Yemin Gülperi Kimdir?

Yemin dizisinde Gülperi 20’li yaşların sonunda güzeller güzeli bir kızdır. Emir Tarhun ile oldukça kötü bir karşılaşma yaşayacak olan Gülperi başlarda Emir’den nefret etse de sonradan Emir’e aşık olacaktır.

Setenay Süer Kaç Yaşında?

Cuci ajansın oyuncusu olarak sektörde yer alan Setenay Süer tahmini 26 yaşındadır ve 1995 Kütahya doğumludur.

Setenay Süer’in Sevgilisi Var mı?

Setenay Süer’in paylaştığı bir sevgilisi yoktur.

Setenay Süer’in Boyu Kilosu

Setenay Süer’in boyu ve kilosu tam olarak bilinmese de 170 cm boyunda ve 55 kg civarında olduğu tahmin edilmektedir.