Kağıt Ev Neden Final Yaptı? Kağıt Ev Devam Edecek mi?

Kağıt Ev Neden Final Yaptı? sorusunun cevabı dizinin aldığı düşük reytingler. Kağıt Ev dizisi ne yazık ki hiç bir zaman ses getiremedi ve 3 reytingden kurtulamadı. Star TV 5 ve üzeri reyting alabilseydi bu durumda Kağıt Ev dizisi için yeni sezon onayı vereceğine söz vermişti ancak Kağıt Ev dizisi farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuna rağmen 5 reytingi göremedi.

Kağıt Ev dizisi için final kararı verildi. Yapımcılığını 03 Medya’nın üstlendiği Kağıt Ev dizisi yayınlanmaya başladığı 19 Nisan Pazartesi akşamından itibaren beklenen reytinglerin çok altında kaldı. Son olarak 31 Mayıs 2021 pazartesi akşamı 7. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan dizi bir kez daha bekleneni veremeyince Star TV yönetimi ve 03 Medya bir araya geldi ve Kağıt Ev dizinin fişini çekti. Bir çok izleyici daha 10. bölümü görmeyen Kağıt Ev dizinin neden bu kadar erken final yaptığını merak etmeye başladı.

Kağıt Ev Neden Final Yaptı?

Kağıt Ev dizisinin düşük sonuçlar almasında en büyük faktör dizinin güçlü rakipleri oldu. Maraşlı, Çukur ve Uyanış Büyük Selçuklu gibi diziler pazartesi gününde zaten izleyiciyi ekrana toplamıştı. Bu güçlü rakiplerinden izleyici çalmaya çalışan Kağıt Ev başarısız oldu. Kağıt Ev dizisi eğer daha az rakibi olan hafta sonu akşamları yayınlansaydı belki 4 ve üzeri reytingler görebilirdi ancak yine de Kağıt Ev’in hikayesi çok kısıtlıydı ve 10 bölümden fazla sürmesi zaten beklenen bir durum değildi.

Kagit Ev final resimleri 2021

Kağıt Ev Devam Edecek mi?

Bir çok izleyici Kağıt Ev Devam Edecek mi? sorusunu soruyor; ancak kesin olarak Kağıt Ev dizisi haziran 2021 de final yaparak ekranlara veda edecek.

Kağıt Ev Ne Zaman Final Yapacak?

Tahminimize göre Kağıt Ev dizisi 10. bölümü ile 21 haziran 2021 de final yaparak ekranlara veda edecektir.