Onur Bay Arka Sokaklar’dan Neden Ayrıldı? Tekin Geri Dönecek mi?

Onur Bay Arka Sokaklar’dan Neden Ayrıldı? sorusu cevabını buldu. Onur Bay Arka Sokaklar’dan 15 yıldır yer aldığı projeden sıkıldığı ve farklı projelerde de kendini göstermek için yer aldığı tahmin ediliyor.

Arka Sokaklar dizisinin 15. sezon finalinde önemli bir ayrılık yaşanacak. 10 yaşında Arka Sokaklar dizisi kadrosuna  dahil olan ve 15 yıldır dizi de Tekin karakterine hayat veren Onur Bay efsane diziden ayrılma kararı aldı.

Bu zamana kadar sadece Arka Sokaklar dizisinde rol alan bir çok profesyonel oyunculuk eğitimi de alan Onur Bay Arka Sokaklar dizisinden sonra farklı projeler ile izleyicisi karşısına çıkmak istiyor. Peki gerçekte Onur Bay Arka Sokaklar’dan Neden Ayrıldı?Onur Bay Arka Sokaklar'dan Neden Ayrıldı? çünkü bu diziden artık sıkıldı

Onur Bay Arka Sokaklar’dan Neden Ayrıldı?

Arka Sokaklar dizisinden 15 yıllık sigortası olan Onur Bay emekli olmadan önce farklı bir projede de yer almak istedi; bu nedenle de 2021 2022 yeni sezonunda Arka Sokaklar dizisinde yer almayacak. Onur Bay Arka Sokaklar dizisinden farklı bir projede de ismini duyurmak 15 yıllık oyunculuk deneyimini başrolünde olduğu bir dizide de sergilemek istiyor.

Arka Sokaklar dizisinde 16. sezon oldukça farklı bir sezon olacak. Yeni sezon da bir çok oyuncu ile yollar ayrılırken  bir çok yeni oyuncu da Arka Sokaklar’ın kadrosuna dahil olacak.

Onur Bay 2021 2022 sezonunda yeni bir dizi de yer almak için kendisine gelen bir çok oyunculuk tekliflerini de değerlendirmeye aldı. Başrolde olmak isteyen Onur Bay’a şuanda bir başrol teklifi gelip gelmediği bilinmiyor ancak Onur Bay sağlam bir dizi ile izleyicisinin karşısına çıkmak istiyor.

Arka Sokaklar Tekin Geri Dönecek mi?

Arka Sokaklar dizisinde Tekin’in ayrılması sonrası izleyici Tekin’in ayrılmasını bir türlü kabullenemeyecek. Bir çok izleyici bu ayrılığa inanmayıp Arka Sokaklar Tekin Geri Dönecek mi? sorusunu soracak ancak şuanda Arka Sokaklar dizisine Tekin’in Geri Dönmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Arka Sokaklar Tekin Ölecek mi?

Arka Sokaklar dizisinde Tekin karakterine hayat veren Onur  Bay’ın diziden nasıl ayrılacağı şuanda bilinmiyor. Yurt dışına giderek yada ölerek diziden ayrılması beklenen Tekin’in senaryo gereği ölmeden diziden ayrılması durumunda ilerleyen sezonlarda diziye geri dönme şansı olacaktır.

Bir çok izleyici Onur Bay’ın çocukluktan beri izleyicinin gözü önünde olması sebebi ile örneğin bir yaz dizisinde erkek başrol oyuncusu olarak kabul edilmeyeceği; yer alacağı dizilerin de tutmayacağı düşüncesinde zira Arka Sokaklar’ı ucundna kıyısından izlemiş izleyici için Tekin hep çocuk kalacak.

Arka Sokaklar dizisine yeni gelen ve Arka Sokaklar dizisinden ayrılan oyuncuların tam listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Etiketler