Yüsra Geyik Arka Sokaklar’dan Neden Ayrıldı? Zeliş Geri Dönecek mi?

Arka Sokaklar dizisinden peş peşe ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor. Yeni sezonda yepyeni oyuncu kadrosu ve farklı hikayesi ile yola devam edecek olan Erler Film’in sevilen dizisi Arka Sokaklar da 15 yıldan beri kadroda yer alan iki oyuncu ile yollar ayrıldı. Çoban ailesi dağılıyor; Hüsnü Çoban yola yalnız devam ediyor.

Yüsra Geyik Arka Sokaklar’dan Neden Ayrıldı?

Yüsra Geyik Arka Sokaklar’dan Neden Ayrıldı? Yüsra Geyik Arka Sokaklar’dan senaryo gereği ayrılmak zorunda kaldı. Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliş karakterine hayat veren Yüsra Geyik dizi de yaşanacak geniş senaryo değişikliği sonrası hikayesinin bitmesi nedeniyle Arka Sokaklar’dan ayrılacak.

Daha önce Hüsnü Çoban’ın oğlu Tekin karakterine hayat veren Onur Bay’ın da diziden ayrılacağı haberi gelmişti. Bir çok izleyici acaba Hüsnü Çoban karakteri de mi artık dizi de yer almayacak? Özgür Ozan’da mı Arka Sokaklar’dan ayrılacak sorularını sormaya başladı ancak şuana kadar Özgür Ozan’ın Arka Sokaklar dizisinden ayrılığına dair bir açıklama gelmedi.

Yüsra Geyik arka sokaklardan neden ayrılıyor sorıusuna cevap olarak senaryo gereği diyebiliriz.

Yüsra Geyik Arka Sokaklar’dan Sonra Teklif Yağıyor

Güzel oyuncu Yüsra Geyik 15 yıldır Arka Sokaklar dizisinde yer alıyor ve Türkiye’nin yaşı itibari ile en deneyimli oyuncularından biri. Bu nedenle de bir çok yapımcı Yüsra Geyik  ile çalışmak istiyor. Yüsra Geyik şuanda kendisine gelen teklifleri değerlendiriyor ve 2021 2022 yeni sezonunda yeni bir dizi ile izleyicisi karşısında olacak belki de 15 yıldır yer aldığı Arka Sokaklar dizisine rakip olacak bir dizi de yer alacak.

Yüsra Geyik Arka Sokaklar’dan Neden Ayrıldı? Yüsra Geyik’in ayrılması her ne kadar senaryo gereği olsa da bu durum risk alıp da Arka Sokaklar’dan ayrılamayan Yüsra Geyik’in menfaatine oldu. Bizce oldukça başarılı olacak Yüsra Geyik eğer doğru tercihler yapar ve doğru dizilerde yer alırsa 30’lu yaşlarına gelmeden başrol oyuncusu olarak önemli dizilerde yer alabilir. Yüsra Geyik’in kadın başrol olması için yeterli yeteneği, güzelliği ve deneyimi var.

Arka Sokaklar dizisine yeni gelen ve Arka Sokaklar dizisinden ayrılan oyuncuların tam listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Etiketler