Kalk Gidelim 74. Bölüm Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 2019

Kalk Gidelim 17 Ağustos 2019  Cumartesi günü 3. sezonu ile yayında olacak.  Kalk Gidelim 74. Bölüm de Seyfettin-Sevda çiftinin 3. çocuklarının olduğu gözlemleniyor. Çift çocuklarının ismini Nur Hatice koymuşlar. Kalk Gidelim 74. Bölüm de Nur Hatice’nin ilk doğum günü kutlanıyor.

Kalk Gidelim 74. Bölüm 2. Tanıtım Fragmanı yayınlandı

 

Kalk Gidelim 74. Bölüm Yayın Tarihi Belli Oldu

Kalk Gidelim dizisi 17 Ağustos’tan itibaren her Cumartesi Trt 1 ekranlarında yayında olmaya devam edecek. 

Kalk Gidelim dizisi 74. Bölümü ile 17 ağustos 2019’dan itibaren Trt 1 ekranlarında ki yerini alacak. Kalk Gidelim dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı ise temmuz ayı sonunda yayında olacak. Kalk Gidelim 74. Bölüm Yeni Sezon Tanıtım Fragmanında sarı bir not kağıdı oyuncuların elinde dolaşıyor. İyiler notu okuduğunda çok sevinirken Kalk Gidelim Ağustos’ta Trt 1 de yazıyor. Kalk Gidelim 74. Bölüm Yeni Sezon Tanıtımı resimleri

Kalk Gidelim 74. Bölüm Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Kalk Gidelim dizisi 73. bölümü ile 1 haziran cumartesi akşamı 2. sezon finalini yaparak ekranlara veda etti. Kalk Gidelim dizisinin 2019 2020 yeni sezonunda 74. bölümü ile yayın hayatına devam edeceği açıklandı ve Kalk Gidelim dizisinin 74. bölüm 2019 2020 yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı.

Bilindiği üzere Kalk Gidelim dizisinin sezon finalinde ata yadigarı baba evi Nusrettin ve Celil’in yüzünden satılmak zorunda kalır. Kalk Gidelim 74. Bölüm fragmanında da yıllardır baba ocağı olarak kullanılan evin boşaltıldığı ve artık içinde kimsenin yaşamadığı gösterilmekte. Bu durumda Seyfettin, Mustafa Ali, Halil Sefer ve Meryem’in Nusrettin ve Celil’i ikna etme çabaları başa çıkmıştır. Köy halkı da devreye girmişti ama kimsenin elinden bir şey geldi demek ki.

Kalk Gidelim 74. Bölüm Ne Zaman Yayında Olacak?

Kalk Gidelim dizisi ikinci sezona 28 temmuz 2018 de başlamıştı.  yeni sezonu ile ekranlara çıkmıştı; Kalk Gidelim dizisinin 3. sezonun da muhtemelen eylül ayında yayında olmasını bekliyoruz. Kalk Gidelim yeni sezon tanıtımında 74. Bölüm yayın tarihinin yeni sezon olduğu anlatıldı. 2019 2020 yeni sezonu ise 1 eylülde başlayacak.

Bu durumda 31 ağustos cumartesi akşamı Kalk Gidelim 74. bölümü ile yeni sezona başlayacaktır.

Kalk Gidelim 74. Bölüm Yeni Sezonda Neler Olacak?

Kalk Gidelim dizisinde Hacı Hüseyin Dal ve ailesi muhtemelen yeni sezonda konaklarına yeniden döneceklerdir. Hacı Hüseyin Dal yine çocuklarını ve torunlarını bir çatı altında toplamayı başaracak ve bu hüzün bitecektir.

Kalk Gidelim dizisinde 3. sezon için yeni tanıtımlar ise ağustos ayında yayınlanacak. Dizinin 3. sezon çekimlerine ağustos ayında başlanacak ve ilk olarak fotoğraf çekimi ile yeni sezon tanıtımı çekilecek. Aslında şuanda yayınlanan tanıtım fragmanı sadece yeni sezonda devam edeceğini gösteriyor.

Kalk Gidelim 74. Bölüm yeni sezon

Kalk Gidelim 74. Bölüm Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Kalk Gidelim 74. Bölüm Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 2019 (1 Yorum)