İkimizin Yerine 279. Bölüm Özeti 13 Haziran Dadisa yine Jagdiş‘e kandı

Bakan Dadisa‘ya toplu evliliğin hükümet tarafından finanse edileceğini söyler. Bakan gider. Dadisa yukarıda Jagdiş‘i fark eder. Jagdiş odasında ağlar. Dadisa gelir ve ona Anandi ile Şiv‘in evliliğine mutlu değil misin diye sorar.

Jagdiş, hayır değilim o başkasına giderken nasıl mutlu olabilirim der. Jagdiş, aslında hala Anandi‘yi sevdiğimi anladım der. Jagdiş Dadisa‘nın ayaklarına kapanır ve Anandi‘yi bana geri ver diye yalvarır. Onsuz yaşayamam der. Dadisa ağlar.

kimizin Yerine 279. Bölüm resimleri

Dadisa, odasında Jagdiş‘in yalvarışını düşünerek huzursuz. Anandi ve Şiv evliliğini düzeltmek için yaptıklarını düşünür. Jagdiş‘in geri döneceğini bilmiyordu. Dadisa dayanamaz ve Anandi‘ye gider. Anandi onunla mutluluğunu paylaşır ve onun gibi birçok kızın 2. şansı alacağını söyler.

Dadisa, sonunda ağzındaki baklayı çıkarır ve Anandi‘ye Şiv‘le evlenme Jagdiş‘le evlen der. Jagdiş hatasını anladı ona geri dön der. Anandi şoklarda. Dadisa, Anandi‘ye iki kâğıt parçası ilişkiyi bozdu ve Tanrı sen Şiv‘le evlenmeden Jagdiş‘i geri yolladı der. Anandi tiksinir.

Bairon dur diye Dadisa‘ya bağırır ve bunu nasıl düşünebilirsin der. Dadisa, Jagdiş‘in değiştiğini söyler. Bairon dur der ve Anandi‘ye ona 2 şans verecek misin diye sorar. Anandi, onu affettim ama aile dağılmasın diye yaptım. Şimdi göz göre göre Şiv‘i ve ailesini yaralayamam der.

kimizin Yerine dadisa affetti

Bairon Dadisa‘ya bunu Şiv‘e söylemeyi bile düşünme der. Anandi ve Bairon giderler. Dadisa üzülerek Jagdiş‘e başaramadığını bildirir. Jagdiş gözyaşlarına boğulur. Bairon gelir ve Jagdiş‘e öfkeli bakar. Jagdiş gider. Bairon Dadisa‘ya düğün davetiyelerinin çıkarıldığını ve yarın Şekhar‘lar ile tapınağa gideceklerini söyler.

Şekharlar da düğün için heyecanlıdır. O sırada Mahir(Menakşi‘nin oğlu) giriş yapar. Hepsi şaşırır ve sevinir. Mahir eğlenceli biridir. Şiv ile satranç oynarlar. Mahir Şiv‘e Anandi‘ye açılması için bazı taktikler verir. Sonra tapınağa giderler. Anandi de gitmek üzereyken Jagdiş onu durdurur.

kimizin Yerine 13 haziran

Bir şey söylemek ister ama Anandi geç kaldığını söyleyip gider. Aileler mutlu mesut tapınakta dua ederler. Dadisa suratı asıktır. Eve giderken Mahir, Anandi‘ye sen Şiv ve benim arabayla gel der. Sonra lastiğin patladığını görürler. (Mahir‘in numarası). Mahir, Anandi ve Şiv‘in birlikte motorla gitmelerini sağlar. Anandi düşmemek için Şiv‘in omzuna tutunur.

İkimizin Yerine 13Haziran Fragmanı

İkimizin Yerine 279. Bölüm Özeti 13 Haziran Dadisa yine Jagdiş‘e kandı (1 Yorum)