İkimizin Yerine 279. Bölüm Özeti 13 Haziran Şiv Anandi‘den vazgeçecek mi?

İkimizin Yerine 279. Bölüm Özeti

Jagdiş tüm evi dolaşır ve Anandi‘yle tüm çocukluğunu falan hatırlar. Mahzende Anandi‘nin anıları sakladığı çantayı bulur. Çantayı açar boşanma evraklarını görür. Jagdiş son derece üzgün. Şiv Anandi‘yi tenha bir yere getirir ve konuşmaya çalışır.

Bir süre kem küm eder ve itirafını yapamaz. Mahir ikide bir Şiv‘i arayıp ne yaptığını sorar. Şiv yine Anandi‘ye onu buraya getirdiğini, çünkü ona bir şey söylemek istediğini söyler. Anandi, de Şiv‘i sorularla sıkıştırır. Şiv sonra Anandi‘ye bir hediye verir.

Anandi halhalı görünce çok beğenir. Öte yandan Jagdiş çantada eskiden Anandi‘ye hediye ettiği halhalı bulur. Şiv Anandi‘ye halhalı takar. Jagdiş, Anandi‘ye halhal hediye ettiğini hatırlar ve ağlar. Şiv, Anandi‘ye uzun zamandır sana söylemek istedim ama söyleyemedim, Dadisa seninle evlenmemi teklifini ettiğinde çok sevindim çünkü ben zaten seni seviyordum ve hâlâ seviyorum der.

kimizin Yerine 13 haziran resimleri

İkimizin Yerine 279. bölüm özetinde Anandi şok. Şiv, bu halhal benim sana ilk hediyem ve her zaman senin yanında olacağıma söz veriyorum der. Anandi önce duygusallaşır, sonra gülümser, kızarır. Diğer tarafta Jagdiş hatıralara bakarak, Anandi‘nin hala onu sevdiğini düşünür. Anandi utanarak Şiv‘e halhalı beğendiğini söyler ve teşekkür eder. Şiv, Anandi‘nin aşk itirafını olumlu olarak kabul ettiğini anlar ve sevinir.

Şiv Anandi‘yi eve bırakır ve dönüş yolunda, Jagdiş yolunu keser. Jagdiş ondan bir şey istediğini söyler. Şiv şaşkın ve ne istiyorsun diye sorar. Jagdiş, hayatımı, Anandi‘mi geri istiyorum der. Şiv şok olur. Jagdiş, nişanı bozmak için yaptığı tüm yanlışlarını itiraf eder. Jagdiş Şiv‘e Anandi‘nin sakladığı çocukluk anılarını gösterir ve o hala beni seviyor der.

kimizin Yerine 279. Bölüm resimleri 1

İkimizin Yerine 13 Haziran Özeti Devam Ediyor

Anandi‘yi çok üzdüm, o şimdi bana kızgın ve beni cezalandırıyor der. O asla seni sevmedi, sana sadece saygı duyuyor ve üzmek istemiyor der. Anandi yatak odasına Jagdiş‘in girdiğini fark eder. Şiv Jagdiş‘e Anandi‘nin hayatını mahvettiğini hatırlatır.

Jagdiş önce ona bağırır sonra pişmanım artık değiştim diye duygu sömürüsü yapar ve sonunda Şiv‘in önünde diz çöker. Şiv diz çökmeden onu durdurur. Jagdiş, Anandi‘yi sadece ben mutlu edebilirim bizi birbirimizden koparma evlenirseniz 3 hayat mahvolacak diye yalvarır.

kimizin Yerine 279. Bölüm Şiv Anandi‘den vaz mı geçecek

İkimizin Yerine 13 Haziran özetinde Anandi sana ve ailene ihanet etmemek için Dadisa‘ya beni istemediğini söyledi der. Şiv çok üzülür. Şiv odasında Anandi‘nin sadece Bago için evlenmek istediğini söylediğini hatırlar. Nişan videosunu izler ve Anandi‘nin yüzünde tereddüt görür.

Anandi‘nin hep mesafeli oluşunu düşünür. Şiv, Jagdiş’in söylediklerinde samimi olduğunu düşünür. Anandi‘nin mutluluğu için ondan vazgeçmeyi göze alır.

İkimizin Yerine 279. BölümFragmanı

İkimizin Yerine 279. Bölüm Özeti 13 Haziran Şiv Anandi‘den vazgeçecek mi? (1 Yorum)