Kalk Gidelim Neden Final Yapıor? İşte Çok Merak Edilen Sorunun Cevabı

Staff Film 2017 kasım ayında başladığı Kalk Gidelim serüveninde sona gelindi. Oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer ve Mehtap Bayri gibi isimlerin yer aldığı Kalk Gidelim dizisi 31 aralık 2020 perşembe yani yıl başı gecesi ekranlara gelecek 135. bölümü ile izleyicisine veda edecek. Kah artan kah düşen performansı ile Trt 1 izleyicinin göz bebeği dizilerden olan Kalk Gidelim dizisi diğer dizilerin aksine düşük reytingleri nedeniyle final yapmıyor. Bir çok izleyici Kalk Gidelim dizisinin finalinin arkasında ki gerçeği merak ediyor. İşte o gerçek.

Kalk Gidelim Neden Final Yapıyor?

Kalk Gidelim dizisinin finali geçen sezon sonunda planlanıyordu yani mayıs 2020 de ancak mart ayında yaşanan pandemi süreci nedeniyle Trt 1’in de bir çok dizi projesi iptal olunca Trt 1 yönetimi Kalk Gidelim ile 2020 sonuna kadar devam etmesi için yeni bir sözleşme imzaladı ancak Kalk Gidelim gün değiştirecek ve haftanın en zor günü olan perşembe geçecekti. Planlandığı gibi de oldu perşembe akşamını boş geçirmek yerine Kalk Gidelim ile dolduran Trt 1 yönetimi perşembe dizilerine rakip olacak yeni dizisi Teşkilat’ı hazırlayınca Kalk Gidelim dizisi ile de yollarını ayırdı. Teşkilat dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu için tıklayınız Teşkilat Dizisi Oyuncuları

Kalk Gidelim dizisinde konu zaten bitmişti senaristler finali 115. bölüme göre ayarlamıştı ancak devam etmesi istenilince adeta saçmalama yapılarak 20 bölüm uzatıldı ki bir çok kez bu saçma senaryo Kalk Gidelim izleyicisini de bezdirdi. Hikayenin bitmiş olması Kalk Gidelim dizisinin finalinde ki en önemli etken ancak keşke Kalk Gidelim dizisi akıllarda iyi kalarak 115. bölümde final yapsaydı ne yazık ki son bir kaç ayda aldığı eleştiri Kalk Gidelim dizisinin alında leke kalacak ve dizinin bir efsane olmasının önüne geçecek. kalk gidelim bitiyor resimleri

Kalk Gidelim dizisi Trt 1 de değilde başka bir kanalda yayınlansaydı bu konu ile bir yaz dizisi olmaktan öteye gidemezdi ancak Trt yönetimi küfürsüz aile dizisi izletmek istediği için 3 sezondur çekimleri Muğla – Yeşilyurt’ta çekilen diziye katlandı; ki yapılan açıklama da Trt 1’in Kalk Gidelim’den zarar etmediği de anlaşıldı.

Senarist Baykut Badem Kalk Gidelim dizisine harika bir final yazdı; Kalk Gidelim izleyicisinin beklediğine değecek ve izleyicinin aklında hep bir tebessüm oluşturacak güzel bir final olacak.

Kalk Gidelim Neden Final Yapıor? İşte Çok Merak Edilen Sorunun Cevabı (1 Yorum)

  1. Bir tek ailece izlenen dizi kalk gidelim vardı oda artık yok yazık çok yazık oldu ancak saçma sapan diziler var onlar dursun bakalım bu gençlik çocuklar nereye gidecek çukur izlesinler ramo izlesinler eline silah bıçak alan çete kursun ancak bunlar aşılansın çocuklara….