Kalp Atışı Neden Bitiyor? Kalp Atışı Neden Final Kararı Aldı? 28 Ocak Final

30 Haziran 2017 Cuma günü ilk bölümü ile Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan MF Yapım’ın sevilen dizisi Kalp Atışı 28 ocak pazar akşamı 28. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Başrollerinde Öykü Karayel, Gökhan Alkan, Ali Burak Ceylan  ve Hakan Gerçek’in yer aldığı Kalp Atışı dizisi ne yazık ki reyting savaşına daha fazla dayanamadı ve Mf yapım ile masaya oturan Show Tv Kalp Atışı efsanesini bitirmeye karar verdi. Kalp Atışı dizisi için daha önce yapılan toplantıda ise Kalp Atış dizisinin Cuma akşamlarından pazar akşamlarına alınmasına karar verilmişti.

Kalp Atışı final

21 ocak pazar akşamı ilk defa pazar akşamı ekranlara gelen Kalp Atış dizisi reytinglerini yükseltemeyince Show Tv yetkilileri gün değiştirmenin de faydalı olmadığını görünce kesin olarak final kararı aldı.

Kalp Atış Dizisi Reytingleri

Kalp Atışı 27. Bölüm 21 Ocak 2018 Pazar 2.65 Reyting ile 19. sırada
Kalp Atışı 26. Bölüm 29 Aralık 2017 Cuma 2.98 Reyting ile 22. sırada
Kalp Atışı 25. Bölüm 22 Aralık 2017 Cuma 3.56 Reyting ile 18. sırada
Kalp Atışı 24. Bölüm 15 Aralık 2017 Cuma 3.64 Reyting ile 16. sırada

Kalp Atışı final resimleri Kalp Atışı Neden Final Kararı Aldı?

Kalp Atışı dizisi son bölüm reytinglerine daha yakından baktığımızda özellikle Kalp Atışı  dizisinin 29 aralık akşamı yayınlanan 26. bölümünde çok büyük reyting kaybettiği ve reytinglerinin 3’ün altına düştüğünü görebilirsiniz. Gün değiştirdikten sonra bile Kalp Atışı  dizisi reytingleri 3’ün üzerine çıkmamış hatta Kalp Atışı  dizisi daha da reyting kaybetmiştir.

Ben Kalp Atışı dizisi için alınan final kararını asla kabul etmiyorum; zira sosyal medyada en çok destek gören dizi Kalp Atışı  dizisi; açık söylemem gerekirse reyting ölçüm sistemi güvenilir değil. Bu kadar sevilen bir dizi nasıl televizyonda bu kadar az izlenir inanılır gibi değil. Zira video kanallarında Kalp Atışı 26. Bölüm 3 milyona yakın izlenmiş.

Kalp Atışı

Kalp Atışı Dizisinin Bitmemesi için Neler Yapılabilir?

Kalp Atışı dizisi final kararı medya ile paylaşılmadı biz resmi sayfadan gördük eğer iyi bir kampanya yöneltilirse Kalp Atışı dizisine final öncesi yeniden bir şans tanınabilir. Show Tv telefon yolu ile aranabilir ve mail atılabilir

Kalp Atışı Final Fragmanı

Kalp Atışı Neden Bitiyor? Kalp Atışı Neden Final Kararı Aldı? 28 Ocak Final (1 Yorum)