Adını Sen Koy’da Koray ve Özge Aşkı Başlayacak

Adını Sen Koy’da büyük aşklar kavga ile başlarmış. Önce Zehra ve Ömer aşkı kavga ile başladı sonra Kerem ve Sabah aşkı kavga ile başladı. Şimdi de Koray ve Özge aşkı kavga ile başlıyor.

Bilindiği üzere Özge şirkette Koray’ın amiri durumunda ve sürekli Koray’a kötü davranıyor. Koray ve Özge arasında bir aşk başlayacağı ile ilgili Adını Sen Koy setinde tüyo getirdik sizlere.

Sizler için daha önce Koray’a yeni senaryolar yazıldığını ve Koray’ın aşık olacağı tüyosunu getirmiştik ve bu isim ya Özge olacak yada Canan demiştik. Şimdi sizlere kesin bilgiyi veriyor gibiyiz. Adını Sen Koy’da önümüzde ki haftalarda Koray ve Özge arasında bir yakınlaşma başlayacak. Zaten Özge’nin Koray’a gereksiz baskı yapmasından anlamalıydık bu aşkın başlayacağını.

Adını Sen Koy Koray ve Özge

Adını Sen Koy’da Özge karakterine hayat veren Tuğba Tutuğ Haliç Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. 1992 doğumlu olan Tuğba Tutuğ daha önce Hayatımın Aşkı dizisinde de rol almıştır.

Tuğba Tutuğ ile Halit Erman Ersoy’u sizler yakıştırdınız mı? Dizimize sizce Koray ve Özge aşkı farklı bir Adını Sen Koy Tuğba tutuğ

Adını Sen Koy’da Koray ve Özge Aşkı Başlayacak (1 Yorum)

  1. bence hazal subaşı diziden ayrılmasın tüm izleyicilerde izleme oranı düşer dizinin tatıda kalmaz