Söz Yavuz Askerliğe (Time) Geri Dönecek mi? Tolga Sarıtaş Söz’den Ayrılacak mı?

Tolga Sarıtaş’ın hayat verdiği Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu karakteri Söz dizinin 22 ocak pazartesi akşamı ekranlara gelen 30. bölümünde askerlik görevinden ayrıldı. Yavuz Komutan babası Agah’ın terörist çıkmasından sonra askerlik görevinden ayrıldı. Yavuz komutan her ne kadar kendi istifa etse de Bahar Yavuz’un askerlikten ve Karaağaç’tan ayrılacak olmasına çok büyük tepki gösterdi.

Söz Yavuz ve bahar

Söz dizisinde Yavuz gelecek bölümlerde Türk Silahlı kuvvetlerine tekrar geri dönecektir; zira Yavuz komutan olmazsa Söz dizisi de olmaz. Söz dizisi bir asker dizisi; Yavuz asker olmayacaksa bu durumda Tolga Sarıtaş’ın da Söz dizisinden ayrılması gerekir. Şuanda böyle bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Kesin ve net olarak Tolga Sarıtaş Söz dizisinden ayrılmayacaktır.

Söz Yavuz

Söz dizisinde Bahar ve Yavuz ayrılmaz ikili ve aşık. Bahar Karaağaç’ta yardıma muhtaç insanlar olması sebebi ile buradan ayrılmak istemiyor. Yavuz komutan ise Karaağaç’ta kendisinin hiç bir işi kalmadığını ve İstanbul’da kendisine askerlikten uzak bir hayat kurmak istemektedir.

Söz dizisinde Yavuz istihbarat teşkilatı tarafından götürülecek. Muhtemelen Yavuz’a yeni bir görev verilecek. Bu görev sonrasında  Yavuz Erdem Yarbay’un da yardımı ile tekrar asker olarak Karaağaç’a ve askerliğe dönecek.

Söz Yavuz Askerliğe (Time) Geri Dönecek mi? Tolga Sarıtaş Söz’den Ayrılacak mı? (4 Yorum)