Kanal 7 de Hangi Kore Dizileri Yayınlanacak ?

Kanal 7 yeni Kore dizileri için Kore’de. Kanal 7 bir çok Kore dizisinin yapımcısı ile görüştü.

Bir Tutam Aşk( Love İn The Moonlight)

Love İn The Moonlight dizisi 70 dakikalık bölümler halinde toplam 18 bölüm çekilmiştir. Park Bo-gum ve Kim Yoo-jung dizinin başrollerinde yer alacak. 

Sevda Masalı(The King İn Love)

Sevda Masalı dizisinin başrollerinde Im Shi Wan, Im Yoon Ah, Hong Jong Hyun yer alıyor.

Ömre Bedel(Queen For Seven Days)

Ömre Bedel dizisinin başrollerinde k Ming Young, Yeon-Woo Jin, Lee Dong-Gun, Changsung, Do Ji-Won gibi yetenekli oyuncu bulunuyor.  Queen For Seven Days  dizisinde sadece 7 gün kraliçe koltuğunda kalabilen Kraliçe Dangyeong ile Kral Joongjong arasındaki aşk hikayesi

Kanal 7 Hint Dizilerinin ardından şimdi de Kore Dizilerini yayınlamaya karar verdi. Kanal 7 Sil Baştan (Kill Me Heal Me) Feda (Secret Love) Aşka Yolculuk (Moon Lovers) Sev Beni (Kim Book Joo) ve Sonsuza Dek (Moon Embracing Sun) isimli 5 Kore Dizisini sevenleriyle buluşturmayı düşünüyor. Kanal 7 ilk olarak Sil Baştan dizisini yayınlayacak. Sil Baştan’ın yayınlanma tarihi 18 Nisan Pazartesi. Dizilerin konuları hakkında detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

Sil Baştan Konusu

Kanal 7 ekranlarında 18 Haziran pazartesinden itibaren yayınlanmaya başlayacak olan Sil Baştan yayınlandığı yıllarda milyonlarca kişiyi ekranlara kilitleyen bir dizi olmuş. Dizide çocukluğunda yaşadığı bir travma sonucu kişilik bozukluğu hastalığına yakalanan Cha Do-Hyun  ve onunla gece klübünde tesadüfen tanışan psikiyatr Oh Ri Jin arasında yaşanan aşk anlatılmaktadır. Yedi farklı karaktere can veren Cha Do Hyun; ruhu parçalara bölünen Shin Se Gi, özgürlüğüne düşkün Perry Park, intihara yatkın kişiliği ile Ahn Yo Seob gibi karakterlerin maceralarını anlatan Sil Baştan sürekli aksiyon sahneleri ile güzel bir dizi bence. Bu arada Sil Baştan 20 bölümden oluşuyor ve her bölüm 1 saat sürüyor. Dizi 18 Nisan pazartesinden itibaren her gün saat 19. 00 da yayınlanacak.

Feda Dizisi Konusu

Yağmurlu bir gece arabasının kontrolünü kaybeden göreve yeni başlayan savcı An Do Hoon bir kadına çarpar. Savcının yanında sevgilisi Yoo Jung da vardır ve kazanın etkisiyle şoktadır. Savcı olmasından dolayı büyük bir zarar göreceğini söyleyen An Do Hoon sevgilisini ikna ederek suçu üzerine almasını sağlar. Yoo Jung büyük bir fedakarlık göstererek suçu üstlenir. Ölen kadın ise hamiledir ve Min Hyuk’un sevgilisidir. Min Hyuk’un sevgilisinin intikamını almak için yemin eder ve Yoo Jung’un peşine düşer. Ancak öfkenin yerini aşk alır ve Min Hyuk Yoo Jung’a aşık olur. Bu arada yeni yetme savcı An Doo Hoon başka biriyle evlenmiştir. 16 bölümden oluşan Feda dizisi de tıpkı Sil Baştan dizisi gibi her bölüm 1 saat sürecek.

Sev Beni Konusu

Kim Bok Joo bir üniversitenin gelecek vaat eden kadın haltercisidir. Başarılı ve hırslı bir halterci olan Kim Bok Joo’nun babası küçük bir tavuk lokantası işletir ve amcası bir oyuncu olmak ister. Kim Bok Joo’nun başarıların arkasında babasının büyük katkısı vardır. Onun parlak bir kişiliği ve güçlü bir adalet duygusu vardır. Kim Bok Joo erkeklerle arası iyi olmayan bir sporcu. Haksızlığa uğradığında gerekirse bir erkek gibi mücadele eden  Kim Book Joo aynı zamanda neşeli ve samimi. Kim Bok Joo’nun hayatı Jung Joon-Hyung ile tanıştıktan sonra değişecektir. Sev Beni dizisi 16 bölümden oluşuyor ve her bölümü 1 saat sürecek.

Aşka Yolculuk Konusu

Aşka Yolculuk dizisi Kanal 7 ekranlarında Sil Baştan dizisinden sonra 16 temmuz pazartesi günü 22:45 de izleyicisi karşısında olacak.

Orjinal ismi Moon Lovers Scarlet Heart olan dizide güneş tutulması sırasında Goryeo Hanedanlığı zamanına geri giden ve orada diğer insanların korkudan önünde titrediği Wang So’ya  aşık olan Hae-Soo adındaki bir kızın hikayesi anlatılıyor. 2016 yılında erkek arkadaşı tarafından aldatılan Go Ha Jin bir su kenarında boğulmak üzere olan bir çocuk görüyor. Onu kurtarmak için suya giriyor ancak kendisi dibe batmaya başlar. Gözlerini açtığında ise  Goryeo Hanedanlığı zamanına gelmiştir. Aşka Yolculuk dizisi toplam 20 bölümden oluşuyor. Bölümler 1 saat sürecek.

Sonsuza Dek Konusu 

Orjinal ismi Moon Embracing Sun olan dizide King Lee Hwon ile kadın şaman olan Wol arasında geçen aşk anlatılıyor. Soylu bir ailede dünyaya gelen Wol bir süre sonra prenses oluyor fakat bazı entrika ve tuzaklarla karşı karşıya gelip yargılanıyor ve saraydan uzaklaştırılıyor. Sonunda bir şaman olarak yaşamaya başlıyor. 8 yıl sonra yeniden saraya dönüyor. Daha önce bir kez nişanlandığı Lee Hyun ile tekrar karşılaştığında, artık Wol (Ay) ismi ile büyüyen bir kadın şaman olmuştur. Lee Hyun çocukken tanıdığı Yeon ile Wol’un arasındaki şaşırtıcı benzerliği  gördüğünde  ona aşık olur. Ama aynı zamanda Lee Hyun’un üvey kardeşi Yang Myung Gun da Wol’u sevmektedir. Sonsuza Dek dizisi de 20 bölüm yayınlanacak. Bölümler 1 saat sürecek.

Kanal 7 de Hangi Kore Dizileri Yayınlanacak ? (114 Yorum)

 1. Evet katiliyorum kanal7 de kore dizileri ciksin ben korelileri cooook seviyorum lütfeeeeeen kore dizileri ciksin

 2. Lütfen bu tatilde de Kore dizileri yayinlansin ben onları cooooook seviyorum 😙Kore😚 Kore Kore Kore lütfen yayinlansin

 3. Ya yaz tatilinde lutfen kore dizisi yayinlayin ama tarihi diziler olmasin farkli farkli konularda diziler olsun ama lutfen yayunlayin k-drama seviyoruz

 4. Lütfen yaz tatilinde KORE dizilerini yayınlayın saat 19:00 da olsun lütfen lütfen lütfen!!!

 5. Bence güncel fantastik (robot konulu vb) kore dizilerini yayınlarsanız daha çok izleyici olur ayrıca saattte değişse iyi olur çünkü yayınladaığınız saatlerde okulda , işte felan olunuyor.

 6. Lütfen KORE DİZİLERİNİ yayınlayın kanal 7 2019 yaz sezonunda saat 19:00 olsun lütfen lütfen lütfen!!!

 7. LÜTFEN YENİ KORE DİZİLERİ DAVAM ETSİN .BEN ÇOK BEYENİYORUM SEBİRSİZLİKLE ♥
  ♡♥♡♥BEKLİYORUM.AZERBAYCANDAN SELAMLAR.♥♥♥

 8. w two worlds,sassy go go,city hunter, doctor stranger bunlar gibi diziler olsun lütfen bide saat 18 gbi yayınlansa çok sevinirim.

 9. hep tarihi dizi yayinlamayin strong woman do bong soo gibi daha degisik seyler de ekleyin lütfen. ya da doctor stranger. w. goblin gibi diziler yayinlansa güzel olurdu.

 10. Artık saray dizileri sıkmaya basladi onun yerine mesala:
  Rasat go go
  To the beautiful you
  W
  Pinocchio
  Heartstrings
  Olabilir mesala
  Ama lütfen saray dizisi olmasın yaa

 11. Çok Haklısın RABİA zaten neredeyse tüm dizilerimiz hatta tüm dizilerimiz Dram bari Kore dizileri Komedi olsun’da izlensin dram 2 kez pek izlenilemiyor malesef ama Romantik Komedi, Komedi Vb. Diziler olsa diziyi izleyen Kore Fanları bile izler bence! 😉 Ama, Saat bir türlü uymadı sanırım bence tekrar ayalanmalı ne çok erken ne çok geç!

 12. BENCE DAHA ÇOK YAYINLAMANIZ LAZIM HEM ROMANTİK KOMEDİ HEM DE AKSİYON DOLU OLMASI LAZIM BU SAYEDE BÜTÜN HALK YANİ KORE SEVERLER İZLEYCEKTİR. BUNDAN EMİN OLABİLRSİNİZ SAYGILARIMLA …

 13. Merthan yada istersen Mayde gelince bu sayfada Mayde’nin geldiğini sana haber verebilirim. Yanlız yorumlar bu sitede geç yayımlanıyor bu yüzden arada bu sayfayı ziyaret edersen haberdar olabilirsin. Ben hep buradayım.

 14. Merthan; Mayde gelmişti ve senin onu sorduğunu ve onu çağırdığını söyledim, ama Mayde; bana telefonunun bu siteye giremediğini ve senin Dizicenter sitesine gelmeni, sana söylememi istedi. Ama Mayde birkaç haftadır ortalarda yine yok ama sanırım ay sonunda gelir. Eğer Mayde’ye ulaşmak için dizicenter sitesine gelirsen biz Bir Tutam Aşk , Ömre Bedel veya Sevda Masalı Kanal 7’nin Kore dizileri sayfalarında olacağız.

 15. Kore dizileri cok guzel ama bir turlu izleyemiyorum lutfen kore dizileri 5.30 cikarsa cok guzel olurdu. Okul zamanimiza dek geliyor.

 16. F.Özdemir vallahi haklisin kardeşim şimdide hind ve köre dizileri için tartışma başlamiş anlamiyorum birisi hind diyeri köre seviyor burda tartışmaya ne gerek var her kesin bir-birinin fikrine sayqı duymalı
  Zaten kanal her 2-de vakit ayırıyor yani hind dizileri de köre dizileride yayımlaniyor

 17. Bence TRT’de Hint dizilerini yayınlar. Çünkü; en son TRT Kore filmlerini yayınlamaya başladığında, Kore dizilerini yayınlarmı diye kendimi sorgularken sonunda TRT EMPRESS Kİ dizisini yayınlamaya başladı. Aynı şekilde 2 hafta önce Sevginin Gücü adl Hint Filmi yayınladı ve şimdide Dangal adlı Hint Filmini yayınlayacak. Sonunda TRT’de Hint dizilerini yayınlamaya başlarsa hiç şaşırmam. :/ Bize Tv’yi artık açtırmayacaklar galiba.

 18. Neden Hint ve kore tartışması çıktı anlamadım. Ben her ikisinide seviyorum. Dublajlı sevmediğimden Tv den izlemiyorum ve muhtemelen kanal bayaa bi kesecektir dizileri. Moon Lovers ve Love in the Moonlight Güzel diziler. Hwarang ve City hunter da listeye alınabilir bence.

 19. Tabi Ji Chang Wook ve Nam Ji Hyun’ın başrolde olduğu Suspicious Partner dizisi olursa harika olur 🙂 Hukuk ve Romantik Komedinin birarada olması bu kadar güzel olmazdı!

 20. Haklısınız Ji Chang Wook hayranı Zeynep ve Kang Sera o diziler harika! Park Bo Gum’un yeni dizisi Ecounter Park Shin Hye’nin yeni dizisi Memories Of The Alhambra, tabiki Kim Yoo-Jung’ın Yeni dizisi Clean With Passion For Now fragmanlarını izledim harika görünüyorlar! Fantastik Gerilim romantik komedi olarak Lovely Horribly olsun tabi okul konulu olarak Sassy Go Go, School serisinin tümü ve ayrıca Chase İn The Trap, Strange Woman Do Bong Soon, Legent Of The Blue Sea, Lets Fight Ghost… Yazmaktan Yoruldum okadar çok harika diziler var ki hangisini tavsiye edeyim… yanlız, bence şimdilik bu kadar tarihi yeter! Bu diziler yayınlanıp tutarsa daha sonra Ruler: Master Of The Mask, Hawarang ve 100 Day My Prince olsun lütfen 🙂

 21. Keşke yeni başlayan diziler yer alsa bunları izledim ?”Memories of the Alhambra”?”Encounter” ? “My Strange Hero? bunlar oynasa yaa

 22. Kanal 7 lütfen ji chang wooku’un dizileri healer,the k2,ve diğer dizilerini lee joon gi moon loversin kahramninin tüm dizilerini lee jhon suk,cha eun woo gibi ünlulerin dizilerini yayinlayin chese in the trap,sasyy go go,moorim schol,thirty but seven ve tayland dizisi meteor gardeni yayinla duy sesimi birak su tarihi dizileri two welksde çok guzel

 23. 14 45 beyendim saat olarak dogru çok dogru something abaut two weeks school 2013 2017 radio romance. the k2.. tornaldo gril 2.. healer love 911,

 24. KANAL 7’den 3 Kore dizi daha geliyor. Birde TRT Empress Ki dizisini hafta içi yayınlayacak. En çok Love İn The Moonlight’ın düblajını merak ediyorum, Kim Yoo-Jung ve Park Bo-Gum’u sesi nasıl olacak, kim seslendirecek acaba???

 25. çok merak ettim aralıktan hazirana kadar 5 dizi kısaca izleyenleri 7 ay daha bekletmeyin 5 dizi dublaj mı olur en az 25 35 arası dizi dublaj olur 2 hafta içinde 1 kore dizisi verin o sırada dublajlara devam

  • Weighlifting Fairy Kim Bok Joo(Sev Beni) dızısi yerine başka dizi yayınlanana kadar devam ederim o dizinin boşluğunu dolduruyor. Ve bunu seviyorum.

 26. Bütün Halkların Dizileri Gözel DİZİLERİN HAMISI BİZİM HAYATIMIZIN AYNASIN EKS EDİR KAŞ Kİ DİZİLERİN HAMISINDA EKLAĞI DEYERLERE ÜSTÜNLÜK VERELER BUNLAR İNDİKİ DÖVRÜMÜZE ÇOK ÖNEMLİ KORE DİZİLER ÇOK BÖLÜMLÜ OLMASADA ÇOK GÖZELDİ EKRANDA HER ZAMAN KORE DİZİLERİN GÖRMEK İSTERİK

 27. Merhaba?Ben en çok kore dizilerini seviyorummmmmmmm???…amma nouldu şimdi bittimi hepsi ama ben bakmak istiyordum lùtfennnnn…lutfennnn…yine kore dizileri yayinlansin hepimiz çok seviyoruz ?hint dizileride iyi ama en iyisi kore dizleri hemde zaten çok kore dizileri var en guzellerini ?yayinlasinlar işte ne zaman olursa bakicam…?

 28. Esma Chingum Haklisin K-Dramalar SWAG SWAG SWAG & SWAG
  Isteyen istediyini yazsin biz varken k-dramalara hakaret edemezler. ve yine Haklisin k-dramalar harika olmasaydi turk uyarlamalari yapilmazdi Guney Kore SWAG.

 29. (Kore dizilerine hakaret eden) Anonim ayrıca Hint dizilerinin temiz olduğunu nereden biliyorsun. Kanal 7’de izlediysen bilemezsin. Kanal 7 yanliş sahneleri kesiyor. Ve Türk dizileri izliyormu’sun? izleyebiliyorsan Kore dizilerinde izleyebilirsin çoğu birbirinden pek farksız değil. Tabi konuları, türleri(Fantastik, Aksiyon, Gençlik), süresi, ve oyuncuları hariç. Bu yüzden Kore dizileri SWAG! (MÜTHİŞ)

  • Hint dizilerinin orjinaline baktın mı? Ben baktım ve olumsuz sahneler yoktu! Saçma sapan yorumlardan bıktım!

   • Misafir adlı arkadaş. Sırf tartışma çıkartmak için’mi bu sayfaya gelip ve tüm yorumları okuyup, bana cevap vermek için’mi :/ ? Tamam o zaman Özür Dilerim. Hint dizisinin orijinalini hiç izlemedim sadece o sıra fazla sinirlendiğim için saçma sapan şeyler yazmış olabilirim. Ben Hint Fimlerini çok severim bunu yazmış olmam saçma olmuş. Ben hep Kore Dizilerini (Japon ve bazı Çin dizileride tabi) ve Hint Filmlerini izlemeyi tercih ederim. Ama Hint dizilerini sevdiğimi pek söyleyemem konuları güzel ama sırf uzatmak için herşeyi yapıyorlar, bu yüzden izleyemiyorum. Umarım bunu okursun…

    • Tartışma çıkarmak için değil yanlış bildiğin için böyle söyledim ve ben de Kore dizilerini severim.En çok AŞKA YOLCULUĞU SEVMİŞTİM.

     • Misafir, Tamam o zaman yanlışımı düzeldiğin için teşekkürederim. 🙂

 30. Aynen Mayde herkesin zevki başka ama Anonim gelip Kore dizilerini sırf sevmediği için Simge’ye sert söz söyleyip Kore dizilerine hakaret etmesi çok anlamsız Simge sadece fikrini ve isteğini yazdı. Hint dizilerine ve o dizileri sevenlere hakaret etmedi. Bende buraya fikrimi yazdım ama kimse gelip maydanoz olma veya diziler ahlaksız diye saçma yorum yazmadı. Lütfen anlayışlı olalım.

 31. K-dramalarmi ahlaksiz? Bunu soyleyen ahlaksiz gozleriyle Bakiyor. Hint dizileri Chokmu ahlakli? Ve evet boshyere uzatiyorlar ve anlamsizlar ve sachma sapan (Hint dizileri) ona Beyenerek Bakanda… Neyse evet herkesin Zevki bashka.

 32. Ben 1 kuruşa muhtaç değilim ama sen 1 kuruşluk insansın
  Ben cahilim öylemi senden bulaşmıştır cahil görmek istiyosan aynaya bak! Sana bir soru: Nufüs sayımında ınsan sayarken senide insan deyip sayıyorlar mı birde şu hayatta insanları ikiye ayırırım 1- Sevmeye doyamadıklarım
  2- … seni ikinciye ekleyeceğim galiba!!!

 33. Simgeymis neymis evet senden NEFRET EDIYORUM ve seninde bana nefret etmen çok güzel her sey karsilikli oluyor zaten senin sevgine muhtac diyil hic kimse eyer sana 1 kurus lazimsa git dilencilik et sana 1 kurus sadaka etsinler zaten dilenci ve cahil gibi konusuyorsun senin gibilere sadaka vermek hosuma gidiyor

 34. Sanane olurum dikkat et sen olma maydanoz yoksa seni salataya doğrarım haaaaa bizim kore dizimiz ahlaksız sizin hint dizileri rtükün akrabası demi çünkü sen normalde rtükle dolaşıyorsun ben simge asıl adı sanı olmayan sensin ayy gerçekten benden nefret mi ediyorsun merak etme hislerimiz karşılıklı bidaa kore dizilerine laf edersen senin ağzını diker çanta gibi kullanırım tamammı susmazsam ne yapcan hint dansımı yapcan

 35. Evet hint dizileri fazlasıyla uydurma.çok uzatlyorlar seyirciyle dalga geçer gibi.ama insanlar seviyor böyle şeyleri demekki.

  • Hint dizileri saçma değil bir kere asıl saçma olan Kore dizileri…HİNT DİZİLERİ DAHA GÜZEL.Kore dizileri saçma…

 36. Herkesin kendi zevki var işte.neden tartışıyorsunuz ki? biri hint sever diğeri kore sever.bu kadar basit.kimse kimseyi hint dizisi ve ya kore dizisi izliyor diye yargılayamaz..her kesin ilgi alanı farklı

 37. Bak canım ben benim sen kimsin madem böyle şeyler yazıyosun ismini bari gizleme önce klavyeyi kullan ve bi göz doktoruna git burda hint dizisi değil kore dizisi yazıyor ben herşeye maydanozda olurum sen karışamazsın beni sen değil seni ben sustururum tamammı dikkat ette sende maydanoz olma yoksa seni salataya doğrar yerim anladınmı git uğraşacak başka birini bul ha illede benle uğraşacaksanda önce bi eğitim al ondan sonra tamammı
  Sağol Biri KORE mi Dedi?

 38. Sen kimsin kızım benim konuşmam sana batıyısa girne buraya adı üstünde KORE DIZISI körsen yardımcı olayım hint dizisi hayranı yazmıyor şimdi kapa çeneni otur oturduğun yere canımı sıkma satşacak başka birini bul kendine ben sana ağır gelirim ben buraya milletle kavga etmeye yada laf sokmaya gelmedim girdimi beynine gerçü olmayan bişeye laf niye girsinki…???

 39. Simgemisin nesin kes sesini neden her seye maydanoz oluyorsun kimsin sen evet HIND DIZILERI DAHA ANLAMLI senin ahlaksiz köre dizilerinden 10000 kat daha iyidi HIND DIZILERI benden kore dizilerine ve sana NEFRET EDIYORUM

  • Fazla birşey söylemeyeceğim ama terbiyeli ol Anonim. Simge sadece kendi fikrini yazdı. Merak etme Kanal 7 o Hint dizilerden kolay kolay vazgeçmez yani sen rahat ol. İşte bu yüzden Kore dizilerinin bizim kanallarımızda yayınlanmasından korkuyordum. Sizin yüzünüzden. Altyazılı izlerken daha rahattım. Ve sen bence Kore dizisi (Sev Beni’yi mesela) izlemedin değilmi?

  • Ben olurum maydanoz dikkat et sen olma yoksa seni salataya doğrarım kesmiyorum sesimi napıcan hint dansımı yapıcan ben benim asıl sen kimsin ismin Anonimmiş bizim kore dizimiz ahlaksız öylemi çünkü senin hint dizilerin rtükün akrabası çünkü sen normalde rtükle geziyosun demi ha bu arada kapa çeneni kes sesini yoksa senin ağzını dikip çanta yapar 1 kuruşa satarım anladınmı canım hadi bye ?

 40. Ya şu hint dizileri bitsede kore dizilerine yer kalsa abi boş boş uzatıyorlar hayır bişeyde anlamıyorum SEV BENI BITTI yokmu devamı JOON HYUNG VE BOOK JOO SIZI SEVIYORUM

 41. korean dizilerini verin yada kaldırın diziler oyuncak deyil izleyenlerde 19 00 olmalı dedi ki:

  bence kanal 7 izleyiciyi dinliycek yada kore dizilerini yayınlamıycak kanalında acaba hangisi diziler
  love rain .healer .the k2. you re beautiful .boys over flowers.coffee princess.blood.gu family book. love 911 pınocchio. angry mom..
  princess hous. two weeks tarihi diziler moonlight drawn by clouds. my sassy girl. ruler master of the mask. faith.

 42. Halterin Perisi Kim Bok Joo bitti ama yine SWAG!(MÜTHİŞ) bir şekilde bitti. Lütfen yeni K.Drama LÜTFEN ama geç saatte yayınlanmasın. Önerdiğimiz birçok dizi var lütfen onlarda yayılarmısınız?

 43. Sev beni bitti sırada ne var?lütfen devamı gelsin ve bu Hint dizilerini kaldırın artık yaaaa izleyen varnı ki onları?

 44. Kesinlikle sana katılıyorum Kanal 7 K.Drama saatini değiştir. Zaten 3 tane Uzuuuun Hint dizisi yanılıyorsunuz, sadece 16-20 bölümlük Kore dizilerine’mi yer yok? Haksızlık bu!

 45. biz 19 00 da istiyoruz resmen oynuyor kanal izleyicileriyle bu kadar önemli bir kanal 1 tane kore dizisini bir yere koyamadı oysa her tarafta hint dizileri bu kadar saçmalık olmaz biz kore dizilerini gece yarısı deyil 19 00 da istiyoruz veremiyorlarsa 17 00 yapsınlar ama yapsınlar böyle güçlü bir kanal kore dizilerine bir saat bulamadı gülücem faith .a genteman s dignity .goblin fated to love you love rain .healer. elif dizisi 3 saat 1.5 saat olsun

 46. Arkadaşlar gündüz yayinlanamaz zaten çünkü; haftasonları yayınlanacak saat 19’da ve tekrarı’da ertesi gün sabah yayınlanacak.

 47. admin demek oyle sorumu yanitladiginiz ichin teshekkurler;
  ozaman gelecek yazi beklicez olsun bekleriz gunduzler okulda olucam ama tatil gunlerde bakarim belki.

  • oncelikle ben zaten iranliyim dilim azeri bilip bilmeden konushma ve benim hayatim seni alakadar etmez ben sadece yorumcuyum.

 48. Gunelabla nasilsin?
  Admin agabey biliyormusun daha dogrusu haberin varmi kanal7 bidaha nezaman koredizisi yayinlicak yani Sev Beni’den sonra yine k-dizisi yayinlanacakmi yoksa gelecek yazami kaldi?

  • HeDeAm program akışı çok dolu. Elif başlayacak ve kore dizileri artık gündüz tekrar olarak ekranlarda olacak yaza kadar

 49. ❤️FEDA❤️SONSUZA DEK❤️DİZİLERİ ÇOK GÖZEL İKİ DİZİNİN SONU AŞKLA BİTEÇEK❤️SONSUZA DEK❤️DİZİSİN KONUSU AŞKLA BAŞLADI KEDERLE AŞK YANAŞI ADIMLADI SONUNDA ÜZÜLEN KRAL GÖZEL KRALİCASINI BULDU AŞKIN SONSUZA DEK ONUNLA BİRLEŞDİDİ❤️FEDA❤️AŞKLA BAŞLADI AŞK YARIM KALDI GERÇEK AŞK YENİDEN İNTİKAM ÇIKAN İNSANLARIN HAYATINA DAKİL OLDU BU AŞK GERÇEK AŞKA DÖNÜŞDÜ KİMSE BU AŞKIN KARŞISINDA DURAMADI AŞKLA BAŞLANAN HEKAYE AÇI OLSADA GERÇEK AŞKLA BİTDİ