Kanal 7’de Yayınlanabilecek Hint Dizileri 2018 2019 (Kördüğümden Sonra Hangi Dizi Yayınlanacak?)

Kördüğüm dizisinin de artık sonuna geldik. Bilindiği üzere Uttaran dizisinin Türkiye uyarlaması olan Kördüğüm dizisi artık 8 eylül 2018 de final yaparak ekranlara veda edecek. Özellikle Kördüğümün finali yaklaştıkça hangi Hint dizisinin Kanal 7’de ekranlara geleceği de merak konusu oldu.

Tahminlerimize göre Kanal 7 aylar öncesinden bir çok Hint dizisinin yapımcısından dizilerin yayın haklarını aldı ve çeviriler de başladı ancak Türkiye de yer alan illegal sitelerin çeviri yaparak Türkçe alt yazı hazırlamamaları için artık dizilerini tek tek tanıtmaya karar verdi.  Bu nedenle de şuanda Kördüğüm dizisinden sonra yayınlanacak dizi için hazırlıklar çok gizli şekilde devam ediyor. Kanal 7 çevirilerini yaptırdığı dizilerin çeviri yapan firmalara gizli tutulmasını da talep etti.

Tahminlerimizi ise yapımcılar üzerinden devam ettireceğiz. Kanal 7 son olarak Manju Kapur isimli yapımcıdan  Ye Hai Mohabbatein isimli Sev Yeter isminde ki dizinin yayın haklarını almıştı. Eğer kanal 7 aynı yapımcıdan dizi almaya devam ederse bu sefer karşımıza Mon Niye Kachakachi  isimli bir Hint dizisi çıkacaktır zira aynı yapımcıdan bu iki başarılı dizinin yayın haklarını aynı anda satın almış olabilir.

Diğer taraftan Kanal 7 kanallar ile dizileri konusunda yayın hakları konusunda anlaşma yapıyorsa son olarak Kanal 7 Hindistan’da yayın yapan Zee Tv ve Star Plus ve Clors Hd gibi kanallarda yayınlanan dizileri satın aldı. Eğer yine bu kanalların uzun bölümlü dizilerini alırsa aşağıda ki dizileri karşımıza çıkarabilir.

Kanal 7’de Yayınlanması Beklenen En İyi Hint Dizileri

İshqbaaz

Nakuul Mehta, Surbhi Chandna ve Kunal Jaisingh  gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı 600 bölüm yayınlanmış ve yayınlanmaya devam eden dizi.

Dill Mill Gayye

Tam bir doktorlar dizisi. Ülkemizde meşhur olan bir konsepti var. 20 Ağustos 2007 – 29 Ekim 2010 yıllarında 721 bölüm yayınlanmıştır.

t – Hui Sabse Parayi

Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhary gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı çok sürükleyici bir Hint dizisi. Toplamda  470 bölüm yayınlanmış ve final yapmış bir dizi. Hindistanda en çok izlenen Hint dizilerinden birisi olarak kabul edilir. 5 Nisan 2010  – 14 Aralık 2011 tarihleri arasnda 470 bölüm yayınlanmıştır.

Meri Aashiqui Tum Se Hi

24 Haziran 2014  – 19 Şubat 2016 tarihleri arasında toplam 446 bölüm yayınlanmıştır. Shakti Arora ve  Radhika Madan baş rollerinde yer almıştır. 24 Haziran 2014’de günlük dizi olarak hafta içi yayınlanmaya başladı.

Ishq Ka Rang Safed

10 Ağustos 2015 – 26 Ağustos 2016 tarihleri arasında 341 bölüm yayınlanan güzel bir Hint dizisi. Baş rollerini ise Mishal Raheja ve Eisha Singh gibi isimler paylaşmıştır.

Miley Jab Hum Tum

Bir lise kolej dizisidir. 527 bölüm yayınlanmıştır.

 

Kanal 7’de Yayınlanabilecek Hint Dizileri 2018 2019 (Kördüğümden Sonra Hangi Dizi Yayınlanacak?) (12 Yorum)

  1. lutfen 2019 may ayinda yayinlansin okullara gore izleye bilmiycez lutfen drashti dhami ve mileey jab hum tum versinler 1 ci onlari versinler lutfeen

  2. Ha birde eski dizi olmasın yeni dizilerden olsun ve yanında kore dizilerine devam edin lütfen Sassy Go Go, Let’s Fight Ghost, Hawarang, Legent Of The Blue Sea, Stronong Woman Do Bong Soo, School 2015 , School 2017, Strongest Delivery Man, I Am Not A Robot ve hatta şuan yayında olan İd İs Gangam Beauty yada Stil 17 bunlar çok güzel ya… 🙂 Hint dizilerinin yanında yayınlayın lütfen 🙂

  3. Kanal 7 eğer yeni bir Hint dizisi yayınlayacaksanız lütfen kısa, komik ve eğlenceli olsun bir yıldır Hint dizisi izleyemiyorum çünkü uzun ve dramlar dıramdan bıktık lütfen uzuuuun bir dizi olmasın Sanaya İrani’ nin dizisini sanırım görmüştüm bu farklı bir konu galiba eğer yayınlayacaksanız eğlenceli olsun lütfen…

  4. KANAL7ISHQBAAZ
    lutfen neolur bu uch kardeshin hikayesini chok sevdim hatta en kuchukkardesh olan rudrayi chok merak ediyorum lutfen chebal ishqbaazi yayinlayin hem shrenu parikh ve surbhi jiyotinin benim gibi bichok fani var dizi turkiyedede chok sevilir

  5. KANAL7 ISHQBAAZ ishqbaaz’i istiyorum ayrica shrenu parikh ve surbhi jiyoti de onda rol aldilar ben istiyorm bu diziyi LUTFEN CHEBAL

  6. aynen bende ishqbaaz ve geet hui sebsi parayi’yi istiyorum ishqbaazi chok severim zaten ay diyeride drashtinin dizisi orda gheet’i canlandiriyor