Kanal D Ana Haber’in Yeni Sunucu Buket Aydın Kimdir? Buket Aydın Sevgilisi Kim?

Kanal D’de değişim başladı. Demirören Holding’in Aydın Doğan’dan Kanal D’yi satın alması sonrası Kanal D’nin Ana Haber sunucusu da değişti. Son olarak Ahmet Hakan’ın sunduğu Kanal D Ana Haber’i 7 mayıs 2018 pazartesi gününden itibaren  Buket Aydın  sunacak.

 

Hatırlanacağı üzere Kanal D Haber Daire Başkan koltuğuna, Show Haber Genel Yayın Yönetmeni Ramazan Kurnaz getirilmişti. i Ramazan Kurnaz’ın başına geçtiği Kanal D’de sadece Ana Haber sunucu değişmeyecek aynı zaman da Arka Sokaklar haricinde ki tüm dizilere de final yaptırılarak yeni diziler ile yola devam edilecek. Kanal D Anahbaeri daha önce Mehmet Ali Birand, Cüneyt Özdemir Serdar Cebe ve Ahmet Hakan sunmuştu; ancak Ahmet Hakan’ın döneminde Kanal D ana haberin reytinglerinde düşüş yaşanmıştı; bu tabi ki sadece Ahmet Hakan’a bağlamak doğru olmaz Kanal D Ana Haber’in reytinglerini aynı zamanda yayın politikasının yanlı olması da çok düşürdü.

Buket Aydın fotoğrafları 1

Buket Aydın Kanal D habere geçer geçmez kanalın haber sloganunu da hemen değiştirdi. Kanal D haberin yeni sloganı “Değişim hayatın bir parçası. Türkiye ve Dünya gündemi de her gün her saat değişiyor. Kanal D haber de o değişime uydurmak için yeni bir anlayışla iş başında.” oldu

Kanal D Ana Haberin Yeni Sunucu 2018 2

Buket Aydın Kimdir?

1985 yılında Bursa’da dünyaya gelen Buket Aydın 33 yaşındadır. Kitap okumayı seven ve çok kitap okuyan Buket Aydın İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü başarı ile bitirmiştir. Kuşdili Spikerlik ve Sunuculuk Kursu’nda eğitim aldı. Sonrasında radyo da spiker olarak işe başlayan Buket Aydın Kanaltürk kanalına spor bülteni sunmaya başlayarak kendi tanıttı. Kanaltürk’ten sonra TRT Türk’te program yapan Buket Aydın’ın asıl yükselişi Ntv Haber’i sunması ile gerçekleşti. NTV’de hafta içi 23.00’da başlayan Gece Bülteni Kuşağını sunan Buket Aydın Ntv’nin kapanması ile işsiz kaldı.

Kanal D Ana Haberin Yeni Sunucu 2018 1

Buket Aydın aynı zamanda Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü öğretim görevlisidir.

Buket Aydın Kaç Yaşında?

Buket Aydın 33 yaşındadır.

Buket Aydın fotoğrafları 2

Buket Aydın Sevgilisi Kim?

2013 yılında iş adamı Erce Baykal’la evlenmiştir.

Kanal D Ana Haber Tanıtım Fragmanı

Etiketler