Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Kim Kazandı? Kim Elendi

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Altınları Gülşah Kazandı

Gelinim Mutfakta yarışmasında Gülşah hanım 5 altın bileziğin sahibi oldu. Gelinim Mutfakta yarışması için aldığımız tüyolar doğru çıktı. Bilindiği üzere Gelinim Mutfakta yarışmasında geçen hafta da 5 altın bileziği Gülşah kazanmıştı. Böylelikle Gülşah Hanım 10 altın bileziğin sahibi olmuştur. 

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Altınları Gülşah Kazandı

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Başak Elendi?

Gelinim Mutfakta yarışmasında sizlere daha önce de aldığımız tüyoda  da belirttiğimiz üzere 4 Mayıs cuma günü elenen isim sadece 37 puan alabilen Başak hanım ve kaynana Gülbeyaz hanım olmuştur.  Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Başak Elendi

Gelinim Mutfakta yarışmasında bir haftanın daha finaline geldik. Gelinim Mutfakta yarışmasında bir hafta daha kavga ile dövüş ile bitti bitmesine ama hafta boyunca toplanan puanlar haftanın son günü  yarışmacıların kaderini belirleyecek; işte Gelinim Mutfakta yarışmacılarının hafta içi aldıkları puanlar ve gösterdikleri performanslar.

Gelinim Mutfakta yarışmasında 3 mayıs perşembe günü günün en düşük puan alan gelini 10 puanla Hatice ve Başak oldu.  Elif 11 puan alırken günün birincisi ise Gülşah oldu. Gülşah 19 puan aldı. Gülşah  3 mayıs perşembe akşamı gösterdiği performans ile Gelinim Mutfakta  yarışmasının da puan rekorunu tazelemiş oldu.

Gelinim Mutfakta 2 Mayıs Çarşamba günü yapılan oylamada Hatice birinci olurken Elif’de sonuncu oldu.Antep bölgesine ait Şiveydiz yapmak gelinlerin tamamına zor geldi .

Gelinim Mutfakta 1 mayıs salı günü yapılan oylamada Başak günün en düşük puanını olan 10 puan alırken  Hatice ise 11 puanla 2. en kötü puanı aldı. 1 mayıs salı günün birincisi 16 puanla Elif olurken Gülşah ise 12 puanla 2. oldu.

Gelinim Mutfakta 30 nisan pazartesi günü Başak sadece 4 puan alabildi ve Gelinim Mutfakta yarışmasının en düşük puanını alabilen gelini oldu. Hatice ise haftaya kötü başladı ve  12 puan topladı. Gelinim Mutfakta’ya iyi başlayan ise günün birincisi Gülşah oldu ve 17 puan aldı; Elif ise 15 puanla 2.  sırada yerini aldı.

genel olarak bakıldığında verilen puanlarda

Gülşah 17 12 19: 48

Başak 4 10 10: 24

Hatice 12 11 10: 33 salı günü birinci oldu.

Elif 15 16 11: 41 salı günü sonuncu oldu

Haftanın kazanan ismini tahmin edecek olursak; Elif ve Gülşah arasında rekabetin olduğu görülebilir; ancak Elif salı günü sonucu olduğuna göre Gülşah’ın en az 10 puan gerisindedir. Hatice ve Başak’ın birinci olma şansı zaten yok.

Kesin olarak söylemek gerekirse Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Kim Kazandı

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs günü elenen isim Başak olacaktır; bilgi kesindir.

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs  Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 4 Mayıs cuma günü kazanan isim Gülşah olacaktır.