Kanatsız Kuşlar 10 Mayıs Var mı Yok mu? Kanatsız Kuşlar Neden Yok?

Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı sebebiyle 10 Mayıs perşembe akşamı Kanatsız Kuşlar 45. bölüm ekranlara gelmeyecek. ‘Kanatsız Kuşlar’ yeni bölümü olan 45. bölümü ile 17 Mayıs Perşembe 21.00’de ATV ekranlarında olacak. 

Kanatsız Kuşlar 45. bölüm Fragmanı

Atv ekranlarının kısa zaman sonra final yapacak projeleri arasında gösterilen Kanatsız Kuşlar dizisine bir darbe de Atv’den ve TFF’den geldi. TFF’den yapılan açıklamaya göre Kanatsız Kuşlar dizisinin yayın günü olan perşembe akşamı Fenerbahçe Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası Yarıfinal 2. maçı oynanacak.

Bilindiği üzere daha önce de perşembe akşamı Ziraat Türkiye Kupası maçı oynanmış ancak maçtan sonra Kanatsız Kuşlar dizisi özetsiz yeni bölümü ile ekranlara gelmişti; ancak bu sefer maçın uzama ihtimali de göz önüne alınarak Kanatsız Kuşlar dizisi 26 nisan perşembe akşamına alındı.

Kanatsız Kuşlar 19 Nisan

Kolşba filmin uzun solulu dizisi Kanatsız Kuşlar düzenli reyting kaybediyordu; bir de yayına bir hafta ara verilmesi bence  Kanatsız Kuşlar dizisinin çöküşünü daha da derinleştirecek ve finalini daha da hızlandıracaktır.

Kanatsız Kuşlar dizisinde de zaten senaryo bitmek üzereydi; daha fazla uzatılmadan final kararının alınması bence de doğru karar olacaktır. Aynı şekilde Ziraat Türkiye Kupasında 18 nisan çarşamba akşamı da Galatasaray Akhisar Belediye maçı var; ancak Atv reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz’e bir hafta ara veremiyor; bunun yerine Galatasaray Akhisar Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçı A Spor’a alındı ama Kanatsız Kuşlar dizisi değersiz olduğu ve Fenerbahçe Beşiktaş derbisi daha değerli olduğu için Atv’de kaldı.

Kanatsız Kuşlar 43.Bölüm

Kanatsız Kuşlar 43.Bölüm Ne zaman Yayınlanacak?

Kanatsız Kuşlar 43.Bölüm 19 nisan perşembe akşamı yerine bir hafta sonra yani 26 nisan perşembe akşamı izleyicisi karşısında olacak.

Kanatsız Kuşlar 43.Bölüm Fragmanı

Kanatsız Kuşlar 10 Mayıs Var mı Yok mu? Kanatsız Kuşlar Neden Yok? (2 Yorum)

  1. BIZ TA SLOVAK VATANDAS DIZI HEP BAKIYORUZ TURK DIZI COK OYLE GITI SON NE OLDU BILMEDIK NEDEN OZAMAN YOTUBE VERIYORSUN BEAA AYIPPP ,,SONRA ISTEEEEE TURKIEEE ICIN YALNISS DUSUNURLER ,,COK AYIPPP ARTIKK TURK DIZI BAKMICAMMM GUVENMEM SIZE
    DIZI OLSUN YAYIN MESELA KAYIBLEN CICEKLER NEKADAR COK GUZEL YAYIN VAR BITIII TURKIE NE BAKIYOR SADECE SAVAS DIZI AYIPPP BYYY