Kanatsız Kuşlar Ne Zaman Final Yapacak?

Kanatsız Kuşlar dizisi 24 mayıs 46. bölüm final fragmanı çıktı. Kanatsız Kuşlar dizisinin final bölümünde Nefise her şeyi bırakarak evi terk ediyor.Kanatsız Kuşlar 24 mayıs final

Kanatsız Kuşlar dizisinin gelecek haftalarda yayınlanacak final bölümü çekimler de tamamlandı. Kanatsız Kuşlar dizisi set ekibi komple final pozu verdikanatsız kuşlar final fotoğrafları 1

Atv yönetim kurulundan gelen bilgiye göre Kanatsız Kuşlar dizisinin üzeri çizildi. Kanatsız Kuşlar dizisine 2018 2019 yeni sezonu için vize verilmedi; bize gelen doğrulu teyit edilmiş habere göre Kanatsız Kuşlar  dizisi 47. bölümü ile 17 mayıs perşembe akşamı final yaparak erkanlara veda edecek.

Kanatsız Kuşlar dizisinde artık hikayenin bittiği ortada. Ben bir dizide ana hikaye ve yan hikayeler bittikten sonra diziye farklı bir yön verilerek başka taraflara çekilmesine ve yeni hikayeler çıkarılmasına kesin olarak karşıyım. Kanatsız Kuşlar dizisinin içinden yeni bir dizi çıkarmaya gerek yok. Emre Muzaffer’in oğluydu; Muzaffer gözünün önünde ki oğlunu her gün görmesine rağmen tanıyamamıştı. Artık Muzaffer oğluna Emre bilmediği babasına kavuştuğuna göre artık diziyi de daha fazla uzatmanın bir manası yok.

Ahmet meselesi artık sıktı; eski Buzdolap’çı Ahmet gitti iş adamı Ahmet geldi ama hala olmadı. Zeynep hep Onur’u sevdi Kanatsız Kuşlar senaristleri ne kadar zorlarsa zorlasın Onur’u sevecek. Bizim yapımcılar biraz aç gözlü; her şeyin bir ömrü olduğunu fark edemiyorlar. Para kazandırırken kazanalım derdindeler. İzleyiciyi düşünen yok. İlla bir dizi kanal tarafından final kararı alınınca mı bitmeli.

Kanatsız Kuşlar final

Bence Koliba Film tanında bırakmalı mis gibi ellerinde 47 bölüm hazır çekilmiş bir dizi var. Kanatsız Kuşlar dizisi 47. bölümü ile final yapacak kararına uygun olarak Kanatsız Kuşlar  dizisine etkileyici bir final yazılması sağlanmalı sonra da yurt dışı satışlarına hazırlık verilmeli.

Her ne kadar Kanatsız Kuşlar dizisi için senaryoda uzatmalara oynansa da izleyici son 3 4 bölümdür Kuşlar  dizisinden yeteri kadar zevk alamıyor Kuşlar  dizisinden yeteri kadar zevk alamıyor dizi Yorumlardan ve Kanatsız Kuşlar  dizisinin aldığı reytinglerden bu durum net olarak görülebilir.

Kanatsız Kuşlar bitecek

Her ne kadar Kanatsız Kuşlar  dizisi izleyicileri Kanatsız Kuşlar  dizisinin bitmemesi için duygusal davranıp tepki gösterseler de bende Kanatsız Kuşlar  dizisinin artık tadında bırakması ve jkarar alınan tarihte final yapmasını doğru buluyorum.

Kanatsız Kuşlar Ne zaman Bitecek?

Kanatsız Kuşlar dizisi  47. bölümü ile 17 mayıs perşembe akşamı final yaparak bitecek.

Kanatsız Kuşlar Dizisi Fragmanı

Kanatsız Kuşlar Ne Zaman Final Yapacak? (5 Yorum)

  1. Bitmesin bence tam belki vuruşu sahneler kalmadı ma 50 ci bölüme kadar gitmesi lazım çünkü 50 bölüm yazıyordu sonra birebir ama final kararı alınmadı ki daha kesimi ki sanki