Beni Bırakma 71. Bölüm Özeti Beni Bırakma 16 Nisan

Beni Bırakma 71. Bölüm Özeti Yayınlandı

Emre Zeynep’in tutulduğu yeri bulur; ancak Zeynep’in başında bulunan adamlar çok tehlikeli adamlardır. Emre zor da olsa Zeynep’i adamların elinden sağ salim kurtarır. Kendisii kurtarmak için canını ortaya koyan Emre’yi gören  Zeynep artık  kendisini zor duruma sokan paylaşımı Emre’nin göndermediğine kesin olarak emin olur. Zeynep’in bunca zamandır kendisinin masum olduğunu ispatlamak için uğraşan Emre’ye karşı eski nefreti kalmamıştır. Emre ve Zeynep aşkı yeniden küllerinden doğmaya çok yakındır. Zeynep Emre’yi affedecek midir?

Esin’in Zeynep’in başına diktiği adamları Zeynep’i elinden kaçırmıştır ancak Esin’in bir şeyler yapıp Bora’nın elinde ki kendisini hapse gönderecek delilleri almak  zorundadır. Esin son kez Bora’yı alt etmek için yeni bir plana kalkışır ancak Bora’nın da Esin’e çok güzel bir oyunu vardır. Bora’nın kendisinden bir adım önde olduğunu anlamayan Esin Bora’nın oyununa gelecektir. Bakalım Bora ve Esin arasında kim av kim avcı olacaktır. Cansu ise araştırmaları sonucunda Zeynep hakkında ki o çirkin iftiraları paylaşan kişinin annesi Esin olduğun öğrenince gerçekleri anlatmak için soluğu babası Vedat’ın yanında alır. Vedat bir kez daha Esin’in oyunları karşısında susacak mıdır? Yoksa Esin’i cezasını çekmek için polise mi teslim edecektir?

Meltem ise Sıla’nın otele geldiğini öğrenir ve hemen mutlu aşık rollerine girer. Sıla’nın gözüne soka soka Tarık ile yeni bir aşka yelken açmış gibi davranan Meltem sonunda amacına ulaşır. Sıla otelden çıkar ve Ankara’yı terk etmek ve bu macerayı bitirmek için bavullarını toplamaya başlar.  Tarık ise resmi karısı Sıla’nın otele geldiğini öğrenir ancak artık her şey için artık çok geçtir. Sıla Ankara’yı terk etmiştir. Peki Tarık Sıla’yı bulacak ve geri getirebilecek midir?Beni Bırakma 71. Bölüm

Beni Bırakma’da Bu Hafta

Beni Bırakma’da Sıla Tarık ile güzel bir gelecek hayal ederken Tarık’ın Meltem ile mutlu bir yuva kurduğunu fark edince tüm hayalleri yıkılır. Meltem sonunda başarmıştır ve Tarı’ı Sıla’dan koparmıştır; ancak bu geçicidir. Tarık’ın kalbi Sıla’ya adeta tutukludur. Tarık her şeyin farkına vardığında Sıla’yı nerede ve nasıl bulacaktır. Sıla aşkı için savaşmayı bırakacak mıdır?

Bence Mehmet Sıla ve Tarık arasını düzeltecek kişi olacaktır. Mehmet önce Sıla’ya eziyet eden Meltem’e iyi bir ders verecek sonra da Tarık ve Sıla’nın tekrar mutlu olması için elinden geleni yapacaktır. Sadece Mehmet değil aynı zamanda Seher Hala’da Sıla ve Tarık’ın aşklarını kalplerine gömmelerine izin vermeyecek ve bu iki deli aşığı bir araya getirmek için harekete geçecektir.

Beni Bırakma 71. Bölüm 1

Emre ve Zeynep ilişkisinde her şey iyiye gidiyor derken Zeynep’in başına gelenler herkesi üzmüştür. Esin’in kaçırdığı Zeynep öyle kötü adamların eline düşmüştür ki bu iş Esin’in planlarının da dışına çıkmıştır. Zeynep’i elinde tutan mafya Esin’in verdiği paradan daha çok paraya Zeynep’i satabileceklerini anlayınca hem Bora ile hemde Tarık ile mafya arasında büyük bir pazarlık başlayacaktır bence. Hülya ise bir an önce kızına sağ salim kavuşmanın peşindedir. Esin için ise artık çıkar hiç bir yol kalmamıştır. Polis artık Zeynep’i kaçıran Esin’in peşini bırakmayacaktır. Esin polisten kurtulsa onun için her şey göze aldığı Cansu’dan kurtulamayacaktır.

Vedat ise eski sevgilisi Hülya’nın bu zor gününde yanından ayrılmayacak ve eski aşkını tekrar yaşamaya başlayacaktır. Esin’in sadece derdi Zeynep ile değil aynı zamanda da annesi Hülya’da artık baş düşmanı olacaktır; zira ilerleyen dönemlerde Vedat ve Esin’in ayrılması ve Vedat’ın Hülya ile aşk yaşaması söz konusu olabilir.

Arzu ise Esin’in konuşmasından ve sırları açığa vermesinden çok korkmaktadır. Bu korkusu Arzu’nun hata yapmasına neden olacaktır. Peki Tarık’ın gerçek babası kimdir ve nerededir. Tarık gerçek babasının kim olduğunu ne zaman öğrenecektir.Beni Bırakma 71. Bölüm 2

Beni Bırakma 71. Bölüm Özeti Beni Bırakma 16 Nisan (3 Yorum)