Kardeş Çocukları Neden Final Yapıyor? İşte Final’in Gerekçesi

Kardeş Çocukları Dizisinin Final Tarihi Açıklandı

Kardeş Çocukları dizisinin resmi olarak 8 ekim 2019 salı günü 21. bölümü ile final yapacağı açıklandı. Peki Kardeş Çocukları daha yeni sezona yeni başlamışken neden böyle erken final kararı aldı? İşte detaylar. Bu arada Kardeş Çocukları dizisinin çekimleri de tamamlandı ve set dağıtıldı. Kardeş Çocukları final 8 ekim

Kardeş Çocukları 2019 2020 yeni sezona salı akşamı başladı. Daha Kadın ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi salı günün güçlü dizileri başlamadan bile 12. sırada yer alan Kardeş Çocukları  dizisi için her an final kararı alabilir. 17 Eylül 2019 salı akşamı Kardeş Çocukları  dizisini geçen yapımlar Yaparsın Aşkım ve MasterChef Türkiye gibi yapımlardı. Ayrıca Atv’nin yaz dizisi Kimse Bilmez ve Kanal 7’nin günlük dizisi Yemin de Kardeş Çocukları  dizisini reytinglerde geride bırakan yapımlar oldu.

Kardeş Çocukları dizisi yapımcısı Gold Film tüm imkanlarını kullanarak dizisinin ikinci sezonda devam etmesi için Star TV’yi ikna etmişti. Kardeş Çocukları dizisinin ikinci sezonda gün eğişikliği ile çok daha iyi sonuçlar alacağını iddia eden Gold Film de yanılmış oldu. Açık konuşmak gerekirse koca bir yaz sezonu Kardeş Çocukları dizisini iyileştirmek için çalışan yapım şirketinin tüm emekleri boşa gitmiş gibi görünüyor.

Star Tv Kardeş Çocukları  dizisinin özellikle ilk sezonun son üç haftasında aldığı kötü reytingleri bahane ederek dizinin yeni sezon yayın haklarını satın almak istememiş ama Gold Film Star TV’ye tahminimce indirim yapınca Kardeş Çocukları ikinci sezon şansını yakalamıştı.

Kardeş Çocukları dizisi Star Tv tarafından salı akşamına konuldu. Salı akşamı tartışmasız 2019 2020 yeni sezonun en zor akşamı olacak. Zira hem Eşkıya hemde Kadın üç sezondur tartışmasız lider salı akşamında.

Açık olmak gerekirse Kardeş Çocukları dizisi 2019 2020 yeni sezonuna 2.75 reyting ile değil 4 reyting ile başlasa da bence salı akşamı şansı yoktu.

Kardeş Çocukları 2. sezon reytingleri

Kardeş Çocukları Neden Final Yapıyor?

Kardeş Çocukları dizisi sadece düşük reytingler nedeniyle ekrana veda edecek bir dizi. Yoksa Kardeş Çocukları dizisinin ikinci sezon senaryosu hazır; ancak Star Tv Kardeş Çocukları dizisinden zarar ediyor. Star Tv hiç bir şekilde 2 reyting alan ve ilk 10’a giremeyen bir diziyi yayınlamaya devam etmez. İsterse Gold Film Kardeş Çocukları’nı Star TV’ye bedava versin Star Tv yine böyle düşük reytingler alan bir diziye yayınlamaya devam etmez.

Benim tahminlerime göre Star Tv Kardeş Çocukları dizisinin 2. sezonda ilk altı bölümü için satın alma gerçekleştirmiştir. Yani Kardeş Çocukları dizisi 21. bölümü ile final yapacağı için Star Tv 2 bölüm satın alıp yayınlamadan Kardeş Çocukları dizisi için final kararı alacak.Kardeş Çocukları neden final yapıyor resimleri

Kardeş Çocukları Ne Zaman Final Yapacak?

Kardeş Çocukları dizisine Star TV 8 Ekime kadar zaman tanıdı. 1 ekim 2o19 da Kadın dizisi yeni sezona başlayacak. Asıl rakip diziler başladıktan sonra Kardeş Çocukları dizisinin durumuna bakan Star Tv Kardeş Çocukları dizisinden kar edemeyeceğini anlayınca dizinin 8 ekim 2019 da final yapmasına karar verdi. Kardeş Çocukları dizisi için kesin final kararı alındı ve dizinin çekimleri tamamlanarak set ekibi ayrıldı.

Kardeş Çocukları Final Fragmanı

Kardeş Çocukları dizisi eğer 2. sezon da hızlı bir yükseliş yaşar ve kendini 4 ve üzeri reytinglere yükseltebilirse işte o zaman ocak 2020’ye kadar devam etme şansı elde edecektir.