Yemin 80. Bölüm Özeti 20 Eylül Fragmanı

Yemin 80. Bölüm Resmi Özeti

Emir ile Reyhan’ın evliliğini bitirmek için elinden geleni yapan Cemre, yine bir kötülüğe adım atar ve konağa herkesi şaşırtacak bir misafir getirir. Bu misafir, Reyhan’dan hiç beklenmeyecek bir tepkinin gelmesine sebebiyet verir.

Kemal’i bırakıp gidecek olan Narin, bu sebepten dolayı büyük bir vicdan azabı çeker. Narin’in gideceğinden habersiz hayatını sürdürmeye çalışan Kemal ise, aldığı haberle sarsılır

Yemin 20 Eylül Özeti

Yarın ki bölümde Emir sonunda mektubu görür tabi mektup değişmiştir bakalım yarın Emir neler yapacaktır ve o mektupta neler yazıyordur. Emir ve Reyhan eski günlere yavaş yavaş dönerler Emir biraz yumuşamıştır. Ama Cemre buna izin vermeyecektir. Emir’e o kadar âşıktır ki gözü kör olmuştur. O kadar ki Sunanın ilaçlarını değiştirecek kadar kendini kaybetmiştir. Ama her oyunun ve her yalanın bir sonu vardır Reyhan Sunanın ilaçlarını test edecek bunun hesabını Cemreden soracak Cemre bunun sonucunda Reyhan’dan bir tokat yiyecek.

Konağa bir misafir gelmiştir Emire çok şanslı olduğunu mükemmel bir eşi olduğunu söyler umarım Emir de nefretini ve öfkesini bırakabilir. Kemal ve Narin cephesinde ise Narin okula giden Kemal ve Masalı uğurlar ve sahile gider gemiye binecekken Kemal yetişir. Diğer yandan Talas bazı insanların elinde işkence görüyordur ellerinden kurtulma ihtimali olacak mı yarın hep birlikte göreceğiz şimdiden yemini izlemeyi unutmayın.Yemin 20 Eylül resimleri

Yemin 80. Bölüm Resmi Özeti

Reyhan ve Emir’in tekrar bir araya gelmesini engellemek için elinden geleni yapan Cemre, konağa herkesi şaşırtan, sürpriz bir misafir getirir. Reyhan’ın tepkisi ise konaktaki herkesi şaşkına çevirir. Diğer tarafta Narin, Kemal’i yüzüstü bırakacak olmanın vicdan azabıyla boğuşurken, Kemal aldığı haberle sarsılır.

Yemin 80. Bölüm Fragmanı

Yemin 80. Bölüm Tahmini

Yemin dizisinin 80. bölümünde olaylar bitmek bilmez. Yemin dizisinde 16. haftanın sonunda artık Cemre’nin planları su yüzüne çıkar. Reyhan’ın gözünden hiç bir şey kaçmaz. Reyhan Cemre gibi kurnaz değildir çünkü olayları tam çıkaracakken ortaya Cemre bunun farkına varır ve yeni bir plan kurmaya başlar. Cemre’nin yaptığı planlar işe yarar Reyhan hep Emir’in gözünde haksız olur. Reyhan ispatlamaya çalışırken Cemre hep bir adım öndedir. Reyhan ne kadar masum olduğunu söylese bile Emir buna inanmaz.

Reyhan Suna’nın bu davranışlarına üzülür ve ne yapacağını bilmez. Bu klinik olayından sonra Suna daha çok öfke duyar Reyhana öbür yandan Cemreye daha bir yakınlık duyar. Cavidan Cemre’nin hala konakta olduğunu duyunca öfkelenir ve konağa gelir etrafı kolaçan ederek mektubu arar ve Emir’in görmesini sağlamaya çalışır Cavidan çabalaması boşunadır çünkü mektup Emir’in eline geçmeden önce değişmiştir. Reyhan Cemre’nin gerçek yüzünü çıkarmak için uğraşır. Emir klinik olayını kendisi araştırarak bunu kimin yaptığını öğrenmeye çalışır.Yemin 80. Bölüm resimleri

Reyhan’ın orada suçsuz olduğunu öğrenir Emir Reyhan’a inanmadığı için öfkelenir ve Reyhan’ın yanına gelerek ondan özür diler ve güzel bir gün geçirirler ve eskisi gibi mutlu olurlar. Cemre bunu duyunca rahatsız olur Reyhan ve Emir’in arasını tekrar açmak için Suna’yı kullanır.  Cemre’nin Suna’ya verdiği ilaçlar işe yaramıştır Cemre Suna üzerinden Reyhan zarar vermeye çalışıyordur Reyhan bunun farkındadır ama elinde bir kanıt olmadığı için sesiz kalır. Kemal ve Narin eve gelen görevliyi görünce şaşırırlar ve hal hareketlerine dikkat ederler. Müfettiş kemal ve Narin’e birkaç soru sormaya başlar. Narin kendini tanıtmaya çalışır Müfettiş önemli olan konuları not alır ve Masal’ın nasıl bir ortamda yaşadığına bakar Masal ve Narin olan ilişkileri gözden kaçırmaz ve not alır. Narin ve Masal’a yakın olmak istese de Masal uzak durur hep.

Yemin 20 Eylül Detaylı Özeti

Yeminde ikinci haftanın sonuna geldi heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Suna sinir krizi geçirmektedir. Emir klinikten gelin kişileri kovar. Kemal ve Narin fotoğrafçıdadır ve filmleri almıştır. Emir Reyhan’dan açıklama beklemektedir Reyhan doktoru aradığını ama gelip götürmelerini demediğini söyler. Emir doktoru arar o sırada Reyhan’da arar Reyhan bilgi alır ve ismin verilmediğini söyler. Emir doktorları arar Reyhan’ın suçsuz olduğunu öğrenir. Kemal’lerin bahçesinde Memur gibi giyinen biri vardır onu müfettiş sanırlar fakat değildir.

Reyhan Cemre’yle tartışır kliniği onun aradığını ve benim suçuma attığını söyler fakat Cemre yalanlar. Kemal ve Narin eve gelen müfettiş sandıkları adama kendilerini bahsederler Narin iyi bir anne olduğunu ve o filmlerdeki gibi kötü biri olmadığını söyler. Reyhan Melike’ye sorar ilaçların raporu olup olmadığını ve ilaçlardan Suna’nın böyle olduğunu tahmin eder. Kemal ve Narin eve gelen kişiyi görevliyi evi gösterirler. Masal’ın odasına gelir Narin Masal’la konuşmaya çalışır fakat Masal onu sevmediğini ve Leyla ablasını istediğini söyler Kemal orada açıklar ve Leyla’nın eski bakıcı olduğunu söyler.

Reyhan Suna’nın ilaçlarından şüphelenir ve aklına geçenlerde Cemre’nin biriyle konuştuğunu ve ilaç aldığını hatırlar. Narin konuşur neden not aldığını ve mahkemenin de boşuna açıldığını belirtir müfettiş sandıkları adam ev pazarlamacılığı olduğunu ve özür diler onlardan. Kemal sorun olmadığını ve bizim içinde bir prova olduğunu söyler. Cemre Emir’e hastanede randevu olduğunu ve gitmemiz gerektiğini söyler Emir annesinin yani Cavidan’ın gönderdiği mektubu okumaz.

Melike Suna’yı sıkıldığını ve bahçeye çıkarır Reyhan odaya gider oradan ilaç almak için fakat Nigar oradadır almadan çıkar. Emir hastaneye gitmek için hazırlanır Cemre tam onunla gidecekken Suna Cemre’nin gitmesini istemez ve yanında kalır Emir’le Reyhan beraber giderler hastaneye Cemre buna çok öfkelenir. Cavidan konağa gelir. Melike kapıyı açar ve karşısında Cavidan’ı görünce şaşırır ve içeri gelmesini ister Cavidan çocukları özlediğini ve onlar için geldiğini söyler.

Emir ve Reyhan hastaneye gelir doktorun gelmesini beklerler o sırada hemşire gelir Emir’e üstünü çıkarması ve doktorun birazdan geleceğini söyler ve Reyhan ona yardım eder Reyhan Emir’in doktoruna sabah ki ilaç midesini bulandırdığını ve geceleri iyi olmadığını söyler Emir bunca bilgiyi bilen Reyhan’a şaşırır. Cavidan Emir’e yolladığı mektubu görmesini sağlamak için Melikeye verir ve Emir’in odasına bırakmasını ister. Emir ve Reyhan eve döndükleri sırada araba arızalanır ve sahilde dururlar ve şoför yarım saat bir iş olduğunu anca düzeleceğini söyler Emir arabadan iner Reyhan’da onunla beraber iner ve sahile yanlarına biri yaklaşır ve sohbet ederler.

Reyhan Emir’e yürümek istediğini söyler fakat istemez Emir yanlarına oturan adamın sözünü dinler ve yürürler. Cemre evde kendi kendini yer durur ve Nigar Reyhan ve Emir’in sahilde olduklarını söyler. Kemal ve Narin bugünün bir ders olduğunu söyler. Emir ve Reyhan eve gelir Cemre Emir’e ne kadar merak ettiğini söyler. Narin Masal’ın odasına gider ve bir kız nasıl babasız olur. Suna Cemre’yi çağırır ve odadan çıkarlar Reyhan Suna’nın odasına gider ve ilacı alır ve o sırada Emir gelir ve Reyhan tartışır. Emir odasına gider ve mektubu görür

Yemin 79. Bölümde Neler Olmuştu

Yarın ki bölümde yine her zaman ki gibi Cemre planlar yapar başarılı olur da ama Cemre bilmiyordur. Her bir planın sonu vardır yavaş yavaş Reyhan Cemrenin oyunlarını planlarını çözer. Emir hep gördüğü duyduğuna inandığı sürece hep Reyhana mahcup olur. Sunanın klinik sorununda olduğu gibi Emir Reyhanı suçlar Reyhanı bu defa çok kırar. Cavidan konağa gelir Emir görmeye ama aklına asıl takılan mektuba neler olduğu Cavidan mektubun peşine düşer mektubu Emir’in görebileceği şekilde bırakır.

Kemal ve Narin eve gelen sosyal hizmet görevlileri görünce çok şaşırırlar ne yapacaklarını bilemezler. Narin ne kadar uğraşsa da Masalın onu bir türlü sevemeyecek. Masal bir çocuk olduğu için ve Narinin iyi kalpli olduğu için Masal zamanla onu sevmeye başlayacak. Yemin dizisi gün geçtikçe heyecan artırıyor bakalım yarın yeminde neler olacak izlemeye devam edin

Yemin 80. Bölüm resmi özeti ve Yemin 20 Eylül Fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Yemin 20 Eylül Fragmanı

Yemin 80. Bölüm Özeti 20 Eylül Fragmanı (2 Yorum)

  1. Zaten mekdupi emir okumayacaksa niye mekdub olayini katyonuz diziye. Çok güzel baş rol kahramanlari saylamişsiniz yemin yönetmenleri ama saçma senaryo yazip kendi emeginizi boşa çikarip duruyonuz yaziikkk