Kardeş Çocukları Umay Öldü mü? Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları’ndan Neden Ayrıldı?

Kardeş Çocukları dizisi final gibi bir sezon finali ile 26 mayıs pazar akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. Kardeş Çocukları  dizisinin 26 mayıs pazar gecesi ekranlara gelecek 17. bölümünde neredeyse tüm sırlar ortaya çıkıyor ve Umay’ın yaptığı plan yine Umay’ın başına bela oluyor. Bilindiği üzere Kardeş Çocukları dizisinde Yıldırım bir oğlu olduğunu öğrenmiş ve diziye yeni giren oyuncu Berkay Hardal dizi de Yıldırım’ın oğlu sandığı Savaş karakterine hayat vermişti.

Savaş’ın pis işleri olduğunu bilen Umay bile bile Yıldırım’ın başına Savaş’ı bela etmişti; ancak bu dünya Sultan Süleyman’a kalmadığı gibi Umay Karay’a da kalmadı. Umay Karay’ı dizi de kocası Tarık Reşat Karay öldürdü.

Kardeş Çocukları dizisinin 17. bölüm fragmanında Tarık Reşat Karay eşini öldürdüğünü söyleyerek kendini polise ihbar ediyor ve cenazenin soğumadan gözlerini kapatıyor. Peki fragmanda yer alan bu sahne gerçek olabilir mi?

Kardeş Çocukları Umay Öldü mü?

Kardeş Çocukları dizisi ikinci sezon onayını Star TV’den alırken çok farklı ve orijinal bir senaryo ile yeni sezon bomba gibi döneceğine söz verdi. Bu nedenle artık Kardeş Çocukları dizisinde bir çok sır ortaya çıkacak. Zaten Ümran’da Yıldırımın tehlikede olduğunu fark ediyor ve Yıldırım’a gerçekleri anlattığı bir mektup yazıyor; ancak Yıldırım Ümran’dan aldığı mektubu okuyamadan Savaş’ın peşinde ki adamlar konağı kurşun yağmuruna tutuyor ve Yıldım ağır şekilde yaralanıyor.

 

Her ne kadar Yıldırım gerçekleri okumadan vurulmuş olsa bile Kardeş Çocukları dizisinin ikinci sezonunda artık Yıldırım’dan gizli bir şey kalmayacak ve Hayat’da kendi öz annesinin Umay olduğunu öğrenecek. Hayat gerçek annesine ne yazık ki kavuşamadan teyzesi sandığı annesini toprağa vermiş olacak. Umay gidecek ama arkasında bir çok sıkıntı da bırakacak.

Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları’ndan Neden Ayrıldı?

Dizilerin fragmanları yanıltıcı olur; hele ki sezon finali bölümleri bile yanıltıcı olur. Sezon finallerinde herkes öldü sanarsınız ama yeni sezon başlayınca hikayesi olanların tamamının devam ettiğini görürsünüz; ancak bizim tahminlerimize göre Kardeş Çocukları dizisinde artık Umay Karay efsanesi son buldu. Biliyorum ki bir çok Kardeş Çocukları izleyicisi diziyi sadece Umay Karay yani Nur Fettahoğlu için izliyordu ancak Kardeş Çocukları dizisinde görüldüğü üzere artık Umay Karay’dan sonra ki döneme girildi. Nur Fettahoğlu da Kardeş Çocukları dizisinden hikayesi bittiği için ayrıldı. Yani Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları dizisinden senaryo gereği ayrıldı

Kardeş Çocukları dizisinde Mehmet Aslantuğ’un hayat verdiği Yıldırım Saner’in karakterinin de senaryoda ki yeri bitmedi. Umay Karay hemde Yıldırım Saner karakterleri Kardeş Çocukları dizisinde aynı anda ayrılamaz. Kardeş Çocukları dizisinde Yıldırım ölmedi.

Kardeş Çocukları Yıldırım Öldü mü?

Kardeş Çocukları dizisinde ölen Yıldırım değildir. Yıldırım ambulans ile ağır yaralı şekilde hastahaneye kaldırılır ancak olay yerinde olan İdil de vurulmuş ve ölerek diziden ayrılmıştır.

 

Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları’na Geri Dönecek mi?

Nur Fettahoğlu ve Kardeş Çocukları dizisinden ayrıldı ve senaryo gereği öldüğü için de Umay Karay karakterinin yeniden Kardeş Çocukları dizisine dönmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır; ama burası da dizi sektörü her an her şey değişebilir.

Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları’ndan Sonra Yeni Dizisi Ne?

Şuanda Nur Fettahoğlu’nun Kardeş Çocukları dizisi ile sözleşmesi yeni bitti; sözleşmesi varken zaten başka bir dizi ile görüşmesi gibi bir durum söz konusu olamazdı; muhtemelen Nur Fettahoğlu yeni dizisi için  değerlendirme ve senaryo okuma çalışmalarına temmuz ayında başlayıp 2019 2020 yeni sezonunda yeni bir dizi ile izleyicisi karşısında olacaktır.

Kardeş Çocukları Umay Öldü mü? 17. Bölüm Fragmanı

Kardeş Çocukları Umay Öldü mü? Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları’ndan Neden Ayrıldı? (2 Yorum)

  1. ya olmadı şimdi bu bu diziyi götüren umaydı o olmadan yeni sezonda ben izlemem artık umay yoksa bende yokum böyle başarılı bir karakterin diziden ayrılması bence yanlış dizi izleyici kaybeder