Kardeş Çocukları Umay Öldü mü? Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları’ndan Neden Ayrıldı?

Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları Dizisinde Devam Edeceğini Açıkladı

Nur Fettahoğlu gazetelere verdiği bir röportajda Kardeş Çocukları  dizisi kadrosundan ayrılmadığını Kardeş Çocukları  set ekibinin 25 ağustosta yeni sezon çekimlerine başlayacağını açıkladı. Bu açıklama ile Umay Karay’ın ölmediği Nur Fettahoğlu’nun Kardeş Çocukları dizisinde devam edeceği de kesinleşmiş oldu. Bakalım senaristler Umay Karay’ı nasıl kurtaracak bekleyip göreceğiz.

Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları Dizisinde Devam Edeceğini Açıkladı

Kardeş Çocukları dizisi final gibi bir sezon finali ile 26 mayıs pazar akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. Kardeş Çocukları  dizisinin 26 mayıs pazar gecesi ekranlara gelecek 17. bölümünde neredeyse tüm sırlar ortaya çıkıyor ve Umay’ın yaptığı plan yine Umay’ın başına bela oluyor. Bilindiği üzere Kardeş Çocukları dizisinde Yıldırım bir oğlu olduğunu öğrenmiş ve diziye yeni giren oyuncu Berkay Hardal dizi de Yıldırım’ın oğlu sandığı Savaş karakterine hayat vermişti.

Savaş’ın pis işleri olduğunu bilen Umay bile bile Yıldırım’ın başına Savaş’ı bela etmişti; ancak bu dünya Sultan Süleyman’a kalmadığı gibi Umay Karay’a da kalmadı. Umay Karay’ı dizi de kocası Tarık Reşat Karay öldürdü.

Kardeş Çocukları dizisinin 17. bölüm fragmanında Tarık Reşat Karay eşini öldürdüğünü söyleyerek kendini polise ihbar ediyor ve cenazenin soğumadan gözlerini kapatıyor. Peki fragmanda yer alan bu sahne gerçek olabilir mi?Nur Fettahoğlu Kardeş Çocuklarından ayrıldı mı

Kardeş Çocukları Umay Öldü mü?

Kardeş Çocukları dizisi ikinci sezon onayını Star TV’den alırken çok farklı ve orijinal bir senaryo ile yeni sezon bomba gibi döneceğine söz verdi. Bu nedenle artık Kardeş Çocukları dizisinde bir çok sır ortaya çıkacak. Zaten Ümran’da Yıldırımın tehlikede olduğunu fark ediyor ve Yıldırım’a gerçekleri anlattığı bir mektup yazıyor; ancak Yıldırım Ümran’dan aldığı mektubu okuyamadan Savaş’ın peşinde ki adamlar konağı kurşun yağmuruna tutuyor ve Yıldım ağır şekilde yaralanıyor.

Her ne kadar Yıldırım gerçekleri okumadan vurulmuş olsa bile Kardeş Çocukları dizisinin ikinci sezonunda artık Yıldırım’dan gizli bir şey kalmayacak ve Hayat’da kendi öz annesinin Umay olduğunu öğrenecek. Hayat gerçek annesine ne yazık ki kavuşamadan teyzesi sandığı annesini toprağa vermiş olacak. Umay gidecek ama arkasında bir çok sıkıntı da bırakacak. Kardeş Çocukları Umay öldü mü

Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları’ndan Ayrıldı mı?

Dizilerin fragmanları yanıltıcı olur; hele ki sezon finali bölümleri çok daha yanıltıcı olur. Sezon finallerinde herkes öldü sanarsınız ama yeni sezon başlayınca hikayesi olanların tamamının devam ettiğini görürsünüz. Biliyorum ki bir çok Kardeş Çocukları izleyicisi diziyi sadece Umay Karay yani Nur Fettahoğlu için izliyordu. Bu kadar hayranı varken hiç bir senarist böyle bir karakteri diziden çıkaramaz; bu nedenle çok korkmayın Umay ölmeyecek diyebilirim; ancak Kardeş Çocukları dizisinde artık Umay Karay’dan sonra ki döneme girilmiş olabilir. Tabi bu çok düşük bir ihtimal ama olabilir de. Nur Fettahoğlu da Kardeş Çocukları dizisinden hikayesi bittiği için ayrılmış olabilir; ama eğer  Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları dizisinden ayrılsaydı, ünlü oyuncu bunu açıklar ve yapımcılardan yeni dizi tekliflerini beklediğini belirtirdi. Böyle bir gelişme olmadığına göre Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları dizisinden ayrılmış olamaz.

Kardeş Çocukları dizisinde Mehmet Aslantuğ’un hayat verdiği Yıldırım Saner’in karakterinin de senaryoda ki yeri bitmedi. Kardeş Çocukları dizisinde Yıldırım ölmedi. Bu bilgi ise kesin.

Kardeş Çocukları Yıldırım Öldü mü?

Kardeş Çocukları dizisinde ölen Yıldırım değildir. Yıldırım ambulans ile ağır yaralı şekilde hastahaneye kaldırılır ancak olay yerinde olan İdil de vurulmuş ve ölerek diziden ayrılmıştır. Kardeş Çocukları yıldırım ölüyor

Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları’na Geri Dönecek mi?

Nur Fettahoğlu ve Kardeş Çocukları dizisinde muhtemelen son anda olay yerine gelen ambulansın onun hala yaşadığını tespit etmesi ile son anda hayata tutunacaktır.

Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları’ndan Sonra Yeni Dizisi Ne?

Şuanda Nur Fettahoğlu’nun Kardeş Çocukları dizisi ile sözleşmesi bitmedi; şuanda; Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları’ dizisi ile sözleşmesi devam ediyor, eğer sözleşme bitseydi Nur Fettahoğlu her yerde ayrıldım diziden açıklaması yapardı; zira oyuncularda bu işten para kazanıyor kimse işsiz kalmak istemez.

Kardeş Çocukları Umay Öldü mü? 17. Bölüm Fragmanı

Kardeş Çocukları Umay Öldü mü? Nur Fettahoğlu Kardeş Çocukları’ndan Neden Ayrıldı? (2 Yorum)

  1. ya olmadı şimdi bu bu diziyi götüren umaydı o olmadan yeni sezonda ben izlemem artık umay yoksa bende yokum böyle başarılı bir karakterin diziden ayrılması bence yanlış dizi izleyici kaybeder