İkimizin Yerine 270. Bölüm Özeti 4 Haziran Jagat hastanelik olur.

İkimizin Yerine dizisinin 270. bölümünde Jagat hastanelik olur. Bakımsız ve kötü görünen Jagat’ı görenler acır. İşte İkimizin Yerine 4 Haziran özeti.

İkimizin Yerine 270. Bölüm Özeti

Nandu eve ağlayarak gelir ve arkadaşlarım bana yengemin Şiv ile evlenip gideceğini söyledi, ben de Jagat‘tan söz edince bana güldüler. Abimin geri dönmeyeceğini ve Anandi‘nin de beni terk edeceğini söylediler der. Dadisa, Nandu‘ya ondan hiçbir şey saklamayacağını ve artık büyüdüğünü söyler. Jagat‘ın başka biriyle evlendiğini söyler. Anandi artık Jagat‘ın karısı değil ve bu yüzden onu Şiv ile evlendiriyoruz der.

Dadisa, küçükken Jagat‘ı nasıl bozduğunu hatırlar ve üzülür. Jagat yolda baygındır. Şiv Anandi‘yi besler. Dede Anandi‘yi bahçesindeki yeni çiçekleri göstermeye götürür. Şiv bahçede elini keser. Anandi, bir enjeksiyona ihtiyacı olduğunu söyler. Şiv istemiyorum dese de Anandi onu hastaneye götürür. Köylüler Jagat‘ı bilinçsiz bulur ve onu hastaneye götürür. Şiv, Lal‘in iğnesinden kaçmak ister.

Anandi ona güler. Lal, Şiv‘den nişana gelmediği için özür diler. Şiv, böyle bir ilaç verirse düğüne davet edilmeyeceğini söyler. Lal iğneyi yaparken Anandi Şiv‘in elini tutar. Bir hemşire gelir ve bilinçsiz gelen hasta hakkında bilgi verir. Şiv ve eve giderler. Jagat hastaneye getirilir.kimizin Yerine 270. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 270. bölüm özetinde Lal, Jagat‘ı tanır ve onu uyandırmaya çalışır. Jagat, Anandi de dâhil olmak üzere tüm ailesini sayıklar. Lal, Anandi‘yi arar ama Anandi artık gitmiştir. Anandi eve gelir ve çok mutludur. Anandi, tüm ailenin çok iyi olduğunu söyler. Bizim gibiler ama hepsi çok samimi. Alok‘u över. Anandi, helvasını sevdiklerini söyler.

Anandi kıkırdayarak iğne olayını anlatır. Dadisa ve diğerleri güler. Dadisa Anandi‘yi mutlu görmesine çok sevinir. Jagat herkesin ismini mırıldanır. Lal Jagat‘ın telefonunu alır ve Gauri‘yi arar. Gauri‘ye Jagat‘ın Jetsar‘da hasta olduğunu söyler. Gauri, ilgilenmiyorum deyip kapatır. Lal, Dadisa‘yı arar ve Jagat‘ın durumunu bildirir.

Dadisa ağlar. Jagat‘ın köyünde hasta olduğuna, ama kimsesi olmadığına üzülür. Onu bu durumda bırakamadığı için hastaneye gitmeye karar verir.  Gitmek üzereyken Bairon ona seslenir ve nereye gittiğini sorar. Dadisa, komşuya gidiyorum diye bahane edip aceleyle gider. Bairon, komşunun uzun zamandan beri köyde olmadığını düşünür.

İkimizin Yerine 4 Haziran Özeti Devam Ediyor

Dadisa hastanede Jagat‘ı çok kötü durumda görür. Jagat‘ın mırıldanarak herkesten af dilediğini duyar. Dadisa, Gauri‘yi aramaları gerektiğini söyler. Lal Gauri umursamadı der. Dadisa, Jagat‘ın yanına oturur ve Gauri için Anandi‘yi terk ettin ve şimdi o kadar çaresizim ki, sana düzgün yardım bile edemiyorum der.

Dadisa, bilinçsiz Jagat‘a Gauri‘nin onu böyle sefil bir duruma getirdiği ve Anandi‘yi terk ettiğini söyler. Dadisa ağlar ve Jagat‘ı Lal‘e emanet eder. Giderken teşbihini Jagat‘ın yatağına bırakır. Dadisa eve döner ve Jagat‘ın uykusunda sayıkladığını hatırlar. Gehna, huzursuzluğunu sorunca Dadisa yorgunum der ve odasına gider.

Anandi, Şiv ile telefonda konuşur ve yarasıyla ilgili ona tavsiyeler verir.  Dadisa bunu görür. Anandi ve Şiv tatlı bir şekilde konuşurlar. Anandi, Şiv ile hastaneye gitmeyi teklif eder. Dadisa, Anandi‘nin hastanede Jagat‘ı görebileceğini düşünerek panikler. Jagat, uyanır ve Lal‘i görür. Lal, köylülerin onu buraya getirdiğini söyler.kimizin Yerine jagat ölecek mi

Jagat ona teşekkür eder ve geçmişte yaptığı kötü davranışları için özür diler. Lal, Jagat‘a Gauri‘nin onu umursamadığını anlatır. Jagat, Gauri ile olan bütün bağlarını kopardığını söyler. Gauri‘yi suçlar ve ne kadar pişman olduğunu anlatır. Lal, Jagat için çok geç olduğunu düşünür. Jagat, Dadisa’nın teşbihini görür. Lal, ona Dadisa‘nın geldiğini söyler.

Jagat rahatlar ve ailesini geri alabileceğini düşünür. Lal ona çok heyecanlanmamasını söyler. Sabah Lal, Jagat‘ın ailesine ihtiyacı olduğunu düşünür ve Dadisa ile konuşmaya karar verir. Lal Bairon‘u arar ve onunla konuşması gerektiğini söyler. Eve gelmeyi teklif eder ama Bairon, hastaneye geleceğim diye ısrar eder. Lal endişeli. Bhim Şiv‘e gelir ve Jagat‘ın geri döndüğünü söyler. Şiv şok olur. Bhim, Jagat‘ın kötü durumda hastanede olduğunu söyler. Menakşi her şeyi duyar. Şiv, Anandi‘nin ona neden hiçbir şey demediğini merak eder.

İkimizin Yerine 4 Haziran özetinde Şiv, Bhim‘in söylediklerini hatırlar. Şiv, Jagat ile yaptığı görüşmeyi hatırlar. Kavgayı ve Jagat‘a nezarette tavsiyelerini hatırlar. Şiv, Anandi‘nin neden ona Jagat‘ın döndüğünü söylemediğini düşünür. Sonra Anandi‘nin bütün gün çok sakin olduğunu söyler. Kafası karışır ve sonra Anandi bunu bilmiyor diye varsayar. Şiv, Jagat‘ın neden burada olduğunu düşünür. Tekrar Anandi‘nin hayatına müdahale etmeye mi geldi? Ama hastaneye nasıl ulaştı ve kritik durumda?

Şiv Anandi, bunu bilmiyor ve başını belaya sokmak istemiyorum der. Şiv Anandi‘yi arar. Anandi açar ve gülümser. Şiv önemli bir işim var ve bu yüzden hastaneye gidemeyiz der. Anandi ve Şiv güzel bir sohbet eder ve gülüşürler. Anandi, okula gelir.  Kızla kıkırdayarak ona Şiv oyun alanında, sana bir şey bırakmış derler. Anandi alanda mektubu ve sarı güller bulur.

Şiv mektupta iğne korkusunu yenmesine yardım ettiği için teşekkür etmiş, ayrıca çiçekleri bahçeden yek başına topladığını yazmış. Sarıçiçekler arkadaşlığın sembolüdür. Benim arkadaşım olacak mısın diye sorar. Anandi Şiv‘i arar ve bundan sonra her zaman onun arkadaşı olacağını söyler. Anandi Şiv‘e bir sürü güzel laf eder. Her ikisi de nasıl tanıştıklarını ve sonrasını hatırlar.kimizin Yerine 4 haziran resimleri

Dadisa, Anandi‘yi odasında bulamaz. Gehna gelir ve Dadisa ona Anandi‘yi sorar. Gehna okula gittiğini bildirir ve sonra Şiv ile hastaneye gidecek der. Dadisa endişelenir ve Gehna‘ya hiçbir şey olmadığını söyler. Dadisa, Anandi‘yi arar ve hastaneye gidemeyeceğini öğrenince rahatlar. Dadisa ağlayarak evin mabedinde Jagat için dua eder. Ayrıca, heykelin elbisesini Jagat‘ın yanına koyacağını söyler.

Dadisa hastaneye varır. Jagat uyurken Dadisa alnına dokunmaya çalışır, ama sonra kendini tutar ve elbiseyi sessizce yanına koyar. Dadisa giderken Jagat uyanır ve eteğini tutar. Dadisa eteğini Jagat‘tan almaya çalışır. Jagat, elini tutar beni görmeye mi geldin der.  Dadisa elini ondan çeker ve sana gelmedim Lal‘e geldim der. Jagat dün de geldin der ve teşbihi gösterir. Dadisa teşbihi kapar ve evet geldim ama köydeki herhangi bir hastayı ziyaret eder gibi geldim, yanlış umutlara kapılma der. Jagat duygusallaşır. Dadisa giderken Bairon‘u kapıda görür ve şok olur.

İkimizin Yerine 4 Haziran Fragmanı