Kardeş Çocukları Volkan Geri Dönecek mi? Furkan Andıç Geri Gelecek mi?

Güncelleme 3 mayıs 2019 Furkan Andıç ‘ın yerine Kardeş Çocukları dizisi oyuncu kadrosuna Berkay Hardal dahil oldu.

Güncelleme 19 Nisan 2019 Kardeş Çocukları dizisinden ayrılan Furkan Andıç Sadece Sen isimli yazlık dizi ile anlaşma yaptı. Böylece Furkan Andıç’ın Kardeş Çocukları dizisinden neden ayrıldığı gerçeği de ortaya çıkmış oldu. Sadece Sen dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Kardeş Çocukları dizisi Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu dizisine döndü. Adını Feriha Koydum dizisinden Feriha karakterine hayat veren Hazal Kaya’nın ayrılmasında sonra dizinin ismi bile değişmiş ama dizi tutmamıştı. Kardeş Çocukları  dizisi yapımcısı dizinin erkek başrol oyuncusu Furkan Andıç’ın Kardeş Çocukları  dizisinden ayrılmasından sonra gerçekleştirdiği ısrar ile  Kardeş Çocukları  dizisine ikinci sezon onayını aldı. Peki Kardeş Çocukları dizisinin ikinci sezonunda neler olacak Volkan Kanada’dan geri dönecek mi?

 Furkan Andıç’ın Kardeş Çocukları Dizisi İle Yaptığı Sözleşme Sona Erdi

Furkan Andıç 2018 de Gold Film ile Kardeş Çocukları  dizisi için yaptığı sözleşme mayıs ayı itibari ile bitti ve Kardeş Çocukları dizisi yapımcısı Gold Film ile Furkan Andıç  arasında yeni bir sözleşme yapılmadı. Furkan Andıç yazın farklı projelerde yer aldıktan sonra yeni bir dizi ile 2019 2020 yeni sezonunda eski dizisi Kardeş Çocukları’nın rakibi olacak.

Furkan Andıç Kardeş Çocukları’na Geri Dönecek mi?

Ancak bir kez daha hatırlatalım dizi sektöründe imkansız yoktur; Gold Film Kardeş Çocukları dizisinin Furkan Andıç’sız olmayacağını, onsuz yürüyemeyeceğini anladığında Furkan Andıç’a istediği ücret ödenip yeniden oyuncuyu kadroya katabilir. Bunun en en önemli göstergesi de Kardeş Çocukları dizisinin 28 nisan 2019 pazar akşamı ekranlara gelecek 13. bölümünde Volkan karakterinin ölmeden Kardeş Çocukları  dizisinden ayrılması olacak.

Kardeş Çocukları dizisi aslında Volkan’ın ölmesi ile 13. bölümde reytinglerini tavan yaptırabilir; çünkü dizilerde kayıplar ve acılar dikkat çeker hele ki başrollerin kaybı çok daha fazla reyting demek ama Gold Film Kardeş Çocukları dizisinde Volkan’ı öldürmek yerine senaryo gereği geldiği gibi geri Kanada’ya gönderecek. Bu da Volkan’ın her an dönebilmesi için senaryoda açık kapı bırakmak anlamına gelir.

Kardeş Çocukları Dizisi İçin Kritik Bölümler Geliyor

Star Tv ve Gold Film Kardeş Çocukları dizisinin 13. bölümden sonra yeni bir konsept ile yola devam etmesi için karar aldı. Volkan karakterinin yerine yeni bir erkek başrol oyuncusu da diziye dahil edilmeyecek ve sezon dizide Umay ve Ümran üzerine dikkatlerin çekilmesi ile sezon finaline gidecek. Eğer Kardeş Çocukları  dizisi Volkan’ın Kanada’ya gitmesi ve Furkan Andıç’ın diziden ayrılması ile çok büyük reytingler kaybeder ve dizi 3 reytinglere gerilerse ya Furkan Andıç ile yeniden anlaşılır yada Kardeş Çocukları dizisi için final kararı alınır.

Eğer Kardeş Çocukları  dizisi final yaparsa final 17. bölümü ile 29 mayıs pazar akşamı izleyicisi karşısına çıkarılacak.Volkan Geri Dönecek mi

Kardeş Çocukları Volkan Geri Dönecek mi?

Beni tahminime göre Kardeş Çocukları dizisinde Volkan’ın geri dönme ihtimali çok yok; bunun en önemli nedeni ise Kardeş Çocukları dizisinde Volkan’ın geri gelmesinin bile diziyi 2019 2020 yeni sezonunda sırtlayamayacak olması. Kardeş Çocukları dizisi ne yazık ki ilk sezondan beklediği gibi reytingler alamadı. Aslında Kardeş Çocukları dizisi çok iyi başlasa da arkasını getiremedi desek daha doğru olur.

Kardeş Çocukları dizisinden 8 – 9 reytingler beklenirken dizi 5 reytinge saplandı ve beklenen atılımı istikrarlı şekilde yapamadı. Ben de olsam Furkan Andıç’ın yerinde Kardeş Çocukları dizisine geri dönmem ve 2019 2020 yeni sezonuna çok daha sağlam bir ücret ve sağlam bir dizi ile başlarım.

Kardeş Çocukları dizisine Volkan dönse bile bence 2019 2020 yeni sezonunda dişli bir rakip karşısında Kardeş Çocukları dizisi zorlanacak ve 2. sezonunda erken final yapacaktır.