Yemin 38. Bölüm 39. Bölüm Özeti 17 Nisan 18 Nisan Fragmanı

Yemin 18 Nisan Özeti

Emir Reyhan‘ı gezmeye götürür. Beraber deniz kenarında kol kola yürürler. Müzik eşliğinde yemek yerler. Burun buruna dans ederler. Romantik bir gün geçirirler. Reyhan Emir‘e aşık oluyordur. Emir Reyhan‘a aşk sözcükleri söyler. Merhametin ta kendisiydi gözlerin falan der.

Benim tahminime göre Cavidan ve Cemre Emir ve Reyhan‘ın gezmeye gitmesine engel olmaya çalışacak ama Emir dinlemeyecek. Kemal Leyla‘yı Soner‘den kıskandıkça Leyla‘ya daha çok kızacak. Leyla bunun nedenini merak edecek.

Yemin 39. Bölüm Resmi Özeti

Yemin’de bugün Reyhan’ın kendisiyle para için evlendiğini düşünen Emir, gemileri yakmaya hazırdır. Emir’in hislerinin farkında olmayan Reyhan ise peri masalı rüyasını yaşar.Yemin 39. bölüm resimleri
Emir, Reyhan’ın iyi niyetini görmemekte diretir ve Reyhan’ın serveti için onunla evlendiğini düşünür. Büyük intikamda adım adım sona gelinmek üzereyken, Emir’in asıl duygularından habersiz olan Reyhan ise bir peri masalını yaşar. Reyhan bu rüyadan nasıl uyanacak? Öte yandan Leyla ise Soner’e yardım etmek isterken, Kemal ile ters düşer. Leyla’nın, içine düştüğü durumu Kemal’e açıklaması hiç de kolay olmaz.

Yemin 39. Bölüm Fragmanı

Yemin 38 bölüm Özeti

Emir Reyhan‘ı sudan çıkarır ve onu uyandırmaya çalışır. Reyhan nefes almıyordur. Emir kalp masajı yaparken lütfen nefes al diye bağırır. Bu arada Cemre Emir‘e ben nasıl oldu bilmiyorum birden düştü yani kurtarmak istedim ama kalakaldım diye açıklama yapmaya çalışır.

Benim tahminime göre Emir Reyhan‘a suni teneffüs yapacak ve Reyhan uyanacak. Cemre bir yandan kıskanacak bir yandan da Reyhan benim ona yardım etmediğimi anlatırsa diye korkacak. Reyhan Cemre‘yi ele vermeyecek.

Yemin 17 Nisan Resmi Özeti

Reyhan’ın yaşadığı ölümcül tehlike, Emir’in Reyhan’la ilgili duygularını sorgulamasına yol açar. Reyhan’ın gerçekten iyi niyetli bir kız olup olmadığı konusunda emin olamaz.

Emir mantığıyla hisleri arasında kalır. Reyhan, gerçekten paragöz, içten pazarlıklı bir kadın mıdır? Yoksa göründüğü gibi, saf ve masum mudur? Diğer tarafta Leyla kursa başlamanın heyecanı içindeyken; Kemal endişeyle kıskançlığı bir arada yaşar. Soner’in gözü gerçekten Leyla’da olabilir mi?Yemin 38. Bölüm resimleri

Yemin 37. Bölüm Detaylı Özeti

Emir Reyhan‘ı öper ve Reyhan şok olur. Emir ayrıca bütün gün iş yüzünden gergin olduğunu söyler. Reyhan susar ve lavaboya gider. Reyhan‘ın içi kıpır kıpırdır. Emir‘in öpücüğünden etkilemiştir. Emir ise Reyhan‘ı düşünerek oyunu senin kurallarına göre oynayalım diye düşünür. Kemal Soner‘e sinir olur. Soner Leyla ile konuşmak isteyince Kemal gider. Soner Leyla‘ya bir sertifika programı ile ilgili iş teklif eder. Leyla çok sevinir ama Masal için düşünmem gerek der. Soner 1 gün süre verir. Program haftada 2 gün, günde 2 saattir. Taci onları görür. Kemal Soner ve Leyla‘ya sinirlidir. Sana ne diye de kendine söylenir. Reyhan Emir‘i düşünür ve mutlu olur. Emir Reyhan‘ı evlendiğine pişman etmeyi planlıyor. Leyla Kemal‘e Soner‘in iş teklifinden bahseder. Kemal başka bir şey zannettiği için babana sor der. Leyla o sertifika programından anlamaz deyince Kemal rahatlar. Sabah, Reyhan kolyesine bakarken Emir onu boynuna takar ve ona iltifat eder. Reyhan etkilenir.

Kemal Leyla‘nın sertifika programına gitmesine izin verir ama kayıt yapılana kadar bir kaç işi yapmasını söyler. Leyla kabul eder. Reyhan Emir‘i yolcu eder. Emir onunla kibar konuşur ve yüzüne düşen kirpiği alır. Emir ikiyüzlülük yapmaktadır. Taci Talaz‘a Leyla‘nın zengin bir adamla konuştuğunu söyler. Talaz Leyla‘yı arar ve Leyla ona sertifika programı işinden bahseder. Talaz onu destekler. Reyhan Melike‘ye Suna için bari doğum günü pastası yapalım der. Sürpriz olmasını ister. Kemal Şehriye‘yi arar ve izinli olduğunu söyler. Nigar Cavidan‘a Reyhan‘ın Suna için sürpriz pasta yapacağını haber verir. Cavidan sinirlenir. Kemal Şehriye‘nin işlerini Leyla‘ya verir. Leyla hallederim daha akşama vakit var der. Emir ofiste dalgındır.

Zafer bunu fark eder ve durumu Reyhan‘a bağlar. Emir ona Reyhan‘ın onunla para için evlendiğini söyler. Zafer bu dejavu der. Emir bu kez aynı değil der. Leyla temizlik yaparken Kemal onu izler. Kemal‘in amacı Leyla‘nın sertifika programı kaydını yaptırmasına engel olmaktır. Reyhan pasta yaparken Cemre gelir ve Suna‘nın doğum gününden bahseder. Cemre gidince Reyhan Emir‘i düşünüp mutlu olur. Hatta sütü döker. Kemal Masal‘ın odasını dağıtır ve Leyla‘ya toplatır. Ancak ben dağıttım demez. Reyhan Suna‘ya neden doğum günü kutlamayı sevmediğini sorar. Suna annem benden utanıyor bu gün onu beni doğurduğuna benim de doğduğuma pişman olduğum gün der. Annesiyle ilişkisini anlatır. Reyhan anneler kızlarını sever der.

Suna‘yı doğum günü kutlamaya ikna eder.  Kemal kayıt için yarım saat kala Leyla‘ya Masal‘ı parka götürmesini söyler. Leyla kabul eder. Cavidan Reyhan‘ın yaptığı pastayı çöpe atar. Reyhan‘a benin kızımın doğum günü pastasını yapmak sana mı kaldı der. Reyhan ve annesini aşağılar. Reyhan keşke Suna da benim gibi annesini sevseydi der. Cavidan çok kızar ve Reyhan‘ı bir bardak su ile ıslatır. Cemre onları görür. Leyla Masal‘ı eve getirir. Kemal ona Masal‘ı uyutma ve çalışma odasını temizleme görevini verir. Cemre Reyhan‘la Cavidan hakkında konuşur ve Cavidan‘ı kötüler. Reyhan olanları kimse bilmesin der. Cemre Reyhan‘a arkadaşça davranır ve pasta meselesini siparişle hallederiz der. Reyhan‘ı teselli eder. Tefeci Sefer‘i arar ve 3 gün içinde parayı getir der. Onu uyarır.

Cemre Reyhan‘a pasta işini hallettiğini ve parti organize ettiğini söyler.  Reyhan Emir‘i aramak ister ama Cemre ben ararım der. Cemre Emir‘i arayıp konuşur. Sefer para bulmak için geceleri taksicilik yapacaktır. Reyhan Hikmet‘in hediyesi olan kıyafeti mahvolduğu için çok üzgündür. Partiye böyle üzgün gidemem der. Cemre onu izler. Leyla aceleyle yemek yapar ve yorgunluktan mahvolur. Leyla Kemal‘in niyetini biliyor ama yine de Masal için ses etmiyordur. Cemre Suna‘nın kutlama partisini organize eder. Emir Suna‘yı parti için Cemre‘nin ikna ettiğini düşünür. Cemre de buna çanak tutar.

Cemre gidince Melike Emir‘e asıl Reyhan‘ın Suna‘yı mutlu etmeye çalıştığını söyler. Emir Reyhan‘a gelir ve kıyafeti için üzgün olduğunu görür. Reyhan için kıyafet sipariş eder. Süheyla Kemal‘in evine gelir ve Leyla ile konuşur. Leyla çocukluktan beri hayalini kurduğu işi kaçırdığı için mutsuzdur. Bunu Süheyla‘ya anlatırken Kemal duyar. Emir Reyhan‘a kıyafet hediye eder. Reyhan giyinir. Cemre Cavidan‘a Reyhan‘ın partiye gelmeyeceğini söyler.  O sırada Emir ve Reyhan birlikte gelir. Cemre ve Cavidan şok olur. Zafer ve Yonca da gelmiştir. Hep beraber yemek yerler.

Suna Reyhan‘a övgüler yağdırır. Cemre kıskanır. Suna çok mutludur. Süheyla gider. Leyla hâlâ üzgündür. Kemal hâlâ yetişebilirsin der. Leyla olamaz dese de Kemal ben bilgisayardan hallederim der. Kemal bunu Leyla için yapar. Reyhan pasta getirmeye giderken Cemre de onunla gider. Cemre düşüyor gibi yaparak Reyhan‘a tutunur. Reyhan havuza düşer ve boğuluyordur. Cemre ona yardım …

Yemin 38. Bölüm Fragmanı

Yemin 37 Bölüm ve 38. Bölüm Tahmini

Yemin dizisinde Cavidan ve Cemre‘nin miras belgesinde yaptığı tarih değişikliğiyle Reyhan‘ı Emir‘in gözünde paragöz yapmıştı. Kemal ise Soner‘in Leyla‘ya olan ilgisini gördükçe Leyla‘ya olan duygularıyla yüzleşmeye başlamıştı. Emir onca kızgınlığın üzerine Reyhan‘a iyi davranmaya başlamış hatta onu öpmüştü.

Bu bölümlerde ise Emir Reyhan‘a daha da iyi davranacak ona türlü jestler yapacak. Cemre Reyhan‘ı havuza düşürünce Emir gelip kurtaracak. Emir Reyhan‘ı kendine âşık edip ondan intikam almaya çalışacak. Cavidan ve Cemre bu duruma sinirlenecek ve anlam veremeyecek. Cavidan Emir‘i sorgulayacak ve Emir ona Reyhan‘ı onunla para için evlendiğine pişman etmek istediğini söyleyecek.

Cavidan bunun üzerine Reyhan‘a hayatı zindan edecek. Emir de gösteriş olsun diye Reyhan‘ı savunacak. Cavidan bu durumlara daha da sevinecek. Kemal Leyla‘yı Soner‘den kıskanmaya devam edecek ve bu kıskançlık Leyla‘yı sürekli terslemesine sebep olacak. Leyla bu durumdan şüphelenecek.

Soner de Kemal‘in Leyla‘ya olan ilgisinden şüphelenecek. Soner Leyla‘ya Kemal‘in ondan hoşlanıyor olabileceğini söyleyecek. Leyla önce inanmasa da sonunda ikna olacak. Soner bilmeden Kemal ve Leyla‘yı birbirine yakınlaştıracak.

Yemin 38. Bölüm 39. Bölüm resimleri

Yemin dizisi 38. bölüm resmi özeti tarafımıza ulaştırıldığında ve Yemin 38. bölüm fragmanı çıktığında ilk olarak sitemizde bulabileceksiniz.

Yemin 38. Bölüm Fragmanı

Yemin 38. Bölüm Fragman şuanda yayınlanmadı

Kanal 7’den yeni sezon onayını alan Karamel Film Yemin dizisinin 2. sezonu için hazırlıklara şimdiden başladı ancak Kanal 7 ile Karamel Film’in sözleşmesinin bitmesini bekleyen bir çok kanal Yemin dizisinin 2. sezon yayın haklarını satın alabilmek için yarışıyor. Bakalım Yemin hangi kanalda devam edecek. Peki Yemin dizisinin 17 Nisan çarşamba ve 18 Nisan perşembe akşamı ekranlara gelecek 28. ve 39. bölümlerinde neler olacak. İşte detaylar

Yemin 38. Bölüm 39. Bölüm Özeti 17 Nisan 18 Nisan Fragmanı (3 Yorum)

  1. Hayırlı Akşamlar Diziseti Tv Yorumcuları?Yemin?Reyhan Hovuzdan Kurtuldu Emire Sağ Ol Deyerek Emiri İyi Birisi Sandı Emir Nifretle Reyhana Bakdı Reyhan Bunları Anlamaz Reyhan Ücün Alyansın İtmesinin Açıları Var Alyans Menim Ücün Önemli Emir Yenisini Alarak Reyhanı Sakitleşdidi Emirin Düşünçeleri Karışdı Karşımdakı Hansınız Gerceksiniz Reyhana Kelbinde Söylendi Emir Ne Dediyini Bele Anlamadı Reyhan Zaten Onun Gözüne Aşkla Bakandı Bunları Emir Hele Anlamır Çavidanın Cemrenin Planların Kurbanı Emirdi Emir Reyhana Bakdığça Paranı Pulu Düşünür Reyhan Karısı Olduğun Bele Unudur Reyhana Karısı Kimi Davranmaması Üzüçü Reyhan Ne Keder Açı Cekeçek Emirin Gözlerine Bakarak Men Mesumam Sözlerin Nece Kere Eşideçek Namusuna Laf Uzatma Sözlerin Eşitdi Hamısı Oyun Oldu Emir Bütün Olanlara Üzüldü Evde Olmadığın Bildi Yenede Susdu Reyhana İnandı Reyhanın Gözlerine Bakarak Sene İnanıram Söyledi Emir Reyhana İnanıram Sözün Sonunu Kötü Yaraladı Bu Yaranı Kimse Sarıya Bilmez Sirler Acılsa Bele Reyhan Emire Bir Daha İnanmaz Kelb Yaralanması Üzüçü Bu Kelbi Emirin Gercek Aşkı Bele Sağaldamaz Emir Reyhana Yad Olaçağ Reyhanın Gözlerinde Yaşlar Kurumaz?Yemin?Sözü Ne Keder Ağır Bir Terfde Hikmet Beyin Böyük Siri Acılaçak Bir Terefden Vesiyetnamenin Sakta Olduğu Üze Cıkaçak Emir Bunları Nasıl Kaldıraçağ Reyhana Kelbinde Yaratdığı Aşkıda Susaçak Reyhan Emirden Uzak Adımlayaçağ??Yemin??

  2. Hayırlı Akşamlar Diziseti Tv Yorumcuları?Yemin?Emir Elinde Vesiyetname Kelbinde Nifret?Yaralı Aşk?Reyhana Sevirem Duyğuların Söylemeden Bitir Bu Aşk Yerinde Nifretin Kalıkları Var Emirin Bele Düşünçeleri Çavidana Cemireye Benzedi Emir Söylenir Sene İnandım Sen İse Par Pul Ovcusu Oldun Sanki Reyhan Vesiyatnamenin Varlığında Habarı Var Emir Hec Bunu Düşünmedi Hikmet Beyden Bunları Sormadı Hikmet Beyin Vesiyatnamesin Neden Ortalığda Olmasın Düşünmedi Masalın Çekilmiş Resimlerine Bakarak Reyhanın Mesumluğun Anlamalıydı Reyhanda Masal Kimi Temiz Mesum Emirin Reyhana Aşkı Sakta Yolculuğa Cıkdı Çavidan Bütün Planları Yapmakda Hikmetin Yanında Anelik Oyunların Oynamakda Aile Yadigarı Gelinimin Boynunda Olmalı Aile Yadigarı Doğru Ünvanda Ama Çavidan Doğru Anelik Yapamadı Anelik Hislerine Hayanet Etdi Zamanla Anelikine Yapdığı Hayanete Göre Ezap Cekeçek Reyhan Aile Yadigarını Hikmet Beyden Alarak Koleni Boynuna Asdı Çavidanın Kötü Niyeti Emirin Gözüne Carpdı Reyhana Bakarak Düşündü Para Pul Onun Ücün Önemli Her Şeyler Yalan Mesumluğu Yalan Emirin Gözünde Reyhana Hisleri Yok Oldu Emirin Reyhana Yaklaşması Reyhana Hoş Oldu Reyhan Kolenin Vesiyatnamenin Altındakı Fırtınalarından Habersiz Koleninde Vesiyatnameninde Açılı Sözleri Var Bu Açı Sözler Emirde Saklı Zamanın Bekleyir Bu Sözlerin Çavabı❤️Yeminde❤️Açı Reyhan Bu Açını Zamanla Yaşayır Emir Kelbinde Reyhana Oynadığı Aşk Oyunun Reyhana Dedikde Reyhanın Kelbi Sınmış Çam Kırığına Benzeyeçek Emir Reyhandan Hikmet Beyin Hasteliyi Ücün Yemin Etdiyini Öyrendikde Yıkılaçak Ucan Bir Binaya Benzeyeçek Umarım Sezon Finalın Akırı Yeminin Sirinin Göz Yaşı İle Biteçek?Yemin?Ağır Yük Bu Yükü Kimse Kaldıramaz Reyhan Bu Yükün Açısın Gördü Kelbinde Aşk Yarandı Bu Aşkı Emir Yaraladı Hemde Cok Açı Vererek?Yemin?