Kardeş Çocukları Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Kardeş Çocukları  dizisi 17. bölümü ile 26 mayıs pazar akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Gold Filmin yapımcılığını üstlendiği Kardeş Çocukları dizisi 18. bölümü 2. sezonuna 15 eylül 2019 pazar günü start verecek.

Kardeş Çocukları dizisinin 2. sezon çekimleri ise 25 Ağustos 2019 pazar günü pazar günü başlayacak. Yapımcı Gold Film Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezonunda ilk değişikliği dizinin yönetmenini değiştirerek yaptı ve Kardeş Çocukları dizisinin yeni yönetmen Çağatay Tosun oldu. ÇAğatay Tosun son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisini yönetmişti.

Gold Film sadece yönetmenini değil dizisinin oyuncu kadrosunu da baştan değiştirmeyi planlıyor. Bilindiği üzere Kardeş Çocukları  dizisinde sezon finali öncesi dizinin erkek başrol oyuncusu Furkan Andıç dizinin kadrosundan ayrılmıştı. Dizinin sezon finalinde ise kadın başrol oyuncularından Nur Fettahoğlu da dizinin kadrosundan Umay karakterinin ölmesi ile ayrılmıştı.

Diğer taraftan dizinin kadrosunda 2. sezonda bir çok yeni oyuncunun dahil olacağı da bizzat yapım tarafından doğrulandı. Kardeş Çocukları dizisinin ilk transferi ise  ünlü oyuncu ve sunucu Cem Davran oldu. Uzun süredir adam akıllı bir rolde izlemediğimiz deneyimli oyuncu Kardeş Çocukları dizisinin yeni kötüsü olacak. İşte Kardeş Çocukları dizisinde yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular.

Kardeş Çocukları dizisi yeni sezonda kabuk değiştirerek dram dolu bir dizi olacakmış ve konusu da baştan aşağı değişecekmiş. Hatta kesin olmamakla birlikte Kardeş Çocukları dizisi 2. sezonunda salı akşamları yayınlanabilirmiş.

Kardeş Çocukları Yeni Gelen Oyuncular

Erdem Yılmaz (Mert)

Erden Yılmaz daha önce Aşkın Bedeli dizisinde yer alan ve son olarak Seni Kimler Aldı dizilerinde oynamış genç ve yetenekli bir tiyatrocudur. 1990 doğumlu olan Erdem Yılmaz yakışıklılığı ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve büyük bir risk alınarak yeni sezon seçmelerinde Erdem Yılmaz olmasına karar verildi. Erdem Yılmaz oyunculukta yüksek lisans yapmış bir isimdir.

Erdem Yılmaz Kimdir oyuncu

Genç oyuncu Erdem Yılmaz Kardeş Çocukları dizisinin 2. sezonunda dizinin kadrosuna Mert karakteri ile dahil oldu. Mert karakteri Kardeş Çocukları dizisinde Hayat’ı kendine aşık etmek isteyen kötü bir adama hayat verecek. 

kardeş çocukları mert resimleri

Cem Davran (Adnan)

55 yaşında olan Cem Davran Ruhsar dizisi ile ismini duyurmuş sonradan bir çok dizi ve sinema da oyuncu olarak yer almış ayrıca kendi programında ve farklı programlarda da sunuculuk yapmıştır. 2000’li dönemlerin popüler isimlerinden biri olsa da 2010 dan sonra adeta adam akıllı bir projede yer alamamıştır. Son yer aldığı doğru düzgün rol Yedikule Hayat Yokuşu dizisinde olmuş o dizi de başlar başlamaz bitmiştir. Son olarak TEGV gecesinde sunuculuk yapmıştır Deniz Çakır ile

Sezon finalinde kurşun yağmuruna tutulan İdil’in babasıdır Adnan Harmancı Adnan’ın gelişi Saner ailesi içinde zor günlerin başlangıcı olacak. Varlıklı, güçlü bir iş adamı olan Adnan Harmancı Yıldırım Saner’in de gizli geçmişini ortaya koyacak.
cem davran kardeş çocukları yeni gelen oyuncu

Berkay Hardal (Savaş)

1996 İstanbul doğumlu olan Berkay Hardal 23 yaşının içindedir. Meleklerin Aşkı dizisinde hayat verdiği Yağmur karakteri ile 2018’e damga vuran Berkay Hardal İstanbullu Gelin dizisinde Murat karakterine hayat verince ilk ciddi çıkışını yapmıştır.

Berkay Hardal ilk sezon bitmeden diziden ayrılan Volkan karakteri yerine Kardeş Çocukları dizisine dahil oldu. Savaş tamamen Umay’ın planladığı hain bir plandı ve az daha savaş yüzünden Yıldırım’da ölecekti.Berkay Hardal kardeş çocukları yeni gelen oyuncular

Çiğdem Selışık Onat (Rezzan)

Rezzan karakteri de Kardeş Çocukları dizisine ilk sezon sonradan dahil olan  bir karakter. Yıldırım’ın asil bir İStanbul hanımefendisi olan annesidir Rezzan hanım.iğdem Selışık Onat Kardeş Çocukları ayrılan oyuncular

Melis Hacic (İdil)

İdil karkateri de doktor Yıldırım’ın yeğeni olarak Kardeş Çocukları dizisi kadrosuna sonradan dahil olmuştur.Kardeş Çocukları yeni gelen Oyuncular Melis Hacic İdil

Kardeş Çocukları Ayrılan Oyuncular

Furkan Andıç (Volkan)

Furkan Andıç Volkan karakteri ile Kardeş Çocukları kadrosunda yer almış dizi başta çok sevilse de sonradan reyting kaybetmeye başlayınca gemiyi ilk terk eden Furkan Andıç oldu. Furkan Andıç’ın kaçması ile dizi biter dendi ama Kardeş Çocukları dizisi her şeye rağmen ayakta kaldı ve yeni sezon onayını aldı.Kardeş Çocukları Ayrılan Oyuncular Volkan Furkan Andıç

 

Kardeş Çocukları Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular (2 Yorum)