Halka Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Tarih Belli Oldu! Halka 20. Bölüm Ne Zaman?

Güncelleme 30 Ağustos Daha önce Sherlock, Black Mirro ve Taboo birçok önemli sinema ve dizi projelerisine imza atan Mark Davi Halka’yı daha dinamik bir şekle getirmek için çalışmalara devam ediyor. Halka dizisinin 2. sezonu kesin olarak 50 dakikalık bölümler halinde internette yayınlanacak. Trt 1 tarafından Halka dizisi sözleşmesi kesin olarak reddedildi.

15 ocak 2019 salı günü yayın hayatına başlayan polisiye dizi Halka 28 Mayıs 2019 Salı günü 19. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Es Filmin yapımcılığını üstlendiği Volkan Kocatürk’ün yönetmenliğini yaptığı Halka dizisi 2. sezon onayını almıştı; ancak 2. sezon için Halka dizisinin yayın hakları son anda bir değişiklik olmazsa bir İnternet platformuna satılmıştı. Artık yeni sezonda 60 dakika olarak yayına girecek olan Halka dizisi ne yazık ki ücretli olacak gibi.

Diğer taraftan dizinin yapımcısının açıkladığı bilgilere göre Halka dizisinde ikinci sezon çok büyük değişiklikler olacak. Öncelikle dizinin hikayesi baştan aşağı değişecek. Halka dizisi daha sürükleyici bir hikaye ile ekranlarda olacak. Diğer taraftan dizinin oyuncu kadrosunda da önemli değişiklikler olacak ve Halka dizisinden bir çok oyuncu ayrılırken bu oyuncuların yerine yeni hikayede yer alan bir çok yeni karaktere hayat vermesi için yeni oyuncular dahil olacak.

Bilindiği üzere Halka dizisi kadrosundan Kaan Yıldırım(Kaan) Hande Erçel(Müjde), Hazal Subaşı (Bahar), Nazan Kesal (Hümeyra), Burak Sergen (İlhan), Funda İlhan (Gülay), Deniz Hamzaoğlu (Adem) ve Erdal Yıldız (Terzi) ayrılmıştı. Diğer taraftan dizinin geriye kalan başrol oyuncuları Ahmet Mümtaz Taylan ve Serkan Çayoğlu gibi ünlü isimler Halka dizisi ile yollarına devam edecekler.

Halka dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncu

Halka Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Halka dizisi yapımcısı Yusuf Esenkal dizinin uzun süren bir hazırlık döneminden sonra ocak 2020 de yeni bölümleri ile ekranlarda olacağını açıklamış; tabi o güne kadar belki de Trt 1 de Halka dizisini yeniden satın alabilir.

Halka 20. Bölüm Ne Zaman?

Halka dizisinin 2. sezonu dizinin yayınlanacak 20. bölümü ile başlayacak. Halka dizisi 20. bölüm ise 2020 de ekranlarda olacak.

blank

 

Halka Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Tarih Belli Oldu! Halka 20. Bölüm Ne Zaman? (12 Yorum)

 1. Halka dizisi tekrar baslasin lutfen. Boyle bir dizi hayatymda hic izlemedim. Ne olur tekrar baslasin

 2. Ayni kadro olmazsa izlemem ki ücretli bide olcakmis sacmalamayin allah askina adam gbi verin bi kanala ya

 3. Ya ücretli yapacaklarmış çok saçma hiç kimse izlemez zaten oyuncular değişti güzelim dizinin içine ettiniz

 4. Şu televizyonda aksiyona doyuran zevkle izlediğimiz bi tane dizi vardı. Onuda gereksiz yere bitirdiler. Tabi saçma salak bi dizi olsaydı hala devam ediyor olurdu. Zaten iyiler yaşayamaz bu ülkede.

 5. Ya güzel birdizi yeniden yayınlanmasını isterim ama aynı oyuncukadrosuyla yoksa hiç yayınlanmasın çok saçma bir hal alır

 6. iyi olan hersey gibi bu yapımda kısa sürdü sasırtmadıgınız icin teşekkür ederim. Klaliteli yapımları hak ettikleri destekten mahrum ettğiğiniz için ise kınıyorum trt nin karar veren birim ve bireylerini.

 7. Ben şimdi anlamadı bu dizi olacak mı yok mu yav . Niye böyle yapıyorlar . Trt1 satın alsın istiyoruz

 8. yahu adam gibi bir tane dizi seyir ediyorduk kalleşler bizi dizi seyir etmekten mahrum bıraktılar dizimizi isteriz

 9. yeni sezonda 60 dakika olarak yayına girecek olan Halka dizisi bence TRT de saat 22:15 kuşağına konmalı

  • Yönetmenler kendileri izlerler artik bi dizi seviyoruz oda halka keşke hiç başlamasaydı severek izlediğim bir diziydi trt 1 de yayınlansın lütfen