Kardeşlerim Kaan Kimdir? Eren Ören Biyografisi

Kardeşlerim dizisine 2. sezonda yeni gelen oyuncuları yakından tanımaya devam ediyoruz. Daha önce Cemile karakterine Nilsu Yılmaz’ın hayat vereceğini açıklamıştık. Kardeşlerim dizisinde Kaan karakterine hayat verecek oyuncunun Eren Ören olacağı açıklandı. Böylece Kardeşlerim Kaan Kimdir sorusu da cevabını bulmuş oldu.

Kardeşlerim Kaan Kimdir

Kardeşlerim dizisinde Kaan yetimhane de büyümüş oldukça yakışıklı ve çekici bir gençtir. Hayatta her zaman zorluklar ile karşılaşmış ancak zorlukların üstesinden de arkadaşlarının yardımı ile gelmeyi başarmış Kaan izleyiciye hep kötü yanını gösterse de Kaan’ın da içinde aslında vicdanlı bir çocuk vardır; ancak Kaan o vicdanlı çocuğun sesini bastırmazsa kaybetmeye mahkum olduğunu anlamıştır.

Kardeşlerim Kaan Kimdir Dizi de Eren Ören Kaan karakterine hayat verecektir.

Eren Ören Biyografisi

Bahçeşehir Üniversitesi Endüstri mühendisliği mezunudur. Be Menajerliğin oyuncusu olan Eren Ören Kardeşlerim dizisinde hayat vereceği Kaan karakteri ile Türk dizilerinin tanınan simalarından biri olma şansını yakaladı. İlk ekran deneyimini Kırmızı Oda dizisinde hayat verdiği Eren karakteri ile yaşayan Kırmızı Oda dizisinde ki ekran ışığı çok beğenilen Eren Ören Kardeşlerim dizisinde ki Kaan karakteri için özel hazırlandı.

Hatırlamayanlar için Eren Ören Kırmızı Oda dizisinde hapishanede Sadi ile kavga eden gence hayat vermişti.

Mühendislik eğitimi aldığı sırada oyunculuk konusunda da eğitimler alan Eren Ören sosyal medya fenomenliği ile tanınmaya başladı.

Eren Ören Kaç Yaşında?

Eren Ören 2016’da üniversite sınavına girmiştir. Tahminimizce Eren Ören 1998 doğumludur ve 23 yaşının içindedir.

Eren Ören Kaç Kilo? Eren Ören’in Boyu

Eren Ören yaklaşık 180 cm boyunda ve 70 kg ağırlığındadır.

Eren Oren resimleri

Eren Ören’in Sevgilisi Var Mı?

Eren Ören’in medya ile paylaştığı bir sevgilisi yoktur. Sosyal medya hesaplarında da sevgilisi olmadığı yazmaktadır. Sizler için Kardeşlerim Kaan Kimdir sorusunu cevaplamış olduk. Daha detaylı bilgiler geldiğinde sayfamızı güncelleyeceğiz.