Kefaret Avukat Berna Kimdir? Cemre Melis Çınar Biyografisi

Kefaret dizisi oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Son olarak kadrosuna Alp Hasanoğlu karakteri ile Hakan Yufkacıgil, Kadir  karakteri ile Yusuf Atala ve Ayşe Çandır karakteri ile Ayşe Tunaboylu’yu dahil eden Kefaret dizisi şimdi de Avukat Berna  karakteri ile kadrosuna Cemre Melis Çınar’ı dahil edecek. Peki kimdir Cemre Melis Çınar

Cemre Melis Çınar Biyografisi

Cemre Melis Çınar 13 Mayıs 1991 Ankara doğumludur ve 30 yaşındadır. Marmara Üniversitesinde Sinema ve Televizyon eğitimi alan Cemre Melis Çınar aynı zamanda başarılı bir dansçıdır. Arka Sokaklar, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde küçük rollerde yer alan Cemre Melis Çınar son olarak Kırmızı Oda dizisinde konuk oyunu olarak yer almış ve Alya’nın psikolojisi bozuk annesinin gençliğine hayat vermiştir. Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın annesi karakterine başarı ile hayat veren ve Türkiye’nin gündemine otura Cemre Melis Çınar bakalım Kefaret dizisinde de Kırmızı Oda dizisinde ki başarısını tekrar etmek istemektedir.

cemre melis cinar kefaret dizisi

Cemre Melis Çınar Kaç Yaşında?

Cemre Melis Çınar 30 yaşının içindedir. Cemre Melis Çınar’ın doğum tarihi 13 Mayıs 1991’dir.

Cemre Melis Çınar’ın Sevgilisi Kim?

Cemre Melis Çınar’ın bilinen bir sevgilisi yoktur şuanda bekardır.

Kefaret Avukat Berna Kimdir?

Kefaret dizisinde Zeynep’in avukatı olarak diziye dahil olacak Berna Dündar dizi de Zeynep’in gerçek kızının Sude değil Cansu olduğunu ortaya çıkaracak. Diğer taraftan Berna karakteri Sinan’a da aşık olarak ileri de Zeynep’in de düşmanı olacak.

Kefaret dizisinde Berna 30’lu yaşların başında deneyimli ve güzel bir avukattır. Bilindiği üzere dizi de Zeynep’in rakibi Nil diziden ayrılmıştı. Nil’in gitmesi ile Zeynep ve Sinan’ın arasına girecek kimse kalmamıştı.

Kefaret dizisine yeni gelen tüm oyuncuların listesi ve detaylı açıklamaları için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular