Kesişme: İyi ki Varsın Eren Oyuncuları Konusu ve Karakterleri

Kesişme: İyi ki Varsın Eren filmi Mustafa Uslu’nun 2021’e damga vuracak yeni projesi olacak. 2021’in haziran ayında beyaz perdede olacağı tahmin edilen Kesişme: İyi ki Varsın Eren filminde Trabzonlu Eren Bülbül’ün hikayesi anlatılacak.

Kesişme: İyi ki Varsın Eren Filmi Konusu

Trt’nin de destek olacağı Kesişme: İyi ki Varsın Eren filminde 2017 de daha 15 yaşındayken dağda koyun otlatan Eren Bülbül’ün teröristleri görüp jandarmaya ihbar etmesi sonrası çıkan çatışmada şahit olması ve Eren’i korumak için kendini feda eden Jandarma Astsubay Ferhat Gedik’in  hayat hikayesini anlatacak.

Kesişme: İyi ki Varsın Eren filmini Müziklerini Fahir Atakoğlu üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Özer Feyzioğlu oturacak. Senaryosunu Mert Dikmen ile Özer Feyzioğlu’nun yazacağı Kesişme: İyi ki Varsın Eren filmi Çin’de 15 yaşında bir çocuğun fabrikada ürettiği kurşunun hikâyesiyle başlayıp o kurşun ile şehit olan Eren Bülbül’ün ölümüne neden olacak.

Daha önce Müslüm Gürses ve Naim Süleymanoğlu hayatlarını film yapan ve çok başarılı olan Mustafa Uslu yeni filmi için de oyuncu görüşmelerine başladı. Bilindiği üzere şehidimiz Ferhat Gedik’in de bir kızı ve bir oğlu vardı. Bu iki karaktere de şehidimizin gerçek çocukları Kayra Gedik ve oğlu Alp Koray Gedik hayat verebilir.

Kesişme: İyi ki Varsın Eren Filmi Oyuncuları

Yapımcı Mustafa Uslu Kesişme: İyi ki Varsın Eren filminde Eren Bülbül ve Ferhat Gedik karkaterlerine hayat verecek oyuncular için görüşmelere başladı. Bu iki oyuncunun da karakterinin hatasız olması ve temsil ettikleri karakterin değerinin farkında olması gerekiyor. Kesisme Iyi ki Varsin Eren filmi

Kesişme: İyi ki Varsın Eren Tanıtım Fragmanı