Kimsesizler Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular)

Kimsesizler dizisi eylül ayında Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Çocuk oyuncuların çoğunlukta olacağı Kimsesizler dizisi oyuncu kadrosunda Beren Gökyıldız ve Kübra Süzgün gibi yetenekli çocuk oyuncular yer alacak.

Nadim Güç’ün yöneteceği Kimsesizler dizisi 15 temmuz’da sete çıkacak ve sezon öncesi 4 bölüm stok çekecek.

Kimsesizler Dizisi Konusu: Kimsesizler dizisinde kimisi annesi babası onu istemediği için kimi daha annesini babasını tanımadan kaybettiği için yetimhanede kalmak zorunda. Bu kimsesizler yurdunda sıkı kurallar ve soğuk bakışlar var. Sevgi ve ilgi ne yazık ki yok; ancak çocuklar yetimhanede cesurca ve bir birlerine sığınıp dayanarak yaşamlarını sürdürmeye devam ediyorlar. Kimi çocuk zorluk gördüğü için güçlü bir yapıya sahipken kimisi de yeni düşmüş yetimhaneye ve çok ürkek ancak hepsinin ortak bir gayesi var yaşamak; çok şey istemiyorlar tek istedikleri şey sevgi ile büyümek.

Kimsesizler Oyuncuları

  • Beren Gökyıldız (Mavi)
  • Burcu ÖZBERK (Ayşegül)
  • Nilay Yeral (Bambi)
  • Derin Su Akkuş (Zeynep)
  • Kübra Süzgüne (Mozi)
  • Erdal Beşikçioğlu (Mahir Boztepe)
  • Damla Cercisoğlu (Betül Öğretmen)

Kimsesizler Oyuncu Kadrosu

Beren Gökyıldız (Mavi)

29 Eylül 2009 İstanbul doğumlu olan çocuk oyuncu Beren Gökyıldız 2020 yılı itibari ile 11 yaşının içindedir. İlk okul 5. sınıf öğrencisi olan Beren Gökyıldız artık ortaokullu. Dizi setlerinden okulu bir çok kez aksatan Beren Gökyıldız zekası ve ailesinin de gayreti ile oldukça başarılı bir öğrenci. Çok sevdiği bir de kardeşi olan Beren Gökyıldız ilk olarak Kocamın Ailesi dizisi seçmelerinde beğenilmiş ve diziye kabul edilmiştir.

Daha sonra Güldür Güldür Show’un çocuk versiyonunda bir kez daha yeteneklerini gösteren Beren Gökyıldız Melek karakteri ile Anne dizisine seçilmiş ve daha 7 yaşında Türkiye’nin en çok tanınan ve sevilen çocuk oyuncularından biri olmayı başarmıştır. Cansu Dere ile Kızım dizisinde müthiş bir ikili olmayı başaran Beren Gökyıldız daha sonra Bizim Hikaye dizisine Ayşe karakteri ile sonradan yarım sezon dahil olmuştur. 2018 de ise Öykü karakteri ile Buğra Gülsoy ile çok iyi partner olan Beren Gökyıldız 2019 da ise çok sevdiği Mucize Doktor dizisine konuk oyuncu olarak dahil olmuştur.

Mavi 11 yaşında oldukça akıllı ve iyi kalpli bir kızdır. Ali Kağan Çocuk Evinde yaşayan ve ailesini istemediği Mavi okulda bir çok kez kavga etmiş ve öğretmenlerini bıktırmıştır; Mavi kaldığı yurtta Mozi, Zeynep ve Bambi ile adeta bir aile kurmuştur. Bu nedenle de Mavi başka bir aileye evlatlık gitmek istemez.

kimsesizler dizisi Beren gökyıldız

Kübra Süzgüne (Mozi)

Kübra Süzgün denilince tabi ki akıllara Kadın dizisinde hayat verdiği Nisan Çeşmeli karakteri gelmektedir. 2009 doğumlu Kübra Süzgün her ne kadar Kadın dizisi ile ünlense de ilk ekran deneyimi bir yaz dizisi olan Yaz’ın Öyküsü dizisiydi. Kübra Süzgün siz fark etmeseniz de Anne dizisinde de yer almış ve başarılı oyunculuğu ve sette hiç zorluk çıkartmaması ile Med Yapım’ın gözdesi olmuştu. 1.40 cm boyunda ve 35 kg olduğu tahmin edilen Kübra Süzgün ilk okul 5. sınıf öğrencisidir.

Mozi Mavi ile aynı sınıftadır. O da Mavi ile aynı kaderi paylaşmaktadır. Anne ve babasını hiç görmemiş Mozi Mavi’ye göre daha sakin bir kızdır. Mozi bir çok kez kendisini sahiplenmek isteyen aile çıkmasına rağmen çocuk evinde arkadaşları ile birlikte kalmak istemiş ve yurttan ayrılmamıştır. 

kübra süzgün Kimsesizler dizisi

Nilay Yeral (Bambi)

7 yaşında olan çocuk oyuncu Nilay Yeral daha önce Türkcell reklam filminde boy göstermiştir. İlk kez bir dizi de Kimsesizler’de rol alacaktır.

Bambi Mavi ve Mozi ile aynı odada kalmaktadır. Daha 7 yaşında olan Bambi ilkokul 1. sınıfa gitmektedir. Mavi ve Mozi okulda ve yurtta Bambi’yi tehlikeden korumak için elinden geleni yapar. Bambi oldukça tatlı bir kızdır ve Mozi’yi çok sever. Mozi ve Mavi Bambi’nin gerçek ablaları gibidir. 

Nilay YERAL resimleri oyuncu

Derin Su Akkuş (Zeynep)

Derin Su Akkuş Kimsesizler dizisi seçmelerini geçen 6 yaşında çocuk oyuncudur.

Zeynep annesinden başka kimsesi olmayan bir kızdır. Annesi de hırsızlık suçundan hepse girince Zeynep kimsesiz kalır ve Ali Kağan yetiştirme yurduna getirilir. Yurtta Mozi, Mavi ve Bambi aynı odaya verilir. Kızlar ona Serçe ismini koyar. Başlarda annesinden ayrıldığı için çok üzülse de sonrasında üç yeni kardeş kazandığını görür.

derin su akkus kimsesizler dizisi

Erdal Beşikçioğlu (Mahir Boztepe)

Erdal Beşikçioğlu 5 ocak 1970 Ankara doğumludur ve 50 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Erdal Beşikçioğlu uzun süre devlet tiyatrolarında çalıştı; hatta devlet tiyatrolarında müdürlük bile yaptı. Aktif olarak Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusu olan Erdal Beşikçioğlu Elvin Beşikçioğlu ile evlidir ve iki çocujk babasıdır. Çok bilinmez ama Erdal Beşikçioğlu eski Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav’ın yeğenidir. Vali ve Köprü filmleri ile sinemada çok sevilen Erdal Beşikçioğlu 2010 2013 yılları arasında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde yer aldı Reaksiyon 46 Yok Olan ve Adı Efsane Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı ve başrol oynadığı önemli dizilerdendir. Erdl Beşikçioğlu son olarak Çiçero filminde yer almıştır.

Ailesini kaybettikten sonra hayatını çocuklara adayan Mahir Boztepe Ali Kağan Çocuk Evi’ni açar. Kimsesiz çocukları onları sahiplenecek en uygun aileler ile bir araya getirmeyi amaçlayan Mahir eskiden sinirli ve kendini çok zor kontrol eden bir adam olsa da şimdilerde çok değişmiştir. Yurtta kalan çocuklara sert yüzünü göstermeye çalışan Mahir’in tek amacı çocukları bir aileye gitmeye ikna etmektir; çünkü ona göre ailesiz çocuk olmaz.

Erdal Beşikçioğlu kimsesizler dizisi

Burcu ÖZBERK (Ayşegül)

Afili Aşk’ın yıldızı Burcu Özberk 12 Aralık 1989’da Eskişehir doğumludur. Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu olan güzel oyuncu 31 yaşındadır. Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile daha önce bir dram dizisinde yer almamış Burcu Özberk Kimsesizler dizisi ile ilk defa izleyici güldürmekten çok ağlatmaya çalışacak. 162 cm boyu ve 54 kg ağırlığı ile tam bir Türk kadını olan Burcu Özberk Muhteşem Yüzyıl seçmelerini geçerek oyunculuk kariyerine başlamıştır. Güneşin Kızları dizisindeki Nazlı karakteri ile adeta yıldız olmayı başaran Burcu Özberk son dönemde Badem Şekeri, Şahane Damat ve Afili aşk dizileri ile romantik komedideki başarısını ortaya koydu.

Ayşegül çocuk evinin sevimli memurudur. Çocukları çok seven Ayşegül tüm çocukların en zor zamanlarında her zaman yanındadır. 

Burcu ÖZBERK kimsesizler dizisi

Damla Cercisoğlu (Betül Öğretmen)

4 Mart 1981 İstanbul doğumlu olan Damla Cercisoğlu 39 yaşının içindedir. Türk Malı dizisinde hayat verdiği Ezgi karakteri ile tanınan deneyimli oyuncu aktif olarak tiyatro yapmaktadır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. 1.68 cm boyunda ki güzel oyuncu yüksek lisansını da sosyoloji üzerinde tamamlasa da gönlünü tiyatroya vermiş bir sanatçıdır. Damla Cercisoğlu kimsesizler dizisi

Batuhan Gelenler

21 yaşında olan Batuhan Gelenler İstanbul Üniversitesi Konservatuvar bölümü mezunudur. Tiyatro le ilgilenen ve sahnelere çıkan Batuhan Gelenler daha önce Vatanım Sensin dizisi ile ekranlarda yer almıştır. Aynı zamanda şarkıcı ve söz ve müzik yazarıdır.

Batuhan Gelenler oyuncu

Nihan Aypolat

1987 doğumlu olan Nihan Aypolat Dabbe film serisi ile ismini duyurmuştur. 33 yaşında olan Nihan Aypolat İstanbul Drama Topluluğun sahne alıştır. nihan aypolat kimsesizler dizisi

İsa Musa Kadan

Tek yumurta ikizleri olan 6 yaşında ki İsa ve Musa Kadan kardeşler ilk kez Kimsesizler dizisi ile kamera karşısına geçmiştir. isa musa kadan ikiz oyuncular kimsesizler dizisi

Kimsesizler Tanıtım Fragmanı

 

Kimsesizler dizisine yeni dahil olan oyuncular olduğunda sayfamıza ekleyeceğiz. 5 – 10 yaş arası bir çok çocuğun videosunu izleyen Med Yapım Kimsesizler dizisi oyuncu seçmelerinin ilk kısmın çocuklar ile uzaktan yürütmeye çalışıyor.

Kimsesizler dizisinin başarısını etkileyecek en önemli faktör senaryo iken Med Yapım en çok da dizinin senaryosuna güveniyor. Diğer taraftan kritik karakterlere hayat verecek çocuk oyuncular içinde oyuncu seçme çalışmaları devam ediyor.

Med Yapım’dan medya ile paylaşılan bilgiye göre Kimsesizler dizisi için oyuncu seçim çalışmaları devam ediyor. 5 – 12 yaşında çeşitli nedenler ile yetiştirme yurdunda kalan çocukların dayanışma hikayesinin anlatılacağı Kimsesizler dizisi özellikle güçlü dram yönü ile 2020 sezonuna damga vuracak projelerden biri. Kimsesizler dizisi yönetmeni ise son olarak Kadın dizisini yöneten Nedim Güç olacak

Kimsesizler dizisi genel çocuk oyuncuların çok yoğun olduğu bir yetişkin dizisi olacak. En azından Anne dizisinde izleyiciye geçirilen dramı tekrar geçirme isteyen Med Yapım Anne ve Kızım dizilerinin yıldızı Beren Gökyıldız’a Kimsesizler dizisi için imza attırmış durumda. Kimsesizler dizisinde yurt müdürü, bakıcılar ve belletici öğretmenler dışında ki tüm oyuncular çocuk oyuncu olacak. Bu nedenle de Kimsesizler dizisi bir çok yetenekli çocuk oyuncuyu da dizi sektörüne katacak

Yorum yaz

Kimsesizler Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular) (2 Yorum)

  1. kimsesizler dizisi için fatih aksoy azim yakar denilen cocuk ile görüşüyo daha öncede hercaide adı geçmişti @yakar.azim ınsta hesabı