Kimsesizler Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular)

Kimsesizler dizisi eylül ayında Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Çocuk oyuncuların çoğunlukta olacağı Kimsesizler dizisi oyuncu kadrosunda Beren Gökyıldız ve Kübra Süzgün gibi yetenekli çocuk oyuncular yer alacak.

Nadim Güç’ün yöneteceği Kimsesizler dizisi 15 temmuz’da sete çıkacak ve sezon öncesi 4 bölüm stok çekecek.

Kimsesizler Dizisi Konusu: Kimsesizler dizisinde kimisi annesi babası onu istemediği için kimi daha annesini babasını tanımadan kaybettiği için yetimhanede kalmak zorunda. Bu kimsesizler yurdunda sıkı kurallar ve soğuk bakışlar var. Sevgi ve ilgi ne yazık ki yok; ancak çocuklar yetimhanede cesurca ve bir birlerine sığınıp dayanarak yaşamlarını sürdürmeye devam ediyorlar. Kimi çocuk zorluk gördüğü için güçlü bir yapıya sahipken kimisi de yeni düşmüş yetimhaneye ve çok ürkek ancak hepsinin ortak bir gayesi var yaşamak; çok şey istemiyorlar tek istedikleri şey sevgi ile büyümek.

Kimsesizler Oyuncu Kadrosu

Beren Gökyıldız

29 Eylül 2009 İstanbul doğumlu olan çocuk oyuncu Beren Gökyıldız 2020 yılı itibari ile 11 yaşının içindedir. İlk okul 5. sınıf öğrencisi olan Beren Gökyıldız artık ortaokullu. Dizi setlerinden okulu bir çok kez aksatan Beren Gökyıldız zekası ve ailesinin de gayreti ile oldukça başarılı bir öğrenci. Çok sevdiği bir de kardeşi olan Beren Gökyıldız ilk olarak Kocamın Ailesi dizisi seçmelerinde beğenilmiş ve diziye kabul edilmiştir.

Daha sonra Güldür Güldür Show’un çocuk versiyonunda bir kez daha yeteneklerini gösteren Beren Gökyıldız Melek karakteri ile Anne dizisine seçilmiş ve daha 7 yaşında Türkiye’nin en çok tanınan ve sevilen çocuk oyuncularından biri olmayı başarmıştır. Cansu Dere ile Kızım dizisinde müthiş bir ikili olmayı başaran Beren Gökyıldız daha sonra Bizim Hikaye dizisine Ayşe karkateri ile sonradan yarım sezon dahil olmuştur. 2018 de ise Öykü karakteri ile Buğra Gülsoy ile çok iyi partner olan Beren Gökyıldız 2019 da ise çok sevdiği Mucize Doktor dizisine konuk oyuncu olarak dahil olmuştur.

Kübra Süzgün

Kübra Süzgün denilince tabi ki akıllara Kadın dizisinde hayat verdiği Nisan Çeşmeli karakteri gelmektedir. 2009 doğumlu Kübra Süzgün her ne kadar Kadın dizisi ile ünlense de ilk ekran deneyimi bir yaz dizisi olan Yaz’ın Öyküsü dizisiydi. Kübra Süzgün siz fark etmeseniz de Anne dizisinde de yer almış ve başarılı oyunculuğu ve sette hiç zorluk çıkartmaması ile Med Yapım’ın gözdesi olmuştu. 1.40 cm boyunda ve 35 kg olduğu tahmin edilen Kübra Süzgün ilk okul 5. sınıf öğrencisidir.

blank

Erdal Beşikçioğlu

Erdal Beşikçioğlu 5 ocak 1970 Ankara doğumludur ve 50 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Erdal Beşikçioğlu uzun süre devlet tiyatrolarında çalıştı; hatta devlet tiyatrolarında müdürlük bile yaptı. Aktif olarak Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusu olan Erdal Beşikçioğlu Elvin Beşikçioğlu ile evlidir ve iki çocujk babasıdır. Çok bilinmez ama Erdal Beşikçioğlu eski Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav’ın yeğenidir. Vali ve Köprü filmleri ile sinemada çok sevilen Erdal Beşikçioğlu 2010 2013 yılları arasında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde yer aldı Reaksiyon 46 Yok Olan ve Adı Efsane Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı ve başrol oynadığı önemli dizilerdendir. Erdl Beşikçioğlu son olarak Çiçero filminde yer almıştır. blank

Kimsesizler dizisine yeni dahil olan oyuncular olduğunda sayfamıza ekleyeceğiz. 5 – 10 yaş arası bir çok çocuğun videosunu izleyen Med Yapım Kimsesizler dizisi oyuncu seçmelerinin ilk kısmın çocuklar ile uzaktan yürütmeye çalışıyor.

Kimsesizler dizisinin başarısını etkileyecek en önemli faktör senaryo iken Med Yapım en çok da dizinin senaryosuna güveniyor. Diğer taraftan kritik karakterlere hayat verecek çocuk oyuncular içinde oyuncu seçme çalışmaları devam ediyor.

Med Yapım’dan medya ile paylaşılan bilgiye göre Kimsesizler dizisi için oyuncu seçim çalışmaları devam ediyor. 5 – 12 yaşında çeşitli nedenler ile yetiştirme yurdunda kalan çocukların dayanışma hikayesinin anlatılacağı Kimsesizler dizisi özellikle güçlü dram yönü ile 2020 sezonuna damga vuracak projelerden biri. Kimsesizler dizisi yönetmeni ise son olarak Kadın dizisini yöneten Nedim Güç olacak

Kimsesizler dizisi genel çocuk oyuncuların çok yoğun olduğu bir yetişkin dizisi olacak. En azından Anne dizisinde izleyiciye geçirilen dramı tekrar geçirme isteyen Med Yapım Anne ve Kızım dizilerinin yıldızı Beren Gökyıldız’a Kimsesizler dizisi için imza attırmış durumda. Kimsesizler dizisinde yurt müdürü, bakıcılar ve belletici öğretmenler dışında ki tüm oyuncular çocuk oyuncu olacak. Bu nedenle de Kimsesizler dizisi bir çok yetenekli çocuk oyuncuyu da dizi sektörüne katacak

Kimsesizler Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular) (1 Yorum)

  1. kimsesizler dizisi için fatih aksoy azim yakar denilen cocuk ile görüşüyo daha öncede hercaide adı geçmişti @yakar.azim ınsta hesabı