Kırmızı Oda Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm?

Tv8 yönetimi Kırmızı Oda dizisi yapımcısı OGM Pictures  ile sözleşme yeniledi. 2020 yılının en çok konuşulan ve en çok reyting alan dizilerinden biri olan Kırmızı Oda 2021 mayıs ayı sonuna kadar Tv8 ekranlarında yayında olmaya devam edecek.

Tv8 yönetimi başarılı bir grafik çizen Kırmızı Oda dizisi ile 2. sezon için de anlaşma yapmak istiyor; ancak 2. sezon anlaşması mayıs ayında gündeme gelecek; yapımcı OGM Pictures ve Kırmızı Oda dizisi senaristleri ise Gülseren Budayıcıoğlu ile bağlantılarını hiç koparmıyorlar ve Kırmızı Oda dizisine 2. sezonda etkileyici hikaye çıkartmaya çalışıyorlar.

Kırmızı Oda İzlenme Rekorları Kırıyor

Cuma akşamlarının tüm gruplarda en çok izlenen dizisi olan Kırmızı Oda özellikle AB grubunda aldığı 12 ve üstü reytingler ile diğer kanalların da gündeminde ancak Kırmızı Oda dizisi kendisini Tv8’e sezon sonuna kadar bağlayan sözleşmeye imza attı.

Kırmızı Oda Ne Zaman Final Yapacak?

Kırmızı Oda dizisi en az 2 sezon ekranlarda kalacak; dizi eğer ilk sezonda gösterdiği başarıyı 2. sezonda da gösterirse TV8 yönetimi hiç bir maliyetten kaçmadan Kırmızı Oda dizisi ile yoluna devam etmek istiyor; Konusu psikolojik terapiler olan dizi de hikaye de sınırsız.

Kırmızı Oda Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Kırmızı Oda dizisi ilk sezon Tv8 ile 39 bölüm sözleşmesi var. Dizinin ikinci sezonu da yine 39 bölümden oluşması planlanıyor. kirmizi oda 2. sezon

Kırmızı Oda Harika Başladı

Tv8 OGM Pictures ile istediği başarıya ulaştı. Daha önce yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile izlenme rekorları kıran kanal benzer bir başarıyı yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde de gösterdi.

Kırmızı Oda dizisi ilk bölümünde 4.25 gibi bir reyting alıp Bay Yanlış dizisinin gerisinde kalsa da ikinci bölümü ile reytinglerini önemli derecede arttırmayı başardı. Arka Sokaklar’ın da yayın hayatına başladığı 11 eylül akşamı aldığı reyting ile zirveye oturan dizi sosyal medyada da en çok konuşulan iş olmuştu.

Bir çok kişinin Binnur Kaya’nın hayat verdiği Doktor Hanım karakterine gelen vakalarda kendini bulduğu Kırmızı Oda dizisi Türkiye’de acı çeken veya çekmiş insanların sesi oldu. Bir çok kişi kliniğe gelen hastaların yaşadıklarına benzer durumlar yaşamış veya şahit olmuştu ancak kimse sesini çıkarıyor içine atıyordu; Kırmızı Oda dizisi milyonlarca insanın vazgeçilmezi oldu daha ilk haftalardan. Kirmizi Oda final resimleri

Binnur Kaya gibi usta bir oyuncudan zaten kimse kötü performans beklemiyordu ancak Binnur Kaya’nın Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun oynarken bu kadar iyi bir iş çıkarması izleyici için de büyük bir sürpriz oldu. Her ne kadar Binnur Kaya’nın performansı yanında dizinin ana castında yer alan oyuncuların performansları çok geri de kalsa da bu düşük performanslar izleyicinin gözüne batmadı.

OGM Pictures Kırmızı Oda dizisi için kesenin ağzını açmış olacak ki her hafta bir birinden usta oyuncular enfes performanslar ile izleyiciyi büyülüyor. Özellikle ilk hafta Salih Bademci’nin Mehmet karkateri ile ve Evrim Alasya’nın  Meliha karkteri ile ortaya koyduğu oyunculuk görülmeye değerdi. İkinci haftanın sürprizi ise Alya karakteri ile diziye konuk olan Melis Sözen oldu. Kırmızı Oda’nın ikinci haftasına damga vuran adeta Melis Sözen oldu.

Kırmızı Oda dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi: Bir Psikiyatrin Not Defteri kitabından neredeyse bire bir uyarlama. Bu kitapta yer alan vakalar ne yazık ki kısıtlı. Bu nedenle de Kırmızı Oda senaristi Banu Kiremetçi Bozkurt Gülseren Budayıcıoğlu’nun danışanlığında yine yaşanmış hikayeleri senaryolaştırmaya çalışıyor. Tabi ki Kırmızı Oda dizisinin geleceğini bu yazılan senaryolar belirleyecek zira Kırmızı Oda dizisinde senaryo yoksa dizi de yok demektir.

Kırmızı Oda dizisi şimdilik bir sezon 33 bölüm olarak planlanıyor. Eğer izleyici bir psikiyatristin not defterinden sıkılmazsa TV8 zevkle Kırmızı Oda dizisinin ikinci sezonunu yayınlamak isteyecektir. Kırmızı Oda dizisinin finali mayıs 2021’de ekranlara gelecek.

Kırmızı Oda dizisi için şuanda planlanan en az 30 bölüm var. Tabi ki Kırmızı Oda dizisinin geleceğini pandemi de çok etkileyecek. Kırmızı Oda dizisinde 3 bölüm stok var ancak ilerleyen haftalar için herkes korku içinde bekliyor.

Kırmızı Oda Cuma’nın Lideri Olabilir mi?

İlk üç bölüme baktığımızda özellikle Hercai dizisi ile birlikte Arka Sokaklar dizisi cumanın liderliğini kaptırmayacakmış gibi duruyor ancak Kırmızı Oda dizisi izleyiciye bu kadar harika bölümler sunmaya devam ederse hiç bir güç Kırmızı Oda dizisinin cumanın en çok izlenen dizisi olmasını engelleyemez.

Kırmızı Oda Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm? (2 Yorum)

  1. sen öyle san saçma sapan dizi şu diziyi yayından kaldırın kırmızı oda dizisi fan hesabları ve hayranları kanal d de yayınlanan arka sokaklar dizisi hakkında küfür soyledi arka sokaklardaki setçiler ve çalışanlar ve kanal d sahibi demirören bile mahkemeye verecek haberiniz olsun