Kırmızı Oda Tarık Kimdir? Nasıl Bir Karakter? Tansel Öngel

Kırmızı Oda dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir oyuncu dada katıldı. Kadrosunda Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Meriç Aral’ın da yer aldığı Kırmızı Oda dizisine Tansel Öngel de dahil oldu. Tansel Öngel Kırmızı Oda dizisinde Tarık karakteri ile yer alacak. Dizi de Tarık karakteri Doktor Piraye’nin eşi olacak. Kırmızı Oda dizisinde Doktor Piraye Burak Sevinç’in hayat verdiği Doktor Deniz karakteri ile aşk yaşaması bekleniyordu. Bu durumda Tarık ile Piraye’nin ayrı oldukları tahmin edebiliriz.

Kırmızı Oda Tarık Kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Tarık Doktor Piraye’nin eski eşidir. Piraye ile Tarık evliliklerini sürdürememişler bu nedenle de hayatlarına ayrı devam etmektedirler; bakalım Binnur Kaya’nın hayat verdiği Doktor Hanım karakteri Piraye ile Tarık’ı barıştırabilecek mi bekleyip göreceğiz. Tarık 40’lı yaşların başında kariyerli bir iş adamıdır. Zamanında doktor Piraye’ye aşık olmuş ve onunla evlenmiştir ama yıllar içinde anlaşmakta zorluk çekmişlerdir. tansel ongel kirmizi oda tarik

Tansel Öngel Kimdir?

Tansel Öngel  24 Eylül 1976 Kilis doğumludur ve 44 yaşının içindedir. Gençliği Gaziantep’te geçen Tansel Öngel Hacettepe Üniversitesinde Tiyatro bölümü mezunudur. Son olarak Kanıt Ateş Üstünde ve Yaz’ın Öyküsü gibi dizilerde yer alan Tansel Öngel Benim İçin Üzülme ve Muhteşem Yüzyıl gibi diziler ile çıkış yaşamıştır. Son olarak Kalbimin Sultanı dizisinde yer alan Tansel Öngel 176 cm boyunda ve 72 kg ağrılındadır. Tansel Öngel 2010 yılınad oyuncu Özge Özder ile evlenmiş ve bu evlilik 4 yıl sürmüştür.