Kızım Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2019/2020 2 Sezon

Güncelleme 17 Nisan 2019 Kızım final Yapıyor

Kızım dizisinin kesin olarak sezon sonunda final yapacağı açıklandı; bizim aldığımız bilgilere göre Kızım dizisi 34. bölümü ile 31 mayıs 2019 cuma akşamı final yaparak ekranlara veda edecekKızım 2019 da final yapacak

Kızım dizisine 2. sezon onayı çıkmadı. Med Yapım ve Tv8 yetkilileri arasında yapılan uzun solukçu görüşmeler sonrasında Med Yapım’ın sahibi Fatih Aksoy ile Tv8’in sahibi Acun Ilıcalı arasında 2019 2020 yeni sezonu için yeni bir dizi anlaşması yapıldı ve Kızım dizisi için de final kararı çıkmış oldu. Med Yapım’ın Tv8’de ekranlara gelen başarılı dizisi sezon sonu final yaparak ekranlara veda edecek. Survivor’un beklenenin de arkasında reyting performansı göstermesi en çok da Kızım dizisinin işine yaradı; en azından Kızım dizisi senaristlerinin adam gibi duygusal bir final sahnesi yazmaya vakitleri kaldı.

2018 2019 yeni sezonunda Tv8’e beklediğini reytingleri veremeyerek aldığı paranın hakkını veremeyen Kızım dizisi 2019 2020 yeni sezonunda da Tv8 ekranlarında yayında olsaydı çok da düşük bir performans gösterirdi kesinlikle

Kızım Ne Zaman Finali Yapacak?

Acun Medya Tv8’in içini sezon başında programlar ve diziler ile doldurmaya çalışırken mayıs ayından itibaren ise yaklaşık 2 ay hiç bir diziyi yada programı Survivor saatinde yayında görmek istemiyor. Zira Survivor artık mayıs ayından itibaren kademeli olarak 6 veye 7 güne çıkacak. Yani Survivor izleyicileri 2 ay boyunca aralıksız her akşam Survivor 2019 izleyebilecek. Survivor 2019’dan tam olarak beklediğini ilk iki ayda alamayan Acun Medya yatırımlarının karşılığını elemelerin artacağı rekabetin kızışacağı son iki ay görmek istiyor.

Bu nedenle Kızım dizisi de diğer Tv8 yapımları gibi mayıs ayı başında sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Bu durumda tam tarih belli olmasa da tahminlerimiz göre Kızım dizisi 10 mayıs 2019 cuma veya 17 mayıs 2019 cuma günü finali yaparak ekranlara veda edecek. Kızım dizisi  toplamda 30 bölüm ekranda kalmış olmuş olacak.

Kızım Yeni Sezonda Devam Edecek

Kızım dizisi mayıs ayında final yaptıktan sonra  tekrar sete dönmeyecek ve Kızım dizisi hikayesi bitmiş olacak. kızım 2. sezon

Kızım Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Dizi Devam Edecek mi?

Kızım dizisi yeni sezonu olmayacak zira Kızım dizisi final yaptı ve bitti.  Türkiye’de dizi sektörü hareketli bir sektör hiç bir şey belli olmaz demeyin hemen ama Acun bitti dediği bir işe dönüp de yeniden başlatın demez; zaten aynı yapım şirketine verdiği yeni projede de Cansu Dere rol alacak.

Kızım Dizisi İlk Sezon Reytingleri

Görüldüğü üzere Kızım dizisi sezonun ilk 23 bölümünde ortalama 5 reyting almış ve büyük bir başarıya imza atmıştır. Sezon içinde en düşük 3.89 reyting en yüksek ise 5.85 reyting almıştır. Kızım dizisinin aldığı reytinglerinin istikrarlı olduğu görülebilir. Diğer taraftan ortalama 4 milyon izleyici her hafta Kızım’ı  ilgi ile yakından takip ediyordu umarım hikaye mutlu biter.

kızım reytingleri