İkimizin Yerine Anandi Shiv‘le nasıl tanışacak? Shiv Evlilik Fikrine Ne Cevap Verecek?

İkimizin Yerine’de Yeni Dönem Başlıyor  Anandi ve Shiv

Dadisa ve ailesi Jetsar ilçesinin yeni koleksiyoncusu Shivraj Shekhar için çok heyecanlıdır. Hele Dadisa, daha adamı görmeden onu Tanrının Anandi için gönderdiğinden emindir. Bairon bu düşünceden memnun değil. Jagat Anandi‘nin attığı tokat yüzünden ailesine karşı çok kinlidir. Jetsar’ın ilçe seçilmesi büyük bir törenle ilan edilecektir. Shiv törene gelecektir. Anandi de törende ödül alacaktır. Anandi ve ailesi törene at arabasıyla gidiyor.

Dadisa‘lar indikten sonra Nandu ve arkadaşları bilmeden fişek yakarlar ve at Anandi arabayken çılgınca koşmaya başlar. Bairon‘lar peşlerindedir ama atı gözden kaybederler. Anandi korkuyor ve atı kontrol etmeye çalışıyor. At bir süre Anandi‘yi arabada sürükler. O sıralarda bir araba at arabasına yanaşır. Yan yana giderler. Arabanın sahibi Shivraj Shekhar’dır. (Gerçek ismi Siddharth Shukla). Shiv tüm karizmasıyla arabadan çıkıp at arabasına atlar. Shiv’in arabası da ağaca toslar.

Shiv atı kontrol etmeye çalışır. Ancak bir anda arabanın tekeri çukura saplanır ve araba yana devrilir. Shiv ile Anandi arabadan dışarı uçarlar. Shiv biraz aşağı yuvarlanır ama bir şeyi yoktur. Anandi ise şalını düşürmüştür. Shiv kalkar ve şalı alıp Anandi‘ye sarar. Olayın nasıl olduğunu sorar ve Anandi ona anlatır. At yakında duruyordur. Shiv atın kulağına bir şey fısıldar ve ona biner. Anandi‘yi de çağırır.

Anandi önde Shiv arkada atla geri dönerken Shiv Anandi‘nin Sarpanç olduğunu öğrenir. Anandi onun yeni koleksiyoncu olduğunu bilmiyor. Yolda Dadisa‘larla karşılaşırlar. Shiv Anandi‘nin attan inmesine yardım eder. Anandi koşarak ailesine sarılır. Dadisa Anandi‘yi Shiv‘in kurtarmasını öğrenince memnun olur. Shiv bir anda ortadan kaybolur. (Anandi ve Shiv‘in tanıştığı bölüm aşırı aksiyon ve heyecan verici bir bölüm. 12 Mayısta yayınlanacak. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim)

Anandi‘ler törene giderler. İleri gelen bir devlet görevlisi Anandi‘yi Jetsar için çalışmalarından dolayı över ve ödül verir. Anandi uzun bir konuşma yapar. Ardından Shivraj Shekhar Jetsar’ın yeni koleksiyoncusu olarak ortaya çıkar. Anandi ve ailesi çok şaşırır. Dadisa aşırı memnun. Shiv ile Anandi‘nin arasını yapacaktır. Shiv bir konuşma yapar. Anandi ve Shiv ikilisi Jetsar’ı yönetecekler.

Ardından görevlere başlarlar. Bir gün, Badi‘nin tedavi için Amerika’ya gideceği haberi gelir. Dadisa yalnız gitmesin diye Sumitra‘yı onunla ilgilenmeye gönderir. Sumitra gittikten sonra dizide çok az görülür. Dadisa çeşitli bahanelerle Shiv ile Anandi‘yi bir araya getirir. Shiv Anandi‘nin Dadisa‘nın torunu olduğunu zannediyordur. Bu arada Jagat küçük bir hastanede çalışırken Gauri özel hastanede çalışıyordur.

Gauri Jagat‘ı küçümsüyordur. Ayrıca egosu tavan yapmıştır. Ev işlerini bile Jagat yapıyordur. Jagat küçük işlere dayanamaz ve işten ayrılır. Jagat ve Gauri ara sıra kavga ediyorlar. Jagat Gauri‘yi hastanedeki bir doktordan kıskanıyordur ama Gauri‘nin hiç umurunda değildir. Anandi ve Shiv de zaman zaman görevlerle ilgili fikir ayrımı yaşarlar ama sonunda orta yolu bulurlar. Heth Sing Anandi‘nin Shiv ile yücelmemesi için Shiv‘e tuzak kurar.anandi Shiv Evlilik

Shiv‘in ofisine rüşvet aldığını göstermek için Şambu diye bir adama para koydurur. Ardından Şambu Shiv‘i suçlar. Ancak Shiv daha kurnaz çıkar ve parmak izi teşhisiyle parayı bizzat Şambu‘nun koyduğunu ispatlar. Ayrıca arkasında Heth’in olduğunu anlar ve ondan uzak durur. Heth Shiv‘in gözünde Anandi‘yi karalamaya çalışır. Ancak Shiv inanmaz. Gauri Jagat‘ı asistanı olarak işe aldırır. Jagat bunu Gauri‘nin yaptığını bilmiyor ve karısının altında çalışmayı hazmedemez.

Gauri ona patronluk taslıyordur. Jagat, geçmişte Anandi‘yi nasıl küçümsediğini hatırlar ve ailesini özler. Ailesine olan öfkesi diner. Ardından bir partide arkadaşları Jagat‘la dalga geçer. Jagat çok kızar ve masaları falan devirir. Anandi bir öğrencisinin çocuk evliliğini durdurur ve ona silah çekerler. Ancak Shiv gelip onu kurtarır.  Daha sonra Anandi Shiv‘e kendisinin de çocuk evliliğinin kurbanı olduğunu açıklar ve yaşadıklarını anlatır.

Shiv şok olur ve Anandi‘ye ne olursa olsun yıkılmadığı için hayran kalır. Jagat başhekimle kavga eder ve Gauri başhekimin tarafını tutar. Ardından seni işe aldırmakla hata yaptım der. Jagat Gauri‘nin bilerek onu asistanı yaptığını öğrenince şok olur. Yine kavga ederler. Shiv ve Anandi çocuk evliliğiyle ilgili bir röportaj verirler. Jagat bunu izleyince Shiv‘in kim olduğunu merak eder ve onu kıskanır. Başına gelenlerden dolayı Gauri‘yi suçlar ve kavga ederler.kimizin Yerine Anandi Shiv

Dadisa ve ailesi Shiv‘e doğum günü sürprizi yaparlar. Dadisa Shiv‘in başkasıyla evleneceğinden korkar. Dadisa Shiv‘e Anandi‘mle evlenmeyi kabul eder misin diye sorar. Ortam bir anda buz keser. Shiv şok. Anandi henüz hiçbir şey bilmiyordur ve bir kaç gün içinde Jagat‘la boşanma davası sonuçlanacaktır.

Bu olayları yaklaşık İkimizin Yerine 246~255 bölümlerde 11~20 Mayısta izleyeceğiz.

Sizce Shiv‘in cevabı ne olacak? Anandi daha boşanmadan bu evlilik işini duyunca ne tepki verecek? Yorumlarınızı bekliyorum.

İkimizin Yerine Anandi Shiv‘le nasıl tanışacak? Shiv Evlilik Fikrine Ne Cevap Verecek? (8 Yorum)

  1. Bence Yeni Anandi Sive yarasmiyor esgi Anandi cok guzel hemde, Sive yarasiyordu napmaq olar anandinin qebirinin nur ili dolsun

  2. Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz. anandi shiv evlenecek ve çok mutlu olacak anandi çooook güzel shiv çooook yakışıklı

  3. Ikimizin yerine diziyi cok severek izliyorum,ve oyuncu Pratyusha Banerjeenin karakterini cok seviyorum,gercek hayatdada böylemidi o,adalet icin,iyilik icin savashan,iyi kalpli,sabirli ne diyelim,huzur icinde uyusun!

  4. Sen.beyenm Essen Bi.beğenen. olur.jakdiş.efendi.sevdiğini. öyle.alırlar.baka.kalırsın. çokta.iyi.olur.

  5. Eeee ben buna ilahi adalet derim abi ne ekersen onu biçersin anandi o adamla evlensin ayyy çok yakışıklıı ama benim abhi ve arkeyim kadar olmasada öyle