Kocam Yaparsa Yarışmacıları (Tam Liste Tüm Yarışmacılar)

Kocam Yaparsa programı 28 ocak pazartesi günü 17:00’da izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kadınların yol göstereceği daha önce mutfak deneyimi çok fazla olmayan kocaların ise şeflerin istediği yemeği yapmaya çalışacağı Kocam Yaparsa programı için özel yarışmacılar seçildi.

Kocam Yaparsa programı için çok emek harcayan sunucu Şef Esat Özata ilk hata yarışacak üç çifti de çok özenle seçti. Kocam Yaparsa programın ilk hafta yarışmacıları ise Nevin ve Ali Rıza

Serkan Havva ve Zeynep Sezer çiftleri olacak.

Haftanın beş günü üç ayrı mutfakta hanımların kulaklık yönlendirmesi ile yapılacak yemekler yine kendi eşleri tarafından kimin tabağı kimin olduğu bilinmeden puanlanacak ve haftanın kazananı büyük ödülü almış olacak. Kocam Yaparsa programın en önemli özelliği ise yemekleri şefler kadınlara tarif edecek; erkekler sadece eşlerinden duydukları ile yemekleri yapmaya çalışacak.

Kocam Yaparsa programının en komik anları ise yarışmacıların bir birlerinin seslerini kısa süreliğine kestiği anlar olacak; bu anlarda eşlerin tartışması herkesi tebessüm ettirecek. İşte Kocam Yaparsa çiftleri

Kocam Yaparsa Yarışmacı Çiftleri

Serkan ve Havva Kimdir?

Serkan ve Havva çifti 28 ocak 1 Şubat haftasında mavi masada yarışacak. Serkan bey Kocam Yaparsa Yarışmasına kendi isteği ile katılmış ve eşi Havva hanımı da kendisi ikna etmiş. Havva hanım ve Serkan bey Kocam Yaparsa yarışmasını kazanabileceklerine inanıyorlar. Serkan bey oldukça sakin bir eş; Havva hanım da çok anlayışlı bir hanım efendi.

Kocam Yaparsa Havva Tanrısever Kimdir?

34 yaşında olan Havva hanım aslen Sivaslıdır. 4 yıllık mutlu bir evliliği olan Havva hanım 2 çocuk annesidir ve muhasebeci olarak görev yapmaktadır.

Kocam Yaparsa Serkan Tanrısever Kimdir?

Serkan bey Samsun doğumludur ve şuanda 36 yaşının içindedir. 4 yıllık bir evliliği olan Serkan bey eşi ile çok iyi anlaşır. Kendis ise bilişim uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Kocam Yaparsa Yarışmacı Çiftleri Serkan ve Havva Çifti

Sezer ve Zeynep Kimdir?

Kocam Yaparsa Yarışmacısı olarak 1. hafta sarı masada yarışacak çiftimiz Sezer ve Zeynep çifti olacak. Sezer ve Zeynep çiftinden yarışmaya katılmayı Zeynep istemiş; çünkü eşini yemek pişirme konusunda çok yetenekli ve istekli buluyor zira evde de çoğu zaman Sezer bey mutfağa girmese de gurmeliği çok iyiymiş. Kendi yemeklerine sürekli eleştiri yapan Sezer beyden intikam almaya gelmiş.

Kocam Yaparsa Zeynep Aydoğan Kimdir?

33 yaşında olan Zeynep Aydoğan Mardin doğumludur ve 13 yıllık güzel bir evliliği vardır. Güzellik uzman ola Zeynep hanım 2 çocuk annesidir.

Kocam Yaparsa Sezer Aydoğan Kimdir?

Sezer bey 37 yaşındadır. Şuanda bir oto galeri işletmektedir. Sezer bey Orduludur. Eş Zeynep hanımı çok sevmektedir.

Kocam Yaparsa Sezer ve Zeynep Çifti kimdir

 

Ali Rıza ve Nevin Çifti Kimdir?

Ali Rıza bey Kocam Yaparsa’yı kazanabileceğine emin ama eşinin kendisini iyi yönlendirmesi ile her yemeği yapabileceğini düşünüyor; ancak Ali Rıza bey tam bir Türk erkeği. Oldukça sinirli ve kompleksli bir adam olan Ali Rıza bey yapamayınca Nevin hanımın sesini de kapatacak.

Kocam Yaparsa Nevin Süt Kimdir?

52 yaşında ve Ordulu  olan Nevin hanın sadece 8 yıldır evlidir. 2 çocukları vardır. İş kadını olan Nevin hanım şuanda emeklidir. Otoriter bir kişiliği vardır.

Kocam Yaparsa Ali Rıza Süt Kimdir?

Ali Rıza bey 64 yaşının içindedir. Aslen Adapazarlı olan Ali Rıza bey Nevin hanımla ikinci evliliğini yapmıştır. İlk evliliğinden de çocuğu vardır. Ali Rıza bey de iş hayatından sonra şuanda emeklidir ve dinlenmektedir.Kocam Yaparsa Ali Rıza ve Nevin Çifti kimdir