İkimizin Yerine 5 Şubat Özeti Gauri ve Jagdiş Evlenecek mi 151. Bölüm

İkimizin Yerine dizisinin 151. bölümü 5 Şubat cumartesi günü yayında olacak.  İkimizin Yerine dizisi 151. bölümünde olaylar çok fazla olduğu için sizlere İkimizin Yerine 5 şubat özetini iki parçada sunuyoruz. İkimizin Yerine 5 şubat özetinde Dadisa evini terk ediyor.

İkimizin Yerine 5 Şubat özetinin ilk kısmı için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 5 Şubat Özeti 2. Kısım

Jagdiş, Dadisa, Anandi, köylüler, Varun ve ona olanlar hakkında düşünür. Anandi gelir ve ona zorluklardan kaçmaması gerektiğini ve hayallerini gerçekleştirmek için savaşması gerektiğini söyler. Seni zorlamıyorum sadece yaşadıklarını biliyorum der. Ertesi gün, Jagdiş herkese Mumbai’ye döneceğini söyler.

Dadisa’nın karşı çıkıp suçu Anandi’ye atar. Jagdiş, odasına gider. Sumitra, Jagdiş’i desteklemeye çalışır. Dadisa onu durdurur. Ben kararımı verdim ve artık kimse tartışmayacak der. Kim Jagdiş‘e yardım etmeye çalışırsa, benim ölümü görecek der.

Anandi, Jagdiş’i sakinleştirmeye çalışır ve Dadisa soğuyuncaya kadar iki gün daha beklemesini ister. Jagdiş bunun imkânsız olduğunu, zaten geri kaldığını ve daha fazla ders kaybetmeyi göze alamayacağını söyler.

Anandi, Jagdiş’in gömleğini getirir, ama Jagdiş içerdeyken kapının kilitlendiğini görünce şok olur. Dadisa gelir ve torunun Mumbai‘ye gitmesini engellemek için her şeyi yapacağını söyler. Jagdiş, Dadisa’ya kızar ve kimse geri dönmemi engelleyemez der. Sesleri duyan herkes gelir.

Dadisa kapıda gözcülük yaparken onunla konuşmaya çalışırlar. Basant, Dadisa sakinleşince konuşacaklarını söyler. Herkes isteksizce gider. Daha sonra Dadisa, Jagdiş‘e yemek getirir, kapıyı açar ve Jagdiş‘i bulamaz. Jagdiş pencereden Anandi’nin odasına girer ve şehre gitmek için paraya ihtiyacı olduğunu söyler.

Dadisa, Anandi’den şüphelenerek onun kapısını çalar. Anandi, kumbarasını kırar ve Jagdiş’e para verir. Anandi kapıyı açar. Dadisa Jagdiş‘i kaçmaya kışkırttın diye Anandi‘ye bağırır. Bairon onu sakinleştirmeye çalışır ama nafile. Jagdiş’ten daha çok gelini ile ilgilendiğini söyler. Dadisa öfkeyle, Jagdiş giderse herkes benim cenazemi görecek der. Dadisa evden gitmek isterken Basant onu durdurur. Dadisa onu tokatlar.kimizin Yerine 5 Şubat resimleri

İkimizin Yerine 151. Bölüm Özeti Devam Ediyor (2. Kısım)

Dadisa Basant‘a bağırır ama Basant onu Jagdiş’in uğruna kalmak için ikna eder. Bairon, Sumitra ve Gehna ısrarla kalmasını isterler. Anandi kalması için ona yalvarır ve ayrıca cezalanmaya hazır olduğunu söyler. Dadisa kalacağını söyler ama ne sizinle, ne de Anandi ile aramda hiçbir ilişki yok der.

Dadisa odasına gider. Anandi ağlar. Herkes şok olur. Ertesi gün Jagdiş koleje ulaşır ve insanlar ona bakarken olanları hatırlar. Jagdiş özgüvenle koleje girer. Üst sınıflar gelip onunla alay ederler, ama Jagdiş hayalinin korkusundan çok daha büyük olduğunu söyleyip gider. Anandi, ısrarla Sumitra‘dan Dadisa’nın yemeğini alır ve kendisi getirir.

Dadisa odamdan uzak dur diyerek kapıyı yüzüne kapatır. Anandi ağlar. Sumitra gelip onu teselli eder. Dadisa’ya biraz zaman ver, bu sefer yaraları iyileşecek der. Gauri sınıfa doğru koşar ve Jagdiş’i görünce çok sevinir. Gauri ve Jagdiş derste bile birbirleriyle konuşuyordur.

Herkes onlara güler ve sonunda onları arkadaş olarak kabul ederler. Anandi acı bir şekilde ağlar. Gehna onu teselli eder. Anandi, Dadisa‘yı mutlu etmek için çok çalışmama rağmen başaramadım der. Gehna ayağa kalkar, pencereyi açar ve Anandi‘yi aynanın önüne getirir. Kendine bir bak, eski Anandi gitti ve şimdi sadece bir gelin değilsin, gerçek bir insansın der.

Anandi, çocukluğunda Badi ile olan anılarını hatırlar. Dadisa ile daha önce karşılaştığı çatışmaları hatırlar ve pes etmemeye karar verir. Dadisa yemek yemez. Herkes onu ikna etmeye çalışır. Anandi kararlı bir şekilde yürür. Dadisa Sumitra’ya ona kaybolmasını söyle der, ama Anandi kimsenin yemeyeceğini söyler.kimizin Yerine Gauri ve Jagdiş düğünü

Doktor olmak Jagdiş’in hayali ise bu nasıl benim suçum oluyor diye sorar. Ben sadece iyi bir eş olarak kocamın hayal ettiği şeyi destekledim ama yine de onun kaçmasını engellemeye çalıştım der. Dadisa inanmaz. Anandi elini Sumitra’nın başına koyup şimdi bana inanıyor musun diye sorar. Dadisa bir süre baktıktan sonra gider.

Gauri ve Jagdiş mabedde dua eder. Gauri, kendini suçlu hissederek, Jagat güvenli bir şekilde geri geldiyse bu Tanrının bana bir lütuf der. Gauri ve Jagdiş o gençlerin diğerlerine karşı devam eden aşağılamaları hakkında konuşurlar. Kimse onları durduramıyordur. Jagdiş, onlarla görüşmek istediğini söyler.

Kolejde, Jagdiş ve Gauri okuldaki diğer öğrencilerle konuşur ve onlardan birlik olup üst sınıf öğrencilerin tacizine karşı çıkmalarını isterler. Ama kimse başına bela almak istemediği için savaşmayı kabul etmez.

İkimizin Yerine 5 Şubat Fragmanı

İkimizin Yerine 5 Şubat Özeti Gauri ve Jagdiş Evlenecek mi 151. Bölüm (2 Yorum)

  1. Kaçıncı.bölümde.boşanacaklar.bilen.varsa.yazın.lütfen.zavallı.atandı. aslında.oevden.kurtulması.belki.ajansının. şansınız.

  2. inanmıyorum anandi ve caqdişin böyle yapacağına hiç ama hiç inanmazdım gerçekden yalnız bunların suçlusu sadece caqdiş ona göre ki caqdiş gauri ilie tanış olmasaydı anandi ile boşanmazdı ve anandi shivle dütün yapmazdı anandi gerçekden kalpden caqdişi seviyodu yalnız caqdiş anandinin sevgisine inanmadı ve gauri ile tanış oldu hiç caqdişin böyle yapacağını inanmazdım şu gauri gelmeseydi koleje çok güzel olurdu ve caqdişle anandi bişanmazdı