Kralın Kızı Solnan Kimdir? Seo Hyun Jin Kaç Yaşında Sevgilisi Var mı

Kralın Kızı dizisinde başrol oyuncularını tanıtmaya devam ediyoruz. Dizinin en öenmli karakterlerinden biri olan Solnan (Seo Hyun Jin) hakkında bilinmeyenleri yazımızda göreceksiniz. Seo Hyun Jin’in hayat hikayesi, dizi ve filmleri ve daha fazlası ayrıntılarda.

Kralın Kızı dizisinin başrol oyuncusu Solnan rolünün gereğini yapan bir karakter. Gerçek bir saraylı. Annesi Chae Hwa onu diğer kardeşi Solhi den ayırıyor. Onun için daha fazla endişeleniyor. Solhi yi koruması gerektiğini söylüyor ancak Solhi oldukça kıskanç. Solnan kardeşine bakmakla kendisini feda eden cesur, akıllı ve aynı zamanda güzel bir kız. Yemeklere zaafı olan Solnan bir kral kızı olduğunu bilmiyor. Chae Ha’nın Japyung dan olan kızı Solnan hiç bir şey bilmeden mutlu mesut yaşamaktadır. Kuşon onlara babalık yaparken Bakan Hae yalanlarıyla Chae Hwa’nın öldüğünü krala söyler. Eski general Japyung şimdiki Kral Yung eski sevgilisi Chae’den ümidini kesmiştir. Ta ki Hae’nin pişmanlık duyup gerçekleri Krala anlatmasına kadar.

s0

Mareşal Hae Chae Hwa’yı görmeye gittiğinde kızlarını da görmüş, Kralın onu görmek istediğini söylemiştir. Ancak Chae onu görmeye kadar gitmiş sonradan vazgeçerek geri dönmüştür. Lralın düşmanı olan Bakan Yon Jinmu ile işbirliğine giderek Chae’nin köyündeki herkesi katletmiştir. Solnan annesi ve Solhi yi katillerin elinden kurtarır. Solhi annesiye bir mağarada beklerken Solnan da annesi için doktor çağırmaya gitmiştir. Annesi kan kaybından ölmek üzereyken Chae Solhi yi Solnan zannederek ona Kralın Kızı olduğunu ve gerçek isminin So Baey Hyang olduğunu ve bu isimle Kralın yanına giderse onu kabul edeceğini söylemiştir. Ardından gözlerini yummuştur.s

Solhi ablası Solnan’ı atlatarak saraya kadar gitmiş ve Kralın kabül etmesini sağlamıştır. Solnan da kardeşinin katiller tarafından kaçırıldığını zannederek onu arıyordur. Solnan bu aramalar sırasında veliaht prens Mryung ile tanışır. Ardından aralarında aşk yaşanır.

s1

Seo Hyun Jin Kimdir ?

Kralın Kızı dizisinin başarılı aktörü Seo Hyun Jin 27 Şubat 1985 yılında Güney Kore de doğmuştur. 167 cm boyunda ve 45 kg ağırlığındaki güzel oyuncu 34 yaşındadır. Dongduk Üniversitesi – Pratik Müzik Bölümü’nden mezun olan oyuncu katolik bir Hristiyandır. Kendisinden küçük bir de erkek kardeşi bulunan güzel oyuncu aynı zamanda şarkıcıdır. SM Entertainment’in eski grubu olan “M.I.L.K”in eski solistidir. Gruba 2001 yılında girmiştir ve 2003 yılında grup dağılmıştır.

s2

Seo Hyun Jin bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Son oynadığı dizi İçindeki Güzellik olmuştur. TV programlarında da kendini gösteren oyuncunun bir çok dalda ödülleri de bulunmaktadır. Oyuncunun iyi sayılacak bir geliri olduğu gelen haberler arasında. Kariyeri boyunca net maaş alan oyuncunun yıllık geliri yaklaşık 1 milyon dolar olduğu söyleniyor.

eric

Seo Hyun Jin Sevgilisi

Özel hayatına dikkat eden Seo Hyun Jin şu anda Mun Jung Hyuk olarak da bilinen Amerikalı bir şarkıcı ve oyuncu olan Eric Mun ile çıkıyor . 

 

Kralın Kızı Solnan Kimdir? Seo Hyun Jin Kaç Yaşında Sevgilisi Var mı (1 Yorum)