Ramo Neco Kimdir? İlhan Şen Kimdir? Kaç Yaşında?

BKM Film’in Adana’da çekilen kabadayı dizisi Ramo’nun kadrosuna İlhan Şen’de katıldı. İlhan Şen Ramo dizisinde Adana’nın yerli ve delikanlı gençlerinden biri olan Neco’ya hayat verecek. Başrollerini Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Görkem Sevindik ve Cemre Baysel gibi isimlerin paylaşacağı yönetmenliğini ise Mustafa Şevki Doğan’ın üstleneceği Ramo dizisinde en çok dikkat çeken isimlerden biri de yakışıklı ve yetenekli oyuncu İlhan Şen’in hayat vereceği Neco karakteri olacak.

Ramo Dizisi Neco Kimdir?

Ramo dizisinde Neco 20’li yaşlarda bıçkın ve gıcık bir delikanlıdır İsmi Necmettin olsa da herkes ona Neco der. Cengiz’in bir tek oğlu Sibel’in de bir ktek kardeşidir; ama tam bir pisliktir. Dövüş kavga onda karı kız onda. Alkol madde onsa.  Korkusuz da bir tiptir; Boz’u da Ramo’yu da hiç sevmez onlara patronluk taslar ama Boz ona haddini bildirecek sonra da Ramo Neco’nun babası Necmettin’i öldürecektir. Sulh için ise Ramo kardeşi Fatoş’u Neco ile evlendirmek zorunda kalacaktır. Bu nedenle de Boz ile Neco kavgası hiç bitmeyecektir. ramo neco

İlhan Şen Kimdir?

İlhan Şen daha 2019’un başlarında Şahin Tepesi dizisinde Deniz’in yani Leyla Tanlar’ın sevgilisi Mete olarak karşımıza çıkan İlhan Şen erken final yapan Şahin Tepesi dizisinin kazananları arasında yer almıştır. Zira ilk bölümden itibaren hem oyunculuk yeteneği hemde yakışıklılığı ile İlhan Şen Şahin Tepesi dizisinin parlayan yıldızı olmuş ve daha dizi final yapar yapmaz Eşkıya dizisinde kendisine yer bulmuştur.

Aralık 1987 de Bulgaristan’da dünyaya gelen İlhan Şen 2008 Best Model finalisti olmuş ama kazanamamıştır. Aslında İlhan Şen Perspective isimli kısa filmde yer alarak yapımcılara kendini tanıtmıştı. Daha önce modellik yapan İlhan Şen uzun boyu, fit vücudu ve asık suratıyla ile tam bir kabadayı veya sokak serserisi tipindeydi.

İlhan Şen Kaç Yaşında?

Yıldız Teknik Üniversitesi, İnşaat mühendisliği mezunudur. İlhan Şen 32 yaşındadır.

İlhan Şen’in Boyu Kaç Cm?

İlhan Şen’in boyu 1,89 cm’dir

Eşkıya Façalının Oğlu Erman Kimdir

İlhan Şen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Kadrosuna Erman Karakteri ile Dahil oldu

Eşkıya dizisi oyuncu kadrosu hemen yıl başı tatilinden sonra adeta transferler ile doldu taştı. Ocak ayında verdiği üç haftalık aranın ardından dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde sular durulmuyor. Bu sezon önce kaçakçı Sultan ve adamları ile uğraşan Çakırbeyli ailesi şimdi de Sultan’ın mallarını dışarıya kaçırdığı Façalı ailesi ile uğraşacak.

Sultan ve yeğenlerinin hakkından çabuk gelen Hızır; İlyas ve Alpaslan köstebek gibi kendi çiftliğinde saklanan Façalı Haşmet’i dışarı çıkarmakta çok zorlanacak. Haşmet dışarı çıkmaz ama Haşmet’in dışarıya çıkan çok güvendiği elleri vardır. Bu ellerden biri de oğlu Erman’dır.

Erman daha 20’li yaşlarda gözü kara bir mafya babasıdır. Babası Haşmet’in çiftliğinde kaldığı dönemlerde dışarıda her işi o yürütür. İlk günden itibaren Haşmet Façalı’nın yani babasının bir efsane olduğuna inan Erman Çakırbeyli ailesi karşısında adeta çaresiz kalacaktır.

İlyas Çakırbeyli ile içeride Haşmet’in kardeşi Erman’ın amcası Behzat ilgilenirken Hızır Reis’in işleri devrettiği Alpaslan AÇkırbeyli ile de Erman ilgilenecektir; ancak Erman ne Alpaslan kadar zeki olmasa da gözü kara ve korkusuzdur. Alpaslan ile Erman arasında ki savaşı zeka yani Alpaslan kazanacaktır.

Eşkıya dizisinde yeni gelen ve diziden ayrılan tüm oyuncular listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Eşkıya Dünyaya Hükümdar  Olmaz(Edho) dizisinde Erman karakterine İlhan Şen hayat verecektir.Eşkıya Erman Façalının oğlu