Kocaman Ailem Kim Öldü? Demir mi? Jale mi?

Kocaman Ailemde Demir öldü. Büyük kazada ise Jale yaralı kurtuldu. Jale Elif’in gerçekleri öğreneceğinden korktu ve arabadan atlamaya çalıştı. Demir ise onu kurtarmaya çalıştı. Demir arabanın kontrolünü kaybedince kamyon ile çarpıştılar ve kaza oldu. Kaza da Jale yaralı kurtulurken Demir öldü. Jale ise Elif’e öz annesi olmadığını sonunda itiraf etti. Demir’in katili Jale diyebiliriz. kocaman ailem demir öldü

Kocaman Ailem dizisinin geleceğinin 19 temmuz perşembe akşamı yayınlanan 7. bölüm reytingi ile belli olacağı; eğer iyi bir reyting alamazsa Kocaman Ailem final yapacağı açıklandı. Kocaman Ailem dizisi yapımcısı Mia Yapım’da diziye hareket gelmesi için Aksel Bonfil’i senaryodan çıkarmış olabilir; zira bu durum izleyici de merak uyandıracktır; erkek başrol oyuncusu olan Aksel Bonfil nasıl diziden ayrılır diye

Kocaman Ailem dizisinde 19 temmuz perşembe akşamı yine büyük bir heyecan yaşanacak. 19 temmuz akşamı 7. bölümü ile ekranlara gelecek 7. bölümde Jülide Ateş ve Demir’den birisinin kaza yerinde öldüğü diğerinin ise ağır yaralı olduğu bilgisi geldi. Peki Kocaman Ailem’de Demir mi öldü yoksa Jale mi?

Çok yoğun takip edemeyenler için anlatayım; Kocaman Ailem dizisinde Demir Hulisi Koyuncular’ın en sağlam ve en güvendiği adamıdır. Şirketin yönetimini de Demir’e bırakan Hulisi sonradan öğrenir ki bir kızı iki oğlu vardır. Oğlu gibi sevdiği Demir’in deli gibi aşık olduğu kız aslında varlığını bilmediği kendi kızıdır. Demir ve Alif aşkı Kocaman Ailem dizisinin temelidir. Bu nedenle Kocaman Ailem dizisinde Demir’in ölme şansı yok. Yani bence Kocaman Ailem de Demir karakterine hayat veren Aksel Bonfil Kocaman Ailem dizisine devam edecek ve o kazadan yaralı kurtulacaktır.

Diğer taraftan Jale Ateş karakteri de Elif’in öz olmayan annesidir. Aslında Elif’in öz annesi  şuanda Hulisi’ye düşman olan ve Ercan ile iş birliği yapan Güzide Karaarslan’dır. Güzide Karaarslan karakterine Kocaman Ailem dizisinde hayat veren Özge Özder’dir.kocaman ailem jale öldü mü

Güzide Karaaslan kızı Elif’in yaşadığının farkında değildir. Jale Ateş hemşire iken Elif’in annesinin öldüğünü görüyor ve ona sahip çıkıyor. Kocaman Ailem dizisinde ikinci önemli aşkta şuanda Jale Ateş ve Hulisi arasında yaşanacaktır. Bu nedenle de başarılı oyuncu Zeynep Gülmez’in hayat verdiği Jale Ateş karakteri de çok kritik bir roldedir ve diziden ayrılması şuan için çok mümkün görünmemektedir.

Zeynep Gülmez de muhtemelen Kocaman Ailem dizisinden ayrılmayacaktır. Peki ölen Jülide veya Demir değilse ölen kimdir? Tabi bizimki bir tahmin ama fragmanlarda her duyduğunuza inanmayın. Son olarak Atv’nin dizisi Çocuklar Duymasında dominant Teyze’nin cenazesi kılındı ama hala dizi de.

Kocaman Ailem Kim Öldü??

Bence bu kaza olayı ve ölüm meselesi Güzide’nin Hulisi’den intikamının bir parçası. Kocaman Ailem de Elif daha gerçek annesini öğrenecek bence ikisi de ölmeyecek fragman aldatmaca ama eğer biri ölürse o Jale Ateş olacaktır.

Kocaman Ailem 7. Bölüm Fragmanı