Yarım Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Ünlü oyuncu Fikret Kuşkan’ın yapımcılığını ven gene koordinatörlüğünü yaptığı Yarım dizisinin detayları belli oldu. 17 ağustos 1999 Gölcük depreminin ve sonrasının anlatılacağı Yarım dizisi için oyuncu seçim(Cast Çalışamları) özenle devam etmekte.

Yarım dizisinin erkek başrol oyuncusu ise son olarak Direniş Karatay filminde gösteren Fırat Temir olacak. Fırat Temir dizide Travma Sonrası Stres Bozukluğu tedavisi gören Göcüklü Rüzgar karakterine hayat verecek.

OD Yapım yapımcılığını üstleneceği Yarım dizisinde Gölcük ve yakın çevresinde deprem sonrası yaşananları ve bu acıyı yaşayanların neler hissettiğini izleyiciye hissettirebilmek için  alanlarında uzman dünyaca ünlü profesyonellerle çalışılacak. Oyuncu Fikret Kuşkan’da aynı zamanda Yarım dizisinde başrol olarak yer alacak.

Aslında başka bir açında bakıldığında deprem bölgesi olan Türkiye’de insanları deprem konusunda bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla da yolan çıkan OD Yapım aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesine de imza attı. Yarım dizisinden sonra Gölcük’te “Umut Atölyesi” adında bir dernek kurup travma sonrası stres bozukluğu hatalığı yaşayan insanlara destek olunacak ve yıllar sonra da olsa bu insanlara destek verilecek.

Yarım dizisinin en geç ocak 2019 de televizyonlarda olması beklenirken OD yapımın 3 yıldır Yarım dizisi konusunda çalışmalarına hassasiyetle devam ettiği artık sete çıkma aşamasına gelindiği gelen bilgiler arasında.

Yarım Dizisi Oyuncuları- Oyuncu Kadrosu

Fikret Kuşkan

Fikret Kuşkan 22 Nisan 1965 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 53 yaşında olan Fikret Kuşkan Arsevi Özkara ile ikinci evliliğini yapmıştr ve Kuzgun adında bir erkek çocuğu vardır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. ilk olarak Zülfü Livaneli’nin yönetmenliğini yaptığı Sis filminde rol almıştır. Hanımın Çiftliği dizisinde Orhan karateri ile sevilen tiyatrocu Fikret Kuşan sonrasında Hayat Devam Ediyor ve Çifte Saadet ve Kızları İçin dizilerinde başrol olarak yer almıştır.fikret kuşkan Yarım dizisi

Fırat Temir(Rüzgar)

Fırat Temir öncelikle 29 yaşında 1989 doğumlu bir senaristtir ve yazdığı senaryolar ile ödüller almaktadır. Fırat Temir 2014 yılında Hayat Ağacı dizisinde yer alarak büyük çıkış yaşamıştır. Sonrasında ise Benim İçin Üzülme dizisi ile ülkede tanınır bir jön haline gelmiştir. Son olarak  Direniş Karatay filminde yer almıştır. Daha sonra ise Hollywood’dan teklif aldı ve görev aldı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema mezunu olan Fırat Temir Fırat Temir resimleri Yarım dizisi rüzgar

Yarım Dizisi Tanıtım Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı.