Kocaman Ailem Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Çekilecek? Ne Zaman Bitecek?

31 mayıs perşembe akşamı ilk bölümü ile Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan Kocaman Ailem dizisinin reytingleri belli oldu.  Kocaman Ailem 1. Bölümü ile 31 Mayıs 2018 Perşembe 2.78 Reyting alarak 15. sırada kendisine yer buldu.

Mia yapımın yapımcılığını üstlendiği Kocaman Ailem dizisi ilk bölüm çok fazla izlenmese de izleyenlerin hepsini istisnasız güldür. Kocaman Ailem dizisi ile ilgili sosyal medya yorumları çok olumlu oldu. Kadrosunda Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil, Çağla Demir, Özlem Türkad, Özge Özder, Çağrı Çıtanak ve Necmi Yapıcı gibi gerçekten çok başarılı isimlerin yer aldığı Kocaman Ailem dizinin oyuncu ve konu çeşitliliği de çok beğenildi. 

Son dönemlerde sadece bir ismin üzerine yıkılan komedi tarzında olmayan Kocaman Ailem  dizisinde istisnasız herkes ve her sahne komik. Ayrıca dizi de Aksel Bonfil’in hayat verdiği Demir karakteri ile Çağla Demir’in hayat verdiği Elif karakteri arasında yaşanan aşk da hem komik hemde çok romantik.

Sözün özü Kocaman Ailem dizisi sezona iyi bir giriş yapmasa da sezon içinde reytinglerini arttırarak devam edebilecek başarılı bir proje. Son dönemlerde çokça çekilen aile komedi tarzında ki dizilerinden en iyisi de diyebilirim. Kocaman Ailem dizisi senaryosu eğer bu başarısını devam ettirebilirse ben izleyicinin yaz sezonunda 7 ve üzeri reyting ile Kocaman Ailem’e emek veren herkesi gururlandıracağını düşünüyorum

Kocaman Ailem Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Kocaman Ailem dizisi için muhtemelen Atv ve Mia yapım arasında bir sözleşme vardır bu sözleşme yeni sezona yani eylül ayını kapsamıyordur; eğer Kocaman Ailem  dizisi yaz sezonunda özellikle de ağustos ayında 4 ve üzeri reytingler alabilirse bence 2018 2019 yeni sezonunda  da Atv ekranlarında yayınlanmayı hak edecektir. 

Kocaman Ailem Ne Zaman Ne Zaman Bitecek?

Kocaman Ailem dizisi bir yaz dizisi. Yaz dizileri sezon bittiğinde başlar yaz sezonu boyunca devam eder. Yaz döneminde üstün bir başarı gösteremeyen yazlık diziler ise eylül ayı geldiğinde yeni sezon başlamadan önce ekranlara veda eder. Eğer Kocaman Ailem dizisi ilk bölümde gösterdiği vasat performansını arttıramaz ise Kocaman Ailem dizisi de eylül ayı başında ekranlara veda edecektir.

Kocaman Ailem dizisi konu itibari ile bir yazlık dizinin çok üstünde. Kısır bir konusu yok; yazlık diziler genelde kısa senaryolar ile çekilir; uzun senaryolar daha çok sezon dizisi olur. Bu şartlar altında Kocaman Ailem dizisi 15. bölümü ile 6 eylül 2018 perşembe günü izleyicisine veda etmek zorunda kalabilir yada 16. bölümü ile 2018 2019 yeni sezonuna ara vermeden devam da edebilir.

Kocaman Ailem dizisinin bölüm bölüm reytinglerini sayfamıza eklemeye devam edeceğiz ve sizlere Kocaman Ailem dizisinin aldığı reytingleri yorumlamaya devam edeceğiz

 Kocaman Ailem 2. Bölüm fragmanı