Kocaman Ailem Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Kocaman Ailem dizisi ilk bölümü ile 31 mayıs perşembe akşamı ekranlarda olacak yaz boyu perşembe akşamlarının en önemli eğlencesi olacak.

Kocaman Ailem dizisi için 20 temmuzda kesin final kararı alındı. Kocaman Ailem dizisinin kesin final tarihini öğrenmek için tıklayınız Ne Zaman Final Yapacak?

Atv ekranlarının ilk yaz dizisi belli oldu. Mia yapım yapımcılığını üstlendiği  Kocaman Ailem  dizisinin senaryosunu Nuray Uslu ve Şeyda Delibaşı’nın yer aldığı özel bir ekip kaleme alacak. Kocaman Ailem  dizisinin yönetmenliğini ise son olarak Kaderimin Yazıldığı Gün, Kalbimdeki Deniz ve Acil Aşk aranıyor gibi dev dizilerin de yönetmenliğini yapan Hakan İnan üstlenecek.

Kocaman Ailem dizisinde tüm zorluklara rağmen bir arada ve aile olmanın gücü ve güzelliği anlatılırken aşkın insanın kalbini nasıl hoplattığını izleyeceğiz. Kocaman Ailem resimleri

Kocaman Ailem dizisi konusu

Kocaman Ailem dizisinde Kayseri’den gelen Hulisi İstanbul’da pastırma ve sucuk fabrikası açmış ve çok zengin olmuştur. Hulisi bir kaza geçirir ve kaza sonucunda ölümden son anda döner.  Ölümün soğuk nefesini ensesinde hisseden Hulisi bunların başına neden geldiğine dair bir vicdan muhasebesi yapar. Geçmişte üzdüğü ve üstünde hakları olduğunu düşünen üç kadın aklına gelen Hulisi  bu üç kadını bulması için oğlu gibi sevdiği Demir’e görev verir. Hulusi helallaşmak için buldurduğu bu iç kadının üçününde kendisinden çocuğu olduğunu öğrenir. Artık üç eşi ve üç çocuğu olan Hulisi’nin hayatı bir anda değişecek ve eski gibi olmayacaktır.

Kocaman Ailem Oyuncu Kadrosu

Levent Ülgen(Hulisi)

Levent Ülgen 1962 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. ODTÜ Fizik sonrasında da Hacettepe Konservatuvarı Tiyatro Bölümlerini bitirmiştir. Devlet Tiyatroları bünyesinde oyuncu ve yönetmen olarak çalıştı. Son olarak Kiralık Aşk, Aşk Ve Gurur, Hayati ve Diğerleri dizilerinde önemli rollerde yer aldı. Akasya Durağı dizisinde Sinan karakterine hayat vererek ünlenmiştir televizyonda.

Pastırma fabrikası olan ancak geçmişte kiminle ne yaşadığını unutan komik bir adam. O bilmese de üç kadından üç evladı var. Bu evlatlar Hulisi’nin anasından emdiği sütü burnundan getirecek gibi.levent Ülgen Kocaman ailem Hulisi

Aksel Bonfil(Demir)

Aksel Bonfil hem senarist hem oyuncu hemde yönetmendir.İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur. Üniversite yıllarında yeteneği ve yakışıklılığı ile dikkati çekmiştir. Demet Akbağ’ın elinden tutması ile ünlenmiştir. Adı Mutluluk, Seviyor Sevmiyor, Kiraz Mevsimi, Güneşi Beklerken ve Aşk Laftan Anlamaz son olarak yer aldığı önemli projelerdir. Bir türü başrol olarak yer alamamıştır. Son olarak Gupse Özay ile birlikte Deliha 2 sinema filminde başrol oynamıştır.

Demir Hulisi’nin en sağlam adamıdır. Hulisi’yi babası gibi sever dürüst bir insandır. Demir daha önce boksör olsa da sakatlanınca bırakmış Hulisi’nin yanında işe balşamıştır. Hulisi geçmişte yaptığı hatalarını düzeltmek için ondan yardım ister. Demir’in tek zaafı vardır o da Elif. Elif’e çok aşıktır.aksel bonfil kocaman ailem demir

Çağla Demir(Elif)

1992 samsun doğumludur. Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Medcezir dizisinde Ceren karakterine hayat vermiş ve çok beğenilmiştir sonrasında Kara Sevda dizisinde Banu karakterini canlandırarak ünlenmiştir.

Elif Demir’in nişanlısıdır. İnatçı, delikanlı bir kızdır. Demir ile 3 kez nişandan, 6 kez sözden dönmüşlerdir.
ağla demir Kocaman ailem

Emre Karayel(Şinasi)

Emre Karayel 1972 yılında Osmaniye’nin Kadirli İlçesinde dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 2003 yılında Bir İstanbul Masalı dizisinde rol alarak ünlenmiştir. Hem sunuculuk hemde oyunculuk kariyeri vardır. Son olarak Arkadaşlar İyidir dizisinde yer almış. 1 Erkek 1 Kadın dizisinde Ozan rolü ile ülke sınırları dışına çıkmıştır ünü.

Şinasi Hulisi’nin biricik kardeşidir. Na abisi gibi cimri ne de karısı gibi şirret ve aç gözlüdür. Kendi halinde bir insandır tam bir saftır iyi niyetlidir. Abisinin gözüne girmek ve karısının kendisini iftihar edilen bir koca olarak görmesi en büyük isteğidir. emre karayel

Buse Arslan Akdeniz(Berrak)

1992 İstanbul doğumludur ve 26 yaşındadır. İlk olarak Akasya Durağı dizisinde yer almıştır. Kocamın Ailesi dizisinde hayat verdiği Gülay karkateri ile ünlenmiştir. Benim Hala Umudum var ve yalan Dünya yer aldığı projelerdendir.

Aşkı ciddiye almayan bir tiptir Berrak. Berrak başarılı ve hırslı bir polistir; hatta komiserdir. Babası Yaşar’ın her şeyidir, biricik kızıdır. er zaman gerçeğin ve adaletin peşindedir; konu adalet olunca babasını bile tanımazbuse arslan akdeniz Kocaman ailem

Zeynep Gülmez(Jale Ateş)

1974 yılında Bursa’da doğmuştur ve 44 yaşındadır. Dokuz Eylül Güzel sanatlar bölümü mezunudur. Son olarak 2014’de Yeşil Deniz dizisinde rol almıştır.

Yüreği kocaman bir annedir Jale.  Jale emekli hemşiredir. Kızı Elif ile beraber yaşayan Jale sırf kızını kaybetmemek ve yanında olmak için Hulisi’nin evine yerleşir. Hulisi’yi hiç tanımadan evine gelen Jale çok farklı bir deneyim yaşayacaktır. 

Bilinmeyen gerçek ise şudur aslında Elif’in öz annesi değildir; ve Hulisi’yi de hiç tanımamaktadır; gerçek Jale doğumda ölümce hemşire kendisini Jale olarak tanıtmış ve Elif’e de sahip çıkmıştır. 
zeynep gülmez

Berkay Tulumbacı(Selim)

Berkay Tulumbacı 1991 yılında KKTC’de doğmuştur ve 27 yaşındadır. Ateş Böceği (Barbaros) ve KAra Ekmek dizisinde Barbaros karakterine hayat vermiştir.

Selim pek belli etmese de son derece duygusal ve merhametli bir adamdır. Alemin bıçkın delikanlısıdır. Aile de tek örnek alacağı erkek dayısı Naci’dir. Naci ise dolandırıcıdır ama Selim zenginden alır fakire verir. Bu onun için hırsızlık değildir. Çok şanslıdır hep dört ayak üstüne düşer.  

berkay tulumbacı

Özlem Türkad(Sevgi Haznedar)

1971 tarihinde İstanbul‘da^dünyaya gelen Özlem Türkad Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuvar bölümü mezunudur. “Seksenler” dizisinde Rasim Öztekin‘in eşini canlandıran Rukiye karakteri ile tanındı.

Sevgi Selim’in annesidir ve bir Hulisizededir. Gizemli ama kalender bir kadındır. Yıllar önde düğün öncesi Hulusi tüm eşyalarını çalıp kaçmış ve Sevgi’yi yüreği yaralı bırakmıştır.  Müge Anlı’yı çok sever polisiye olaylara karşı özel bir ilgi duyar ve bir olayı çözmesi için dinlemesi yeter. Sezgileri acayip güçlüdür. Kardeşi Naci dalavereci de olsa yıllarca ona yoldaşlık etmiştir. Naci de onun oğluna babalık. Kardeşi ve oğlu dahil, kimseye tam olarak güvenmezkocaman ailem Sevgi

Necmi Yapıcı(Naci)

1972 İzmir doğumludur ve 46 yaşındadır. Son olarak Kara Sevda dizisinde yer almıştır. Ayrılsak da Beraberiz dizisinde hallederiz abi repliği üzerine yapışmıştır. Seksenler dizisinde Kahveci Mesut olarak gönülleri fetih etmiştir.
necmi yapıcı

Cihan Kurtaran(Ahmet Menengiç)

Cihan Kurtaran 1985 İstanbul doğumludur ve 33 yaşındadır. İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusudur.Apartopar” adlı müzik grubunda hem solist hem de müzisyenlik yapmaktadır.cihan kurtaran kocaman ailem

Ayşe’nin biricik oğludur. Duygusal zekası düşük olsa da mantık zekası çok gelişmiştir. Tam bir dahidir. Tam bir anne kuzusudur ama az konuşur öz konuşur. Annesinden izinsiz tuvalete bile gitmez.kocaman ailem ahmet

Zuhal Yalçın(Ayşe)

Ayşe Tarih öğretmenidir.  Hayata karşı tek başına mücadele vermiş ve oğlu Ahmet’i tek başına büyütmüştür. Hulusi onu evlilik öncesi yüzüstü bırakıp kaçık gitmekle kalmamış, babasından kalma sucuk formülünü de çalmıştır.

zuhal yalçın

Gülçin Hatıhan(Nurten Koyuncular)

1972 İstanbul doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde sanat eğitimi almıştır. ACANS Entertainment’ın oyuncusudur. Son olarak İstanbullu Gelin ve Çukur dizilerinde rol almıştır.kocaman ailem Nurten 1

Nurten’in en sinir olduğu şey varlık içinde çektikleri yokluktur. Kocası Şinasi çok zengindir ama Şinasi’nin abisi Hulisi çok cimridir. Hayatı yemek temizlik işlerinde geçer. Şaşalı, bolluk içindeki hayata kavuşmak için çabalasa da Hulisi dağ gibi engeldir önünde. Kocası Şinasi’yi doldurması, gaza getirmesi hep para içindir.kocaman ailem Nurten

Erman Okay(Yaşar TEZCAN)

1940 yılında İzmir’de dünyaya gele Erman Okay 78 yaşındadır. Son olarak Kocaman Ailem dizisinde Zafer karkaterine hayat vererek dillere desten bir performans sergilemiştir.

Yaşar çiftliğin  bahçıvanıdır. Aynı zamanda Hulusi’nin özel şoförlüğünü de yapar. Hulusi’nin zor zaman dostu ve akıl hocasıdır. . Her zaman gülümseyen, insanın içini ısıtan biridir Yaşar. Kızı Berrak’la birlikte çiftlikte yaşamaktadırlar.kocaman ailem ahmet erman akay

Çağrı Çıtanak(Ercan)

Çağrı Çıtanak 1990 yılında Hatay’dan dünyaya gelmiştir ve 28 yaşındadır. Tatlı İntikam, Acil aşk Aranıyor yer aldığı önemli dizilerdendir. Son olarak Aşk Böceği dizisinde Teo karakterine hayat vermiştir.

Ercan Güzide’nin Hulisi’ni yanında ki adamıdır. Ercan, Demir’in yakın arkadaşı olduğu için şirkette de önemli bir pozisyondadır. Güzide’yle birlikte yavaş yavaş şirketi ele geçirir. Şirkette a güvenilir biri olarak tanınmaktadır. Ne vakit duygular işin içine girecek, Ercan bocalamaya başlayacaktır.kocaman ailem ercan 1

Özge Özder(Güzide Karaarslan)

Yıllar önce Hulusi yüzünden hayatı mahvolmuştur Güzide’nin. Güzide de intikam yemini etmiştir. Ne olursa olsun, Hulusi’nin de onun gibi zor duruma düştüğünü görmek istemektedir. İlk hedefi Hulisi’nin şirketini elinden almaktır. Sonra da çocuklarını.  Güzide, istediği şeyi alana kadar durmayacaktır.

Güzide Karaaslan aslında Jale Ateş’tir. Doğum sırasında öldüğü sanılınca hayatı değişmiştir. Güzide yıllarca kendisine Hulusi’nin oyun oynadığını düşünmüş ve ona kin beslemiştir.

zge ÖzderKocaman ailem Güzide Karaarslan

Ayça Bildik

ayça bildik kocaman ailem dizisi

Çiğdem Aygüniğdem aygün kocaman ailem dizisi 1

Semiha

Semiha Elif’in öz annesidir. Hulusi’nin öz kızıdır Elif.^Semiha Elif’i doğururken ölmüş ve hemşire Jale kimsesiz bebeğe sahip çıkmıştı.

Kocaman Ailem Tanıtım Fragmanı

 

Kocaman Ailem Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (1 Yorum)

  1. merhaba wattpad de okuduğum ”şehrin haylazları ” kitabıyla çok benzer , bir kaç yerde değişiklik var ama (isim değişiklikleri , cinsiyet değişimleri gibi ) ama genelde hikaye o kitaba çok benziyor kitabı okuyanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır …