Kocaman Ailem Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Kocaman Ailem Dizisi İçin Final Kararı Alındı. Kocama Ailem 26 temmuz 2018 de final yapacak

Kocaman Ailem dizisinde Aksel Bonfil yani Demir karakterinin öldüğü bölümde de reytingler dibe vurdu. Atv Mia Yapım’ın dizisi Kocaman Ailem için final kararı aldı. Final kararı sete açıklandı ve Mia Yapım sette çekimleri durdurdu; böylece Kocaman Ailem dizisi için yayın hayatı noktalanmış oldu. Kocaman Ailem 8. bölümü ile 26  temmuz perşembe 20:30 da final yaparak ekranlara veda edecek. Kocaman Ailem de final kararı

Kocaman Ailem dizisi için final kararı her an açıklanabilir. Yapımcılığını Mia Yapım’ın yönetmenliğini ise Hakan İnan yaptığı Kocaman Ailem dizisi hızlı adımlarla finale koşuyor. Kocaman Ailem dizisi reytingleri yayınlandığı her bölümde daha da düşüyor ve yakında Kocaman Ailem dizisi çekimleri de durabilir.

Kocaman Ailem Reytingleri Çakılmaya Devam Ediyor?

Yayın hayatına başladığı 31 Mayıs 2018 Perşembe günü ortalama 2.5 milyon izleyiciye hitap eden Kocaman Ailem dizisi 6 bölüm sonunda 1 milyon seviyesine kadar geriledi ve reytinglerde kayıp neredeyse %50 oldu. Mia Yapım ve Atv arasında muhtemelen yaz sezonu sonuna kadar tahminen 13 bölümlük bir yayın hakları sözleşmesi imzalanmıştır; ama Kocaman Ailem dizisi böyle reyting kaybetmeye devam ederse hem yapımcısını hem kanalını hemde izleyicisini üzecek ve ekranlara beklenen de erken veda edecektir.

Kocaman Ailem dizisinin tahmini final tarihi 30 ağustos olarak düşünülüyordu ama bu tarihe kadar bile dayanamayabilir; bu durumu hisseden Kocaman Ailem dizisi senaristleri de dizi de 7. bölüm fragmanını oldukça dikkat çekici hale getirdi ve Jale mi ölecek yoksa Demir mi sorusunu izleyiciye sordurdu. Bakalım Kocaman Ailem senaristlerinin bu hamlesi kaybedilen izleyiciyi geri getirecek mi?

Meleklerin Aşkı dizisi Kocaman Ailem’in Sonu Oldu

Ben yine de Atv’nin sözleşmeyi fesih etmeyeceğini ve Kocaman Ailem dizisine ağustos ayı sonuna kadar mühlet tanıyacağını düşünüyorum ama Show Tv’nin Meleklerin Aşkı dizisi reytingleri silip süpürmeye devam ettiği sürece Kocaman Ailem dizisinin işi daha zorlaşacak; ilerleyen haftalarda perşembe akşamlarına yeni dizilerde gelecektir.

Levent Ülgen bu yaz sezonuna iki dizi ile çok bereketli çıkmıştı ama bu hata Hayati ve Diğerleri dizisi için alınan final kararı damga vurmuştu; şimdi de muhtemelen sıra Kocaman Ailem dizisine geldi.

Kocaman Ailem Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Kocaman Ailem dizisi 2018 2019 yeni sezonunda devam etme şansı olmayan kesin olarak final yapacak bir dizi.

Kocaman Ailem Final Tarihi?

Kocaman Ailem dizisi bence sözleşmesinde olduğunu tahmin ettiğim gibi 30 ağustos perşembe akşamı 13. bölümü ile final yapacak ve sözleşme uzatmayacaktır. Zaten Atv’nin yeni sezon planları arasında Kocaman Ailem dizisi de yok. Onun yerine Atv Can Kırıklıkları dizisini muhtemelen perşembe akşamı eylül ayında yayına alacaktır.

Kocaman Ailem ReytnigleriKocaman Ailem devam edecek mi

  • Kocaman Ailem 6. Bölüm 12 Temmuz 1.51 reyting ile 15. sırada
  • Kocaman Ailem 5. Bölüm 5 Temmuz 2.17  reyting ile 6. sırada
  • Kocaman Ailem 4. Bölüm 28 Haziran 2.84 reyting ile 5. sırada
  • Kocaman Ailem 3. Bölüm 21 Haziran 2.49 reyting ile 8. sırada
  • Kocaman Ailem 2. Bölüm 7 Haziran 1.77 ile 28. sırada
  • Kocaman Ailem 1. Bölüm 31 Mayıs 2.78 reyting ile 15. sırada

Görüldüğü üzere Kocaman Ailem dizisi 3, 4 ve 5. bölümleri ile bir miktar toparlansa da Meleklerin Aşkı dizisinin yayına başlaması ile gerilemeye başlamıştır ve ömrünü kısaltmıştır. Bu durumda Atv’nin Meleklerin Aşkı dizisinden beklediği karı etmesi mümkün değildir.

Kocaman Ailem Yeni Sezonda Devam Edecek mi? (2 Yorum)

  1. perşenbə gunu final yapmayacak çok sevindim ama eyluldede olsa çok iy olur ben hep bakıyorum bu diziye eyluldede devam etsin lutfen yarıni bekliyorum çok heyecanlıyım merak ediyorum guzel dizi çekimleri uzatın