Simge Fıstıkoğlu Ntv’den Neden Ayrıldı? Simge Fıstıkoğlu Neden Yok?

Ünlü sunucu Simge Fıstıkoğlu doğum izninde. Evet yanlış duymadınız daha önce verdiği bir röportajda diğer kadınların yanına çok maskülen kalıyorum galiba ben erkeğim erkek gibi yaşamayı seviyorum diyen Simge Fıstıkoğlu’nun kalbini bi yakışıklı çaldı. Bu yakışıklı ise Ses sanatçısı Onur Akay oldu.

Nisan ayında düğün yapan Ses sanatçısı Onur Akay ve sunucu Simge Fıstıkoğlu 4.5 aylık hamile. Bu nedenle de artık Simge Fıstıkoğlu NTV’de yayınlanan “Günün İçinden” programında  Ahmet Arpat’ın partneri olmayacak.simge fıstıoğlu resimlei

Simge Fıstıkoğlu Ekranlara Ne Zaman Dönecek?

Simge Fıstıkoğlu Ntv’nin en önemli spikerlerinden biridir. Tabi her şey yolunda gider ve Simge Fıstıkoğlu’nun fiziği annelik döneminde çok bozulmazsa Simge Fıstıkoğlu yaklaşık bir yıl sonra yine Ntv ekranlarında kaldığı yerden devam edebilir; tabi ki Simge Fıstıkoğlu annelik heecanını daha güzel yaşamak için biraz dinlenmekte de isteyebilir. Açıkçası şuanda Simge Fıstıkoğlu’nun ekranlara döneceği kesin bir tarih ön görülemiyor.

Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Daha önce yine verdiği bir röportajda bir çok kez evlilik teklifi aldığını ancak kendisini evliliğe ikna edebilen olmadığını belirten Simge Fıstıkoğlu 12 Aralık 1982 de İstanbul’da doğmuştur. Aynı soy ismi gibi çok güzel bir kız olan Simge Fıstıkoğlu şuanda 36 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olan Simge Fıstıkoğlu düzgün teleffuzu ile Habertürk’te spor spikeri olmayı hak etti. Simge Fıstıkoğlu 2015 yılında TRT Spor da simge fıstıoğlu fotoğrafları Topuklu Krampon isimli bir program sundu. Simge Fıstıkoğlu şuanda NTV’de hafta içi her akşam  spor haberi programı ve yine Ntv’de Günün İçinden” adlı haber programını sunmaktadır.

Ntv Günün İçinden’e Simge Fıstıkoğlu’nun Yerine Kim Gelecek?

Ahmed Arpat Ntv Günün İçinden programını tek başına sunmaya devam edecek. Bakalım Simge Fıstıkoğlu tekrar  Ntv Günün İçinden programına geri dönebilecek mi göreceğiz

Etiketler