Kördüğüm 164. Bölüm Özeti 17 ocak Veer Kısır mı?

Kördüğüm 164. Bölümü ile 17 ocak çarşamba günü 14:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 164. Bölümünde Veer  ve Tapu sonunda karşı karşıya gelir ve bazı gerçekler ortaya çıkar.

Kördüğüm 163. Bölüm özetini okuyarak bu bölümü daha iyi anlayabilirsiniz. Kördüğüm 163. bölümü okumak için tıklayınız

Kördüğüm 17 ocak  Özeti

Kördüğüm 164. Bölüm’de Tapu’nun planı ile Veer ve Tapu bir klübe de baş başa mahsur kalmışlar ve Rathod ise onları takip etmişti. Tapu ve Veer bebek doğduktan sonra nasıl yaşamaya devam edeceklerini sorar ve Veer bebeğin de kendisinin de kendi koruması altında olacağını kimsenin onlara zarar vermeye cesaret edemeyeceğini söyler ve iki iyi arkadaş olmayı teklif eder. Tapu bu teklifi kabul eder.

Kördüğüm 17 ocak

Rathod ise Veer ve Tapu’yu klübenin başında dinler ve konuşulanları duyar. Doğumdan sonra Tapu’ya kendisinin sahip çıkacağını mırıldanır. Veer yiyecek bulmak için dışarı çıkınca içeri Radhod girer ve burada piknik yaparak çok dikkatsiz olduğunu ve bebeğine zarar vereceğini söyler. Onu göre Tapu büyük şok geçirir. Tapu Radhod’a burada Veer’in de olduğunu hemen gitmesi söyler ancak Radhod kararlıdır. Radhod artık gerçeklerin ortaya çıkmasını ister. Tapu iki taraftan da sıkışmıştır. Radhod artık yalan söylemesine gerek kalmayacağını ve kendisinin sahip çıkacağını söyler; Tapu’nun karnına eğilerek bebekle küçük bir konuşma yapar ve çıkar.

Veer ile Radhod karşılaşmak üzere iken Veer’e gelen telefon ile Tapu rahatlar ve Radhod kaçar. Eve döndüklerinde bu sefer de Ichha artık doğruları söylemesini ister ve bu arkadaşlığı bile katlanamayacağını söyler.

Kördüğüm 164. Bölüm 2

Tappu, Ichha’ya  her zaman  yardım ettiğini ve babasının sevgisini bile onunla paylaştığını söyler.  Iccha ve Tapu uzun uzadıya tartıştıktan sonra Iccha gerçeği söyleyeceğim bugün deyince  Tapu evi terk etmeye karar verir. Iccha ile tartışan Tapu evi terk etmek için aşağı iner ama kapıda Nani-Daddaji-Umed ve Veer Tappu’ya ne olduğunu soruyor ve neden aniden evi terk ettiğini sorar. Durumu gören Nani hemen Iccha’yı suçlar ve gitmesinin sebebini Iccha olarak gösterir. Veer ise  Tapu’yu koruyacağına söz vermişti. Bu tartışma Veer için iyi olmaz. Ne olursa olsun Tapu gitmemelidir. Nani Tapu’ya sen gidersen bende giderim der. Tapu sonunda ağzından baklayı çıkarır ve Iccha’nın bu bebeğin babasının Tapu olmadığını iddia ettiğini ve kendisinin bu durumdan rahatsız olduğunu

söyler. Veer’in anlattıkları ev halkının tüm öfkesinin Iccha’ya yönelmesine neden olur

Tapu ve Iccha artık karşı karşıyadır ve tüm kozlarını paylaşacaklardır. Tapu böyle bir gerçek varsa neden sustun diye sorar?  Ichha, herkese gerçeği bildiğini ama sakladığı söylüyor çünkü doktor raporlarına göre Veer’in baba olma şansı asla yoktur. Tapu artık tiyatro oynamaktadır; zira gidecek bir yeri olmadığı halde sürekli gitmeye niyetlenmektedir. Bu bebek Tapu’nun tek çaresidir. Eğer bebek olmazsa kendisini kimse bu evde tutmayacaktır.  Nani ise asıl kısır olanı Veer değil Ichha olduğunu iddia eder. Olay doktora giderek çözüleek ve Veer’in baba olup olamaycağı bir kez daha testte tabi tutularak gerçek anlaşılacak ve yalancı bulunacaktır

Kördüğüm 164. Bölüm 1