Kördüğüm 163. Bölüm Özeti 16 ocak Tapu Veer’e gerçekleri Açıklayacak mı?

Kördüğüm 163. Bölümü ile 15 ocak salı günü Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm 163. Bölümde Tapu Veer’e gerçekleri açıklamak için plan yaparken Veer ise Iccha’dan şüphelenmeye başlar. Diğer taraftan RAdhod ise Tapu’ya aşıktır.

Kördüğüm 14 ocak Özeti

Iccha Tapu’ya çok okkalı bir tokat çarpar. Bu tokat tüm Kördüğüm izleyicilerinin içini soğutur; ancak bu tokadı Veer’de görür ve tapu’ya neden Iccha’nın bu tokadı çarptığını sorar. Tapu çocuğun doğumlu ile ilgili konuştuklarını ve düşüncesini sevmeyince kendisine vurduğunu ancak bunu kendi aralarında halledebileceklerini söyler.

Kördüğüm 163. Bölüm 1

Thakur Evinde Damini, kalkmayan Ichcha’yı aramaya çalışıyor. Nani Damini’ye karşı Divya’yı kışkırtır. Divya telefonu kapatınca Jogi’nin Damini’ye yazdığı boş bir çeki görür Nani Rathod’u hastahanede Tapu’yu araştırırken görür. Nani Rathod’u Tapu’an uzak durması yoksa sonuçlarına katlanması gerektiği konusunda uyarıyor.

Jogi Damini ile Divya’nın kendisine yaptığı baskılar ve terbiyesizlikler ile ilgili konuşur ve onun acısını anlamasını gerektiğini söyler. Meselenin mal paylaşımı ise malının yarısının Tapu’nun çocuğunun diğer yarısının Ichha’nın bebeğinin olabielceğini kendisinin bir şey istemediğini söyler. Jogi şok olsa da bu Damini’nin bu kararına saygı duyuyor.  Jogi Damini’nin odasından çıkarken Divya onu görüyor ve her şeyi yanlış anlıyor. Jogi Divya’ya bir kaç günlüğüne şehir dışına çıkacağaını söylüyor.

Kördüğüm 163. Bölüm 2

 

Veer  Bundela evinde  Ichha’nın Mai’nin bileziklerini Tappu’ya verdiği dolapta sakladığın görüyor ve büyük bir şok yaşıyor. Veer açık açık İchha’dan şüphelenmektedir; zira tokat olayını ve Tapu’nun konuşmalarını da hatırlar. Veer görmemiş gibi yapar ve Ichha’ya bilezikleri sorar ancak istediği cevabı alamaz. Veer, Iccha’nın neden yalan söylediğini merak ediyor

Ichha, Veer’ı bebeği için heyecanlı görür ve gerçeği öğreneceği zaman ne olacağını merak eder. Tapu’nun yeni bir planı vardır

Tappu Veer’e çok önemli bir şey söyleyeceğini bunu ayak üstü konuşamayacaklarını ve sakin bir ortamda konuşmaları gerektiğini söyler. Bunun için de baş başa dışarı çıkmak zorundadırlar.  Veer, Ichha’ya Tappu ile dışarı çıkacağını söyler. Tapu gebelik gerçeğini itiraf etmeyi mi planlamaktadır?

Kördüğüm 163. Bölüm 3

 

Rathod, Tappu’yu düşünüyor ve fotoğrafını arka planda oynatarak duygusal bir şarkıyı dinliyor   Rathod tapuyu telefonla arar ama Tapu yanında Veer olduğu için açmaz.  Rathod Nani’yi arar ve Tapu’yu sorar.  Rathod, Nani’ye, eğer Tappu’nun nerede olduğunu söyleyemiyorsa, o zaman eve gelip kendisini bulacağını söyler. Nani Rathod’un amacını anlayamaz ve bunu ona sorar? Neden Tapu’yu istemektedir?

Tapu ve Veer bir ormanda arabanın plan ile bozulması ile baş başa kalır. Veer Tapu’yu ormanda ki bir eve götürür. Küçük bir klübedir. Veer korkunca Tapu’nun elini tutar. Tapu bebek doğduktan sonra bebeğin durumunu sorar? Bebeğin annesi Iccha mı olackatır? Kendisi ne olacaktır? Veer cevap vermez. Radhod ise Veer’in bozulan arabasının yanına gelir.