Kördüğüm 168. Bölüm Özeti 21 Ocak Radhod Bebeği Bulamaz

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Kördüğüm 168. Bölümü ile 21 ocak pazar 16:10 da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm 168. Bölüm özeti de oldukça uzun olması sebebi ile sizler için ikiye ayırdık. Bu okuduğunuz özet Kördüğüm 168. Bölüm ilk 50 dk’lık bölümdür. Kördüğüm 168. Bölüm 2. part için tıklayınız. Kördüğüm 167. bölüm özetinide okuyarak Kördüğüm 168. Bölüm özetini daha iyi anlayabilirsiniz. Kördüğüm Özet 167. Bölüm özeti için tıklayınız

21 Ocak kördüğüm

Kördüğüm 168. Bölüm Özeti 1. kısım

Tapu çocuğu yetimhaneye bırakıyorum diye polsilerin aradağı bir hırsıza teslim eder. Hırsız çocuğu da alarak polisten kaçar. Tapu ise Radhod’un evine gider. Radhod ve Tapu karşı karşıyadır.

Veer evinde Ichayı aklından bir an olsun çıkaramıyor ve  depresyona girip ağlıyor. Tappu, BayRathod’un evine gider ve ona kendisini teslim etmeye hazır olduğunu söyler, ancak bebeği olmadan onu kabul edip etmeyeceğini bilmek ister. Tappu, Bay Rathod’a, gerçekten onu sevdiğini iddia ederse, şu an bebeği olmadan onu kabul etmeye hazır olduğunu söyler. Radhod ise bu soruya daha sonra cevap vereceğini şimdi bebeğin nerede olduğunu söylemesini ister.
Tappu, Bay Rathod’a, onu asla sevmediğini bildiğini ancak yalnızca bebeği için onunla evlenmek istediğini söyler. Radhod ve Tapu tartışa dursun evde Nani bebeiğin ve Tapu’nun olmadığını fark eder ve kıyamet kopar.
Radhod evet ben seni çok seviyorum senin yüzünden tüm aşağılamalara katlandım ve sen üzülme diye Veer’i hapisten çıkardım diyor. Ayrıca parasının çok olduğunu kendisi için ölen bir sürü kız olduğunu ve hepsinden bebek yapabileceğini anlatır.
Sonunda Rathod, Tappu’ya, evet onu bebeği olmadan kabul etmeye hazır olduğun söyler. onu çok sevdiğini ve bir çeşit çılgınlık ya da saplantı olduğunu bildiğini ve onun için her şeyi göze alacağını söyler.

Radhod Bebeği Bulamaz

Gunwanti’ye Veer’e Tappu’yu ve bebeğini neden evden attığını sorar. Sonrasında da gerçekleri herkes öğrenir ve Divya artık tamamen harap olur ve Tappu’nun bu durumda nereye gideceğini sorar ve endişelenmeye başlar.
Rathod arabasına biner ve yetimhaneye ulaşır. Bebeğini arayan Radhod yetimhanenin kitli olduğunu fark eder. Radhod orada ki herkese kızını sorar ama kimse bir şey görmemiştir. Radhod yıkılır ve eve döner.
Divya ve Nani, Tappu’nun bu sefer bir hata yaptığına artık emin olurlar ve Divya nihayet eve döndükten sonra Tappu hakkında Jogi’ye gerçeği söylemeye karar verir.

Kördüğüm 168. Bölüm

Diğer taraftan Jogi gerçekleri öğrenince çok büyük şok yaşar; Damini ve Ichha’nın ise yolda otobüsleri bozulur; Ichha şöförü ne zaman yola çıkacaklarını sorar ancak uzun süre o bölgede kalacaklarını tamircinin işinin uzun süreecğini öğrenir ve Ichha yürüyüşe çıkar.

Kördüğüm 168. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 168. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmamıştır