Kördüğüm 21 Ocak Özeti 168. Bölüm Ichha Bir Bebek Bulur

Kördüğüm 21 Ocak pazar günü 168. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm 21 Ocak  özetini çok uzun olduğu için ikiye böldük. Şuanda Kördüğüm 21 Ocak özeti 2. bölümü okumaktasınız. Bir önceki konumuzda sizler için Kördüğüm 21 Ocak özetinin 1. bölümünü paylaştık. Kördüğüm21 Ocak özeti 1. bölüm için tıklayınız

Kördüğüm 168. Bölüm Özeti 2. kısım

Ichha bir samanlığın önünden geçerken içeride bir bebek sesi duyar. İçeriye girdiğinde bebeğin yalnız bırakıldığını görür ve Ichha gidip bebeği alır sonrasında  bebeğin ağlamasını durdurmaya çalışır ama neden bu bebeğin buraya terk edildiğini merak eder. Hırsız Tapu’nun bebeğini almış ve samanlıkta saklamaktadır.

Kördüğüm 21 Ocak 3

Diğer taraftan Jogi’nin evinde Divya ile Jogi tartışmaya devam eder.  Jogi Divya’ya kızlarının böyle yanlış yoldan nasıl gidebileceğini ve neden Divya’nın kızını haklı göstermeye çalıştığını sorar ama Divya’dan cevap yoktur. Tapu anne babasını düşünmeden nasıl böyle yanlış bir hareket yapmıştır. Tapu’nun bu olaydan sonra bile evine gelmemesi bağların iyice koptuğu anlamına da gelmekteydi.

Damini Ichha bebekler görür ve Ichaa Damini’ye bebeği samanlıkta bulduğunu bebeğinin kimin olduğunu bilmediği ve yardım ettiğini söyler. Damini ve Ichha daha sonra otobüsün bulunduğu yere giderek diğerlerine bu bebeğin annesini görüp görmediklerini sorar, ancak kimse bir şey bilmiyordur ve işin kötü tarafı  Damini, bu bebekle ne yapacağını merak ederken, Ichha yavaşça bebeğe bağlanmaya başlamıştır bile. Polisin bu bebeğin annesini aramayacağını bilen Iccha sabaha kadar beklemeyi ve bebeğin annesini aramayı düşünür. Sabah oluyor ve annesini bulamayınca polise gidiyorlar; polise anne ve babası bulunmazsa ne olacak diye sorarlar.

Kördüğüm 21 Ocak 1

Yeni bir adam Ichcha ve Damini’ye, bebeği yağmurun altında bırakacak kadar vicdansız bir annenin zaten bebekle olan bağlarını koparmış olduğunu söylüyor.

Bu adam kaderin kendisini buraya getirdiğini ve Iccha ve Damini ile karşılaştırdığını söyleyerek söze girer ve zengin bir toprak sahibi olduğunu kendisinin de onun hizmetlisi olduğunu yaşlı zengin adama doktorun 2 3 gün içinde öleceğini söylediğini söyler. Damini ve Iccha’ya kasabadan nasıl ayrıldığınızı bildiğini ve ölen bir erkeğin son dileklerini yerine getirmeyi isteyip istemeyeceklerini sorar.

Kördüğüm 21 Ocak 2

Yaşlı adamın tek oğlu biriyle evlendi ve öldü, Son günlerinde yaşlı adam tövbe ediyor ve torununu görmek istiyor. Ichcha’yı karısı olarak gösterip çocuğu ona göstermelerini istiyor. Arabasında beklerken karar vermek için onları yalnız bırakıyor.

Kördüğüm 168. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 168. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmamıştır